Kůň a jeho chlapec

Vydejte se společně s hlavním hrdinou Šastou a jeho mluvícím koněm na cestu plnou záhad, nebezpečí, intrik a strachu. Podaří se Šastovi najít vytouženou Narnii?

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/2271/big_letopisy-narnie-kun-a-jeho-chlapec-wXh-2271.jpg 4.11676

Letopisy Narnie 5.

Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Horse and His Boy, 1954

Kniha Kůň a jeho chlapec

Emily82

Narnii doma zbožňuje zejména sedmiletý syn, a tak jsem nucena každý večer číst jednu kapitolu. A vůbec mi to nevadí, naopak. Jak je možné, že mi tahle řada tak dlouho unikala?
Příběh se mi moc líbil a těším se na další...

Kopretina

Příběh rozšířený v ději, který jsme již navštívili. Nemůžu si pomoct, ale moc hezky se to četlo. Doma poslouchali velcí i malí.

jadunka

Tenhle díl z Letopisů mě zatím osobně bavil nejméně. Ale to rozhodně neznamená, že je špatný! :)

Abukšákul

Přečteno s klukama už dávněji, moc se nám líbila =)

gratia

Pro mě asi nejoblíbenější díl celé série. Slovy Aslana: "Každému vyprávím jen jeho příběh"

Verunka289

Po knížce Lev, čarodějnice a skříň pro mě docela zklamání a celá první půlka knihy mě nudila. Zajímavé to začalo být teprve v okamžiku, kdy jsme se dostali do Narnie. Tam už byl svět opět v pořádku :)

18LenkA12

Opětovně krásný příběh, plný nástrah a dobrodružství s vypětím všech možných sil. Bylo skvělé putovat s hlavními hrdiny a dočkat se závěru a vysvětlení životních osudů hlavních hrdinů. Knihu opětovně doporučuji.

anonymní.Ilja
31.12.2021

Za mne jednoznačně nejlepší kniha celé série, která mne nejvíc chytla za srdce a nepustila ani po odložení knihy. Tento příběh dostává do celé série nový vítr, když ukazuje velikost a rozmanitost světa, kterou mi ani Plavba Jitřního poutníka nedokázala ukázat. Útěk chudého chlapce, urozené dívky a mluvícího koně.