Always a reader Always a reader komentáře u knih

Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Erebos - Počítačová hra, která tě sleduje... Ursula Poznanski

Úplně mě dostala, je jedinečná. Určitě doporučuji

13.02.2015 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Úžasné....myslím, že asi od půlky knihy je to jiné než film.

13.02.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Celá knížka byla fantastická, od filmu se lišily jen události v tajemné komnatě. Vážně obdivuju J. K. Rowling, že dokázala vymyslet něco tak originálního a prostě tak skvělého. Není divu, že její knihy čte celý svět.

01.02.2015 5 z 5

Princ Kaspian Princ Kaspian C. S. Lewis (p)

Moc se mi to líbilo. Film byl tedy dost rozdílný..

12.01.2015 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Moc pěkný příběh.. a dozvěděla jsem se zase něco víc než z filmu.

05.01.2015 5 z 5

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Filmu je to dost podobné, až na pár věcí. Knihu mám raději a moc se mi líbila.

03.01.2015 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Jako první jsem viděla filmy Narnie. Vždy si ale chci přečíst i knížky, protože ty jsou většinou lepší a podrobnější. Tady jsem se konečně dozvěděla kde se vzala ta skříň a jak vznikla Narnie.

02.01.2015 5 z 5

Loupež v Safariparku Loupež v Safariparku Julia Boehme

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :) A po prvním díle jsem samozřejmě chtěla číst další..

03.11.2014 5 z 5

Čtyřnohý zachránce Čtyřnohý zachránce Julia Boehme

Moc pěkná knížka. Když jsem byla menší strašně jsem jí zbožňovala :) Tenhle díl se mi líbil nejvíce

03.11.2014 5 z 5

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Pro mě zatím poslední díl, myslím že bude trvat dost dlouho než do knihovny přijdou další. Jinak nemám slov! Upíří deniky prostě muluju. Je to moje vášeň.

Záhada na farmě U Černého koně Záhada na farmě U Černého koně Jenny Hughes

Knihu mám od sestry, která jí má z Ponyclubu. I když jsem na knihy o koních už díky spolužačkám alergicá, knihu jsem si přečetla a jsem spokojená. Je krásná a líbila se mi. Tak si určitě přečtu další knížky z Ponyclubu.. :)

POP princezna POP princezna Rachel Cohn

Četla jsem jí jedním dechem, moc se mi líbila. Líbí se mi děj knihy, podobný jsem zatím nečetla.

Adam a Erik – kluci z hor Adam a Erik – kluci z hor Věra Řeháčková

Krásná knížka a nejen pro děti. :) Moc se mi líbí jejich dobrodružství a veselí.

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Óóhohohó..tahle knížka je prostě úžasná! Vtáhla mě do děje a nechtěla mě pustit. Mile mě překvapila. Od autorky bych si ráda přečetla další knihy.

Experiment s Andílkou Experiment s Andílkou James Patterson

Kniha se mi moc líbila, doufám, že co nejdříve přeloží do češtiny a vydají tady i další díly!! Taky doufám, že je budeme mí potom v knihovně abych si je mohla přečíst.. O:)

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Tuhle knížku zbožňuju! Četla jsem se zatajeným dechem. Jak jsem se do ní vžila, tak jsem nadávala, bála se, byla šťastná.. prostě jsem pociťovala vše co hlavní postavy. Jen na ní pomyslím a vzpomínky se mi vrací.

Normální porucha Normální porucha Iva Macků

Knížku jsem dočetla s vlastním donucením. Vždy knihy dočtu i když mě nebaví.
Kniha mě zaujala, ale po pár stránkách mě zklamala, čekala jsem něco lepšího..

31.10.2014 2 z 5

Nástrahy lásky Nástrahy lásky Freya North

Úžasná knížka! Souhlasím s Barumic, taky se mi to líbilo a způsobovalo to to, že jsem se od knihy nemohla odtrhnout od samého napětí! Věřím, že když se člověk zamiluje je těžké ovládat své pocity. A také věřím, že se člověk může zamilovat do dvou mužů současně. Každý věří v něco jiného..

Klára miluje matikáře Klára miluje matikáře Barbora Robošová

Knížka je to hezká. Jen se mi nečetla tak ,,plynule" jako ostatní a nezaujala mne tolik.

31.10.2014 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Knížku bych si strašně ráda přečetla, hrozně mě zaujala.. Viděla jsem film, ale věřím, že jako vždy bude knížka milionkrát lepší.. :)

31.10.2014