Záhada na farmě U Černého koně

Záhada na farmě U Černého koně https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/25523/bmid_zahada-na-farme-u-cerneho-kone-1Bi-25523.PNG 4 38 7

Koně byli skvělí - Jezdecký tábor báječný - Pláž romantická. A ten mladík - tak kouzelný! To vše dohromady slibovalo dokonalé letní prázdniny.Tak proč všechno dopadlo pro Yasmine úplně jinak? Možná za to mohla svíravá žárlivost, kterou pociťovala vždy, když se ten krásný mladík podíval na druhou. Snad to bylo zdáním, že ta druhá dívka přitahuje potíže jako magnet. Potíže, které přivedly Yasmine přímo do náruče nebezpečí.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Stabenfeldt

Mystery at the black horse farm , 2005

Lovehorses365
08.03.2023 5 z 5

Kniha přečtená za půl hodiny ale jinak se SUPER!!!!!!!

Byxy123
24.09.2019 5 z 5

Knížečka, kterou mám přečtenou za jedno odpoledne. Můžu ji jedině doporučit, už od dětství ji mám ráda a myslím, že by se mohla líbit každému milovníkovi koní. :)

Vikinkaa
20.05.2019 5 z 5

Knížka se mi velice líbila!

LucikŠarochová
04.12.2016

Skvělá knížka, s úžasnou zápletkou a hlavně byla o koních. Jenom by se mi asi líbila více tak v 10 a né až ve 12.

ErikaP
06.11.2016 3 z 5

Knížka se mi líbila, ale myslím, že kdybych po ni sáhla o pár let dřív, líbila by se mi víc.

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Knihu mám od sestry, která jí má z Ponyclubu. I když jsem na knihy o koních už díky spolužačkám alergicá, knihu jsem si přečetla a jsem spokojená. Je krásná a líbila se mi. Tak si určitě přečtu další knížky z Ponyclubu.. :)

nikolryskova
14.03.2013 4 z 5

Krásná kniha, do které jsem se s úžasem vžila.

koně záhady pro dívky farmy, hospodářství

Jenny Hughes
britská, 1947