Záhada na farmě U Černého koně

Koně byli skvělí - Jezdecký tábor báječný - Pláž romantická. A ten mladík - tak kouzelný! To vše dohromady slibovalo dokonalé letní prázdniny.Tak proč všechno dopadlo pro Yasmine úplně jinak? Možná za to mohla svíravá žárlivost, kterou pociťovala vždy, když se ten krásný mladík podíval na druhou. Snad to bylo zdáním, že ta druhá dívka přitahuje potíže jako magnet. Potíže, které přivedly Yasmine přímo do náruče nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25523/zahada-na-farme-u-cerneho-kone-1Bi-25523.PNG 4.330
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Stabenfeldt

Mystery at the black horse farm, 2005

Kniha Záhada na farmě U Černého koně

Byxy123
24.09.2019

Knížečka, kterou mám přečtenou za jedno odpoledne. Můžu ji jedině doporučit, už od dětství ji mám ráda a myslím, že by se mohla líbit každému milovníkovi koní. :)

Vikinkaa
20.05.2019

Knížka se mi velice líbila!

LucikŠarochová
04.12.2016

Skvělá knížka, s úžasnou zápletkou a hlavně byla o koních. Jenom by se mi asi líbila více tak v 10 a né až ve 12.

ErikaP
06.11.2016

Knížka se mi líbila, ale myslím, že kdybych po ni sáhla o pár let dřív, líbila by se mi víc.

Always a reader
31.10.2014

Knihu mám od sestry, která jí má z Ponyclubu. I když jsem na knihy o koních už díky spolužačkám alergicá, knihu jsem si přečetla a jsem spokojená. Je krásná a líbila se mi. Tak si určitě přečtu další knížky z Ponyclubu.. :)

nikolryskova
14.03.2013

Krásná kniha, do které jsem se s úžasem vžila.

koně záhady pro dívky

Jenny Hughes