Temná vášeň

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Po smrti Edwarda I., známého pod přezdívkou Kladivo na Skoty, se po sedmi letech strávených v londýnském před Drummondem MacQueenem, náčelníkem z Vysočiny, konečně otevřely dveře na svobodu. Jeho první kroky směřují na panství Fairhope, kde žije jeho nevěrná žena spolu s Drummondovým synem. Hned při prvním setkání je však překvapen. Clara ho nepoznává. Drummond se usadí na Fairhope, kde zaujme právoplatné místo pána tvrze. Něco zde však není v pořádku. Co skrývají kamenné zdi hradu? Co se před ním snaží Clara utajit? Odhalí Drummond tajemství své ženy a tvrze Fairhope? To se dozvíte na stránkách tohoto romantického příběhu, který autorka líčí s bravurní dovedností zkušené a oblíbené spisovatelky historických románů....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/101305/temna-vasen-101305.jpg 4.155
Série

Border 3.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Levné knihy
Orig. název

Chieftain, 1994

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Temná vášeň

Přidat komentář
sulinajindra
31. srpna

Velmi pěkná a zajímavá kniha ........

petraj30
08. srpna

Velmi pěkný a romantický příběh, určitě si ji v budoucnu ještě přečtu

Ivusak7
03.03.2018

Úžasný příběh, zajímavý nápad s dvojčaty, knížku jsem si užila, jistě se ke knize vrátím.

Lembac
01.03.2018

Možná SPOILER
Tajemství Clařiny totožnosti vyjeví autorka čtenářům už v první kapitole knihy, takže jediný, kdo tápe v temnotách nejistoty, je jen a pouze Drummond. Ženinu prvotní odtažitost si odůvodňuje dlouhým odloučením (bodejť, neviděli se sedm let). A taky dozráním a zmoudřením mladé manželky. Brali se totiž v Clařiných třinácti letech a v patnácti mu už porodila syna Alaisdaira! Jenže červíček nedůvěry v Drummondovi i tak stále hlodá...
Líbí se mi, jak se Drummond snaží znovu začlenit do rodiny - na skotského horala ze 14. století to dělá docela jemně. Třeba sexuální osvěta jeho syna Alaisdaira byla vůbec nejvtipnější částí knihy. K rozuzlení všech tajemství dojde až na samotném konci příběhu, možná až zbytečně natahovaném. Hodnotím čtyřmi hvězdami.

Květinka008
01.01.2018

Harlequinka ze středověkého Skotska/Anglie, baví mě, moc příjemná oddechovka na dva dny čtení :-)

ariel platto
29.12.2017

Kniha nebyla špatná, ale vadilo mi to věčné natahování, kdy už konečně odhalí pravdu a prozře, že to není jeho žena. A to se stalo až na konci knihy a bylo to pěkné, ale krátké.

kackajh
13.08.2017

Krásný příběh.

havrmoni
17.10.2016

Povídku jsem četla už před nějakým časem,ale ke knize o bratru hrdiny z této povídky jsem se dostala až teď. A docela si ji pamatuju,je taky hezky napsaná. Tohle bylo daleko příjemnější čtení než předchozí dva díly,které nemaji s tímto žádnou souvislost.

1