anonym02 anonym02 komentáře u knih

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

BOŽÍ! !!!!!BOŽÍ !!!!!! BOŽÍ! !!! knihu jsem si přečetla po druhé a je prostě... BOŽÍ!!! :-)

05.09.2016 5 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

BOŽE!!!!!!!!!!!! Mě je Kelsey taaak líto!!!!!!!!! -_-

02.09.2016 5 z 5

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Tahle kniha je podle mě velmi povedena . Musím ale přiznat, že mě hlavní hrdinka štvala , tím svým věcným ,,ok''.

31.08.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

WAUU! !!!! Tak tohle byla boží knížka! Myslela jsem si, že kniha nebude lepší, než Skleněný trůn, ale hodně, hodně jsem se spletla. V knize nechybělo napětí, akce. ... bylo tam snad všechno co od knihy očekávám. Za mě určitě pět hvězdiček a když to shrnu dvěma slovy: TOTÁLNÍ BOMBA!!

26.08.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Kdyby kniha neskončila , tak jak skončila určitě bych bez rozmyšlení dala 5 hvězdiček. Ale bohužel se mi vůbec nelíbili poslední dvě kapitoly, tak dám pouze čtyři, a doufám, že příští díl bude o něco lepší než tento .
P.S.Nemůžu se dočkat, až se dozvím jak to celé dopadne.

20.08.2016 4 z 5

První První Kiera Cass

Nemám slov

16.08.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jak bych mohla tuto knihu kritizovat. Byla prostě... úžasná. A hned jdu číst pokračování =-D.

14.08.2016 5 z 5

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Knihu jsem měla přečtenou hned. Četla se sama a už se nemůžu dočkat až se dozvím jak to celé dopadne. (Doufám, že Katelyn nakonec bude s Trickem :-D)

10.08.2016 5 z 5

Proměna Proměna Nancy Lindsay Jones Holder

Knihu jsem si vybrala, protože mě zaujal obal(a to hodně ). Pak když jsem si přečetla o čem kniha je musela jsem si jí přečíst!! A musím říct ....WOW!!
Tolik zápletek hned první díl...No prostě úžasná kniha a nemohu jinak než dát 5 ☆☆☆☆☆

07.08.2016 5 z 5

Prozření Prozření Kelley Armstrong

Celá série?WOW ...

31.07.2016 5 z 5

Probouzení Probouzení Kelley Armstrong

Probouzení mi přišlo trochu slabší, než první díl. Nebyl tolik napínavý ,ale zvratů tam bylo dost.Velmi se těším na další díl a doufám , že tento díl byl jen takový ten prostředek celé série , a že třetí díl bude nejlepší ze všech knih v této sérii =D

28.07.2016 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Kniha se četla jedním dechem . Velmi se těším na pokračování =-)

25.07.2016 5 z 5

Zrcadlení Zrcadlení A.G. Howard (p)

SPOILERY! !!
Nejdřív začátek : Co se začátku týče vůbec mě nebavil. Přišlo mi to všechno moc zdlouhavé. Nějak jsem se přes to nemohla přenést...
Myslela jsem si , že knihu snad ani nedočtu, ale pak se tam Alyssa potkala s Morfeem a vše se tam změnilo. Pak ,když na scénu přišel i Zach , nemohla jsem přestat číst . Tolik mi Alyssy bylo lito jak se k ni choval,ale když jsem pak zjistila proč,docela jsem ho chápala.
Ke konci jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Tolik zvratů, co se tam stalo ( Alyssa skoro umřela, pak tam ,, umřel Zach '', Morfeus měl údajně zabít Zacha, atd. ).
A ten epilog? Tak ten se mi vůbec nelíbil . Spisovatelka to tam vážně shrnula. Docela mi vadí, že Zach umřel a ani se nezmínili v kolika letech(aby mi ho nebylo až tolik líto) . A přijde mi dost nefér , že hned jak se Alyssa rozhodla, zmizela ze světa lidí a začala si nový život s Morfeem.
Abych to shrnula : kniha byla velmi dobře napsaná, byl tam zajímavý děj a výborně promyšlené scény . Až na ten pomalý začátek( a moc zkrácený konec)
byla kniha úžasná a nemohu jinak než dát *****

21.07.2016 5 z 5

Divotání Divotání A.G. Howard (p)

Už se nemůžu dočkat , až se dozvím jak to celé dopadne!!!

17.07.2016 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Kniha se četla sama.
Ale štval mě tam docela dost Morfeus!!Místy jsem hlavní hrdinku opravdu litovala,jak se k ni choval!!
Ale jinak byla kniha úžasná !!! Nemohu jinak než dát *****

16.07.2016 5 z 5

Mlžné kameny Mlžné kameny Christoph Marzi

Ach ,ten konec !!!:-(

05.07.2016 4 z 5

Pád Pád Kai Meyer

Proč už je konec? ?? Mohl by být ještě jeden díl.
Škoda.
Ale jak se říká konec dobrý všechno dobrý . ;-)

27.06.2016 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Kai Meyer

Co k tomu dodat...
Snad jen to , že si nemohu představit jak jinak to mohlo dopadnout =-}

19.06.2016 5 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Kniha byla velmi zajímavě napsána , ale přišlo mi, že je to napodobenina spoustu ostatních knih. I tak jsem, ale ráda, že jsem si knihu koupila. Byla zajímavá, napínavá a krásně napsaná ...
O teto knize bych mohla napsat ještě deset dalších řádku , ale kdo by to chtěl číst, když si může přečíst rovnou celou knihu . =-P

10.06.2016 4 z 5

Vzestup a pád Vzestup a pád Eliot Schrefer

Proč skončila, tak blbě !!!!
Tolik otázek zůstalo otevřených =-(
Např. co se stalo s Mej-lin????
Obsahově byla kniha , ale výborná s úžasným dějem a ... prostě se vším =-)

06.06.2016 5 z 5