anája anája komentáře u knih

Mistr X Mistr X John Lutz

Bylo to napínavé čtení. Jen jsem predtim četla Skládačku od lutze a je to pořád na stejné brdo, hlavně ty popisky poprsí a úchyláky s erekcí.

06.03.2024 4 z 5

Skládačka Skládačka John Lutz

Pro mne byla kniha velice čtivá a napětí ani na chvíli nepolevilo. Jen ten konec trochu moc uspěchaný.

03.03.2024 5 z 5

Tajemství panenky Tajemství panenky Petra Hammesfahr

Četla jsem po 18 letech a tenkrát moc psychothrillerů nebylo, takže to byla bomba. A i po těch letech se mi kniha líbila.

22.02.2024 5 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Nejdřív jsem si říkala co to má znamenat, protože linky se proplétaly a musela jsem opravdu pozorně číst, abych se orientovala v postavách. Musím ale říct, že se to autorce povedlo. Bylo to napínavé a když to vyústilo a vysvětlilo se, tak to byl mazec, opravdu strašidelné a Carter bodoval, hlavně na konci.

02.02.2024 4 z 5

Tichá podnájemnice Tichá podnájemnice Michallon Clémence

Napínavé čtení, doporučuji.

22.01.2024 5 z 5

Veselé pohádky a říkadla Veselé pohádky a říkadla Michail Alexandrovič Bulatov

Tato kniha je opravdu poklad. Četla jsem ji já. Svým dětem. A vnoučata jako první kdyz přijdou , jdou pro ni a musíme číst. Nejoblíbenější je O veliké řepě, O zajickovi a lišce a Dreveny zámeček - ten hrajeme i se zvířátky. Vždycky se musím smát , když deti říkají že šel okolo vlček šedý boček a lištička sestřička:)

14.10.2023 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Zajímavá kniha, napínavá a čtivá.

11.10.2023 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Napínavá kniha, moc se mi líbila.

11.10.2023 5 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Pěkně napsaná kniha. Doporučuji

09.10.2023 3 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

U mě také přečteno jedním dechem. Na ùrovni ,, Za zavřenými dveřmi a ,,Poslední paní Parissová. Podobnost možná, ale stejně pro mě pecka. Wow A ta obálka - krásný nápad.Podobnosti se bohužel budou vyskytovat a vyskytují u mnoha knih. Ještě k tomu když je jich na trhu nespočet.Ale tento psychothriller byl výborný.

04.09.2023 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Přesně shrnu co tady už někdo napsal. Na autorku slabé. Příběh mě vůbec neuchopil. Ani nijak nevtáhl do děje. Konec strašně překombinovaný. Přečetla jsem jen kvůli autorce. Chvílemi jsem se musela nutit číst. Pro mě horší než Dilema

31.07.2023 2 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Bylo to napínavé a čtivé. Rozuzlení taky stálo za to.

23.07.2023 4 z 5

Nejtemnější kouty Nejtemnější kouty Kara Thomas

Kniha nebyla vůbec špatná. Mohu doporučit

12.07.2023 3 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Nemohla jsem se zorientovat v teď a predtim. Zdálo se mi to jako takový myš maš. Ale od poloviny knihy to začalo byt napínavé.Ale autorka má lepší knihy

06.07.2023 3 z 5

Monstrum Monstrum Jonathan Kellerman

Musím se přidat, je to zatím nejlepší autorova kniha. Velice napínavá a záhadná. Četla se sama a nedala se odložit.

27.05.2023 5 z 5

Klon Klon Kevin Guilfoile

Nemohla jsem se odtrhnout velmi zajímavé a napínavé.

25.05.2023 5 z 5

Temnější než noc Temnější než noc John Lutz

Perfektní psychothriller. Přečetla jsem jedním dechem.

24.05.2023 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Za mě perfektní psychothriller. Nic mu nechybelo

16.05.2023 5 z 5

Za to mi zaplatíš Za to mi zaplatíš Teresa Driscoll

Kniha byla napínavá a čtivá. Alice mi bylo líto. Ale nejvíc mě bolelo psaní o ,,on předtím. Protože trápení a zneužívání dítěte trvající roky, jeho strach a bezmoc, to mě dostalo. Pachatele jsem vůbec neuhodla.

13.05.2023 5 z 5

Důkaz Důkaz Jonathan Kellerman

Bohužel ani mě tento díl nezaujal, měla jsem problém dočíst.

11.05.2023 3 z 5