Temná vášeň

Po smrti Edwarda I., známého pod přezdívkou Kladivo na Skoty, se po sedmi letech strávených v londýnském před Drummondem MacQueenem, náčelníkem z Vysočiny, konečně otevřely dveře na svobodu. Jeho první kroky směřují na panství Fairhope, kde žije jeho nevěrná žena spolu s Drummondovým synem. Hned při prvním setkání je však překvapen. Clara ho nepoznává. Drummond se usadí na Fairhope, kde zaujme právoplatné místo pána tvrze. Něco zde však není v pořádku. Co skrývají kamenné zdi hradu? Co se před ním snaží Clara utajit? Odhalí Drummond tajemství své ženy a tvrze Fairhope? To se dozvíte na stránkách tohoto romantického příběhu, který autorka líčí s bravurní dovedností zkušené a oblíbené spisovatelky historických románů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101305/temna-vasen-101305.jpg 4.155

Border 3.

Vydáno, Levné knihy

Chieftain, 1994

Kniha Temná vášeň

sulinajindra

Velmi pěkná a zajímavá kniha ........

petraj30

Velmi pěkný a romantický příběh, určitě si ji v budoucnu ještě přečtu

Ivusak7
03.03.2018

Úžasný příběh, zajímavý nápad s dvojčaty, knížku jsem si užila, jistě se ke knize vrátím.

Lembac
01.03.2018

Možná SPOILER
Tajemství Clařiny totožnosti vyjeví autorka čtenářům už v první kapitole knihy, takže jediný, kdo tápe v temnotách nejistoty, je jen a pouze Drummond. Ženinu prvotní odtažitost si odůvodňuje dlouhým odloučením (bodejť, neviděli se sedm let). A taky dozráním a zmoudřením mladé manželky. Brali se totiž v Clařiných třinácti letech a v patnácti mu už porodila syna Alaisdaira! Jenže červíček nedůvěry v Drummondovi i tak stále hlodá...
Líbí se mi, jak se Drummond snaží znovu začlenit do rodiny - na skotského horala ze 14. století to dělá docela jemně. Třeba sexuální osvěta jeho syna Alaisdaira byla vůbec nejvtipnější částí knihy. K rozuzlení všech tajemství dojde až na samotném konci příběhu, možná až zbytečně natahovaném. Hodnotím čtyřmi hvězdami.

Květinka008
01.01.2018

Harlequinka ze středověkého Skotska/Anglie, baví mě, moc příjemná oddechovka na dva dny čtení :-)

ariel platto
29.12.2017

Kniha nebyla špatná, ale vadilo mi to věčné natahování, kdy už konečně odhalí pravdu a prozře, že to není jeho žena. A to se stalo až na konci knihy a bylo to pěkné, ale krátké.

kackajh
13.08.2017

Krásný příběh.

havrmoni
17.10.2016

Povídku jsem četla už před nějakým časem,ale ke knize o bratru hrdiny z této povídky jsem se dostala až teď. A docela si ji pamatuju,je taky hezky napsaná. Tohle bylo daleko příjemnější čtení než předchozí dva díly,které nemaji s tímto žádnou souvislost.