anonym02 anonym02 komentáře u knih

Oooow...
A zase je konec

23.07.2017 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Zazvonil zvonec a pohádky je konec.
To se dá říct i o této skvělé sérii, kterou jsem si oblíbila hned od první stránky, prvního dílu.
Příběh Americy jsem prožívala srdcem i duší a Maxona jsem si ihned zamilovala.
Když jsem četla Dceru, byla jsem trochu zklamaná. Už to prostě nebyla ta klasická Selekce.
A u tohoto dílu jsem dokonce i brečela, jednak, protože tam bylo tolik smutných scén, a jednak, protože jsem si uvědomila, že je tohle úplně poslední díl této úžasné série, na kterou budu ještě dlouho vzpomínat.

20.05.2017 5 z 5

Dračí proroctví Dračí proroctví Sandra Regnier

Vážně?!
Musí všichni autoři ukončovat knihu v tom nejlepším?!
Vážně uvažuji o tom, že si zopakuji pár věcí z němčiny a začnu číst. No i když... To bych asi neměla být tak líná.
Ještě to zvážím...

19.05.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Já ani nevím, jak se mám ke knize vyjádřit. Líbila se mi sice moc, ale ten pohled Jacoba mě vážně nebavil a musím souhlasit s tím, že filmy se mi asi líbí o něco víc.

09.05.2017 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Na mně kniha zanechala krásný pocit.
Vím, že je to až moc přeslazený román, ale mně se prostě líbil. Příběh o upírovi, který se zamiluje do normální holky? Pro mě skvělý...
Nic víc k tomu podle mě nelze dodat.

12.03.2017 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Konečně se k nám dostala a zase je na dlouhou dobu konec. Snažila jsem se jí číst, co nejdýl, ale to prostě nejde! Vždycky, když čtu knihy od Sarah J. Maas, myslím si, že už nebudou lepší než ty, které jsem četla. Stále nevím, jak si to můžu myslet! Vždyť Sarah je díl od dílu lepší, i když by někdo řekl, že už to nejde a tyhle novely? Wow! Krásné doplnění Celeany minulosti, ve kterém jsem se nechala unášet příběhem a četla do noci. Do teď jsem byla Chaol team, ale Sam? Ten byl tak úžasný, že jsem jeho smrt obrečela hooodnè dlouho.
Zase nádhera a jenom doporučuji!

09.03.2017 5 z 5

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

Upřímně... moc jsem od toho nečekala, ale tahle knížka patří mezi ty nejlepší, které jsem četla.
Jednoduchý děj, který vypráví o 12ti leté holce, která má holt blbý odhad na přátelé, mě velice zaujal.
Většinou jsem chtěla hlavní hrdinku profackovat, protože šlo převelice vidět, že Jany chování je jen přetvářka, ale ten podraz na konci jsem od ní vážně nečekala.
Já osobně nejsem nějak extra závislá na sociálních sítích, apod. Ale tahle knížka je o tom, co se skutečně může stát a asi každému by prospělo, kdyby si jí přečetl.

07.03.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Jsem jediná, která tuto knihu může číst dokola a stejně neomrzí?
Jinak... Stále smíšené pocity. Od začátku série jsem Chaol team, ale jak se v této knize choval k Aelin... no nevím. Nicméně Aelin se taky nechovala extra skvěle, ale přece jenom! Ti dva k sobě patří!
Ať se jde nějaký Jeřáb/Rowan (jak chcete) vycpat!
Aelin musí skončit s Chaolem!!!!

20.02.2017 5 z 5

Já, písnička (2) Já, písnička (2) * antologie

Dá se podle ní krasně zpívat, ale když si potřebuju něco zahrát na příčku, musím si většinou přepisovat o oktávu výš

11.02.2017 5 z 5

Já, písnička (1) Já, písnička (1) * antologie

Hezké písničky.
Jenom pro příčnou flétnu většinou napsané docela nevýhodně. Musíme si to přepisovat o oktávu výš.

11.02.2017 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Začátek mě moc nezaujal. Bylo to takové zdlouhavé, ale potom se to rozjelo a já musím říct, že jsem s knihou maximálně spokojená

29.01.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Ještě teď brečím...
Kniha byla skvělá.

28.01.2017 5 z 5

Železný král Železný král Julie Kagawa

Kniha se mi velice líbila. Děj byl skvělý a nápad originální.

19.01.2017 5 z 5

České země v době osvícenství České země v době osvícenství Jitka Lněničková

Zajímavé informace, jen bych to udělala trochu přehlednější. Trochu mi dělalo problém, zorientovat se v odstavcích, které byly rozděleny mezi obrázky.

15.01.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Můžu jí číst stále dokola a stejně se neomrzí.
Knihu jsem si četla už po několikáté a stejně se mi jen líbí a líbí.
A mě to štve a štve, protože jí nemůžu kritizovat!

Selekce Selekce Kiera Cass

Koho zajímá, že je to kýčovitý? Čte se to velice, opravdu velice dobře. Knihu jsem si přečetla po druhé a zase mám jen chválu.
Kniha má nádhernou obálku s nádhreným dějem. Přečteno za noc a ještě k tomu se nemůžu dočkat až si opět přečtu druhý díl.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Knihu jsem si přečetla po druhé a zase jsem v ní našla něco nového. Je to prostě srdcovka, ve který člověk vždy najde něco jiného, co ho zaujme.

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Nádherná kniha, vážně skvělá!
Ale ten konec?!
To je všechno?!
Žádný pokračování?!
Nic?!

10.01.2017 5 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Tahle kniha si určitě zaslouží plný počet hvězdiček. Četla se velmi dobře a musím říct, že je jedna z mých nejoblíbenějších.

09.01.2017 5 z 5

Vrahyňa proti Pánovi pirátov / Vrahyňa a liečiteľka Vrahyňa proti Pánovi pirátov / Vrahyňa a liečiteľka Sarah J. Maas

Kniha je skvělá.
Četla jsem ji v angličtině, protože už jsem to nemohla vydržet a je prostě skvěla.
Už se těším až vyjdou všechny díly v češtině .

29.12.2016 5 z 5