Nebezpečná přitažlivost

Rok 1829. Vzdělaná a samostatná Lucy trpí na venkovském sídle nudou. Je vychovatelkou dětí v rodině svého bratra a hrozí jí, že zůstane starou pannou. Za těchto okolností přijme s neskrývaným nadšením roli gardedámy u mladičké lady Valerie a odjíždí do Londýna. Tam se setká s přitažlivým hrabětem Ivanem z Westcottu, v němž vinou zážitků z krutého dětství zakořenila hořkost vůči aristokratické společnosti, která ho kdysi jako levobočka nemilosrdně odvrhla. Hrabě se za to cynicky mstí nejen své upjaté babičce, ale na ženách všeobecně. Ustaršená Valerie mu do oka nepadne, ale v tamperamentní Lucy cítí další snadnou kořist…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/3084/nebezpecna-pritazlivost-3084.jpg 4.499
Vydáno, Alpress

Dangerous to love, 1997

Kniha Nebezpečná přitažlivost

AniDi
10.09.2020

Celkem hezký čtivý příběh. Asi je to mou povahou ale já bych mu to chování teda dala náležitě sežrat. Nedala bych se ukecat tak snadno. To mě na knize mrzí, myslím, že autorka z toho mohla vykřesat mnohem víc, rozjeté to bylo velmi slibně. Zápletka s kamarádem se mohla mnohem víc rozjet. Nelituji čtení, bylo to hezké.

Arcis2
28.02.2020

Bezva oddechovka.

vcielka
15.01.2019

Pacila sa mi tak prva polovica. Potom to uz bolo stale o tom istom a natahovane a uz som vobec ku koncu nemala dobry pocit z knizky a citania. Ale prva polovica sa mi velmi pacila.

ketvin
14.03.2018

Nemám ráda, když je v celé knize hlavní hrdina vůl a pak v závěru, na posledních 5 stránek, najednou zcela procitne a úplně se změní. Což se tedy stalo zde. Do Ivana se člověk i přes jeho těžký život nějak nedokáže zamilovat... Dojemné, hezké, bez překvapení. "Šlo to", ale jde se jinam... :)

cukrovka
13.08.2017

Příjemná romantika, kde dva tvrdohlavci postupně nacházejí cestu ke vzájemné lásce.

04.07.2017

Pěkná romantická oddychovka.

moudivlacek
05.06.2017

Skvělé romantické čtení, sice tušíte, že hlavní hrdinové prostě budou spolu, ať si jeden či druhý říká nyní, co chce, ale když jsou to navíc dva tvrdohlavci, pak nikdy není nouze o vtipné situace i smutek, ale nakonec je přemůže společný jejich nepřítel - láska - který se změní v něco velmi osudového a krásného.
Na odreagování mohu jen doporučit.

DUNIKO
15.02.2017