AniDi AniDi komentáře u knih

Kráska a netvor Kráska a netvor Alexander Stainforth (p)

Dávám plné hodnocení, protože se mi dlouho nestalo, že bych netušila, kdo je zlý a kdo dobrý. Naprosté překvapení a ikdyž místy zmatené čtení, příběh mě vtáhl a za jeden večer přečteno.

06.11.2020 5 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Celkem hezký příběh ale naprosto mi scházela jiskra mezi hlavními hrdiny. Popravdě píšu komentář po dvou dnech a nemůžu si vybavit jméno hlavní hrdinky. Takže pro mě jednohubka, která mě dozajista zabavila na večer. Znovu číst nebudu.

06.11.2020 3 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Shrnu dojmy z celé série. Po předchozí nedokončené sérii o čarodějnicích, se mi nechtělo tento svět ještě opustit, tak jsem si našla Čas čarodějnic. První díl byl pro mě dost zamotaný ale čtivý, celkem rychle mě chytil, druhý díl jsem brala jako dobrou komedii už díky faktům z historie ale přesto mě bavila, třetí závěrečný díl už jsem četla jedním dechem. Konec super, překvapivě neroztahaný ale byla jsem ráda, že jsem u konce. Teď jen přemýšlím, jestli nejsem taky částečně upír, když se mi občas vaří krev....

03.11.2020 5 z 5

Černá čarodějka Černá čarodějka Laurie Forest

Můžu říct, že kniha je pro mě největší překvapení za dlouhou dobu. Anotace se mi nelíbila, obálka také ne a dlouho jsem se čtení vyhýbala, pořád ale odněkud vykukovala, tak jsem jí dala šanci. A páni, čtení jsem si neuvěřitelně užila. Skvělí hrdinové, perfektně vykreslený svět, zlo i dobro, charaktery postav, krásné nakročení na další díl. Rozhodně můžu doporučit i romantičkám jako jsem já, už vím kdo je mého srdce šampión a vůbec se Eloren nedivím. Nenechte si rozhodně ujít.

26.10.2020 5 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Pane jo, to byla úžasná jízda! Jasně, hlavní hrdinka by nemusela prakticky celou knihu proplakat ale pokud se plně ponoříte do čtení a necháte se dějem vést, nepřijde Vám to vůbec divné. Tento díl byl plný zvratů, dobrodružství a s naprosto skvělou romantickou linkou. Naprosto zaslouženě můžu dát pět hvězd a rozhodně se vrátím k celé sérii znovu jakmile vyjde další díl. Přiznávám, že na oba díly mi stačily pouze dva dny. Nechte se strhnout a užijte si čtení. Doporučuji

26.10.2020 5 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Nádherná obálka, kniha plná dobrodružství i sympatičtí hrdinové. Plný počet hvězd ale dát nemůžu, pro mě nebyla dostatečně promyšlená romantická linka. A to je mi moc líto. Chybělo mi silné pouto mezi hrdiny.

21.10.2020 3 z 5

Muž jenom pro mě Muž jenom pro mě Johanna Lindsey

Tři hvězdy si určitě zaslouží, pokud si vyberu knihu této autorky, nečekám žádnou světobornou literaturu ale že si odpočinu u pohádky pro ženy. A to určitě splnila.

20.10.2020 3 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Na třetí díl jsem se neskutečně těšila a zklamaná vůbec nejsem. Vnímala jsem sérii tak, že každá další kniha byla lepší. Možný spoiler!: Mě vůbec nevadí, že se nekonala žádná obrovská bitva, naopak jsem mile překvapená, že se díky jejich důvtipu dalo bitvě zamezit. Konec byl také podle mých představ ikdyž mi trošku chyběl moment překvapení a pouto mezi Cardanem a Jude mohlo mnohem víc jiskřit. Myslím, že celou sérii přečtu určitě znovu.

15.10.2020 5 z 5

Falešná guvernantka Falešná guvernantka Barbara Cartland

Začátek měl opravdu velký potenciál k nádherné romantice ale bohužel to nedokázala autorka využít. Nebylo to špatné ale to je tak všechno. Znovu číst nebudu.

04.10.2020 3 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Rexanne Becnel

Celkem hezký čtivý příběh. Asi je to mou povahou ale já bych mu to chování teda dala náležitě sežrat. Nedala bych se ukecat tak snadno. To mě na knize mrzí, myslím, že autorka z toho mohla vykřesat mnohem víc, rozjeté to bylo velmi slibně. Zápletka s kamarádem se mohla mnohem víc rozjet. Nelituji čtení, bylo to hezké.

10.09.2020 4 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Knihu jsem se rozhodla přečíst kvůli zajímavé anotaci alá popelka a také kvůli naprosto odporné obálce (chtěla jsem si ověřit, že nemám soudit knihu podle obalu) ale byla to úžasná romantika. Jiskření mezi hlavními hrdiny jsem si fakt užila. Kniha nemá divoký děj ale to vůbec nevadilo. Pohladila po duši díky zasloužené lásce. Není pochyb, že se za nějaký čas ke knize opět vrátím. Paráda.

03.09.2020 5 z 5

Snoubenec mé sestry Snoubenec mé sestry Rachael Anderson

Krásná a jednoduchá romantika. Zakázaná láska s téměř hmatatelnou chemií mezi jí a ním. Tak to má být, tak to mám ráda. Slza na konci také ukápla. Rozhodně přečtu i další díly.

19.08.2020 5 z 5

Podraz Podraz Sandra Brown

Thrillery téměř nečtu a popravdě mě nalákala anotace a pár komentářů níže. Nelituji času při čtení. Moc se mi zápletka líbila a nevadilo mi ani, že jsem rozuzlení tušila od počátku knihy. Čtení jsem si užila, určitě mrknu na další knihy autora.

19.08.2020 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Skvělá knížka, nechybí napětí, erotika, romantická linka a hlavní hrdinka není blbka. Jedny z mých nejoblíbenějších knížek je série Vendeta a právě proto jsem chtě nechtě hodně srovnávala. A celkem jí šlapala na paty. Jsem příjemně překvapená. Doporučuji

17.08.2020 5 z 5

Temná vášeň Temná vášeň Arnette Lamb

Musím poděkovat paní Ivusak7 a ariel platto za vyzradění zápletky bez jakéhokoliv upozornění na spoiler. Díky vám, že jste mě a určitě i jiné připravili o zážitek při čtení této knihy.

14.08.2020

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Čekala jsem hodně a přání bylo naplněno. Úžasný příběh, zase něco nového. Moc se těším na další díl.

20.07.2020 5 z 5

Meč a ptáček Meč a ptáček Amy Harmon

Parádní kniha, krásně a svižně se četla díky zajímavému a originálnímu ději. Prima dobrodružství. Rozhodně jedna z lepších fantasy.

02.07.2020 5 z 5

Únos čtvrté princezny Únos čtvrté princezny Julia Golding

Začátek mě příliš nezaujal ale vydržela jsem a nelituji. Příběh měl spád a bylo to takové prima dobrodružství. Ač už nepatřím do cílové věkové skupiny, čtení jsem si užila. Rozhodně můžu doporučit.

09.06.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Čtivá romantika s celkem nápaditým dějem. Nevraživost páru se mi od začátku líbila. Propracovali se do slušného happyendu. Nicméně do plného hodnocení něco schází.

03.06.2020 4 z 5

Levandulové ráno Levandulové ráno Jude Deveraux (p)

Sladké, nenáročné a vtipné čtení. Kdo hledá zajímavý děj, vtipné dialogy a velkou dávku romantiky, neprohloupí pokud sáhne po této knize. Bavila jsem se a na konci i lehce ukápla slza.

25.05.2020 5 z 5