Tichá podnájemnice

Tichá podnájemnice https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/523889/bmid_ticha-podnajemnice-65205bc04f191.jpg 4 27 6

Aidana Thomase, dříče a milého chlapíka, si všichni sousedé váží a mají ho rádi. Rodina je pro něj vším. Za touhle klamnou fasádou se ale skrývá únosce a sériový vrah, jenž má na svědomí životy osmi ženKdyž Aidanovi zemře manželka, musí se s třináctiletou dcerou Cecilií přestěhovat. A také se svou devátou obětí Rachel, kterou už pět let vězní. Aidan nemá na vybranou. Vezme Rachel do nového domu a Cecilii namluví, že je to rodinná přítelkyně, která momentálně nemá kde bydlet. Předpokládá, že Rachel má po dlouhém věznění vymytý mozek a nepokusí se o útěk. Jenomže Rachel si dokázala udržet naději a vnitřní odhodlání. Pochopí, že Cecilia pro ni může být klíčem ke svobodě, a začne podle toho jednat... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Leda

The Quiet Tenant , 2023

Januli
29.03.2024 3 z 5

Maras no. I když asi moc nechápu... Úplně mi nevyhovoval styl psaní. Některé odstavce jsem přeskakovala. Byla jsem ale zvědavá, jak kniha dopadne. Možná mi i chyběla třeba jedna dvě kapitoly psané Aidnem, třeba jejho pohled, jeho vysvětlení...

ArwenAragorn
10.02.2024 3 z 5

60%

Podle anotace jsem se těšila na napínavý psychologický thriller, ale obsah mě nezaujal, vadil mně způsob, kterým byl thriller psán, celý příběh byl dost naivní, protivně se táhl a postavy nebyly dostatečně propracované. Je to takový průměr.

anája
22.01.2024 5 z 5

Napínavé čtení, doporučuji.

janca1705
08.01.2024 5 z 5

Nešlo přestat číst, hodně povedená kniha.

Pavlína2019
04.01.2024 2 z 5

Bohužel, musím poněkud snížit dobré hodnocení knihy.
Je rozhodně psaná moderně, střídají se vypravěči, což mám ráda.
Ale zápletka je dost běžná, četla jsem pár knih na toto téma a jednání hrdinky poněkud dost nepochopitelné.
Co mi ale opravdu nevyhovuje, je styl psaní z pohledu “vyjdeš před dům a dáš se do běhu, pro příklad - nevím, jak se tento styl nazývá.
Což je ovšem jen můj názor.

Pípasek
26.12.2023 5 z 5

Všichni ho měli rádi, jeho zrůdnost zůstala před všemi skryta. Jak se žije se sériovým vrahem ? Pět let ze kterých se přeživší oběť nikdy nevzpamatuje. Napínavé drsné čtení

vězení, věznice sérioví vrazi vrazi únosy kriminální thrillery trauma

Autorovy knížky

2023  77%Tichá podnájemnice