aljoska83 aljoska83 komentáře u knih

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Dobře se čte, skvělá oddechovka. Má vše, co člověk od tohoto žánru může čekat. A kdo ho nemá rád, ať ho nečte, ať pak nedává špatné hodnocení, že je to klišé nebo moc cukrové. To je jako si u detektivky stěžovat, že je tam nějaká mrtvola.

08.03.2023 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Zatím nejlepší ze série. Knížka mi sedla, přečteno za dva dny. Slaďáček, ale zrovna jsem to potřebovala.

21.07.2023 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Přečetla jsem za víkend. Alex mi byl sympatický už v cukrárně, takže jsem byla mile překvapená, že zde dostala jeho postava svůj prostor. Bylo to útulné čtení :) hned bych se do hotýlku vydala.

26.03.2023 4 z 5

Pohádka Pohádka Stephen King

Bez váhání 5 hvězd. Nejlepší kniha co jsem v poslední době četla.

13.03.2024 5 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Dala bych i deset hvězd, kdyby to šlo. Četla jsem všechny knihy od autora, ale tato je NEJ ... aspoň zatím...

14.11.2019 5 z 5

Život je příliš krátký Život je příliš krátký Abby Jimenez

Již třetí knižní paráda od Abby. Její knihy se prostě strašně dobře čtou. Navíc mají jako přidanou hodnotu vždy zajímavé téma k zamyšlení. Nemůžu se dočkat další knihy a věřím, že opět nezklame.

24.02.2024 5 z 5

Jenom kamarádi Jenom kamarádi Abby Jimenez

Knížka super, přečetla jsem za víkend. Jediné co mi v knize strašně vadilo, bylo neustálé "odfrkl si, odfrkla si" ...to už mi fakt rvalo oči.

03.02.2024 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Asi nejlepší díl. Zřejmě k tomu přispělo i to, že jsem četla v předvánočním čase.

17.11.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Knihu jsem koupila náhodou, když jsem jela na dovolenou, aniž bych znala obsah. Jsem pejskař, z knihy jsem byla nadšená. Jedna z nejlepších knih autorky.

17.09.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Na knihu jsem se těšila a nezklamala.

17.09.2023 4 z 5

Město páry Město páry Carlos Ruiz Zafón

Poslední kniha... vychutnávala jsem si každou stránku a snažila jsem se číst knihu pomalu, ale to u Zafónových knih prostě nejde. Knihu dávám na čestné místo v knihovně vedle celé série Pohřebiště zapomenutých knih.

05.03.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Super oddechovka na letní večer.

28.07.2023 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Knihu jsem četla na základě recenze jak je to super dark romance, plná napětí. Je to žánr, od kterého čtenář nemůže nic čekat, beru to jako oddechovky....Ale tato kniha byla hrozná od začátku do konce. Trapné dialogy, stupidní děj. Další díly si opravdu nechám ujít.

11.03.2023 1 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Dlouho jsem se u žádné knihy tak nepobavila :) Fakt super napsáno. I když námět teda není moc originální...

24.02.2023 4 z 5

Labyrint duchů Labyrint duchů Carlos Ruiz Zafón

Dlouhé čekání se vyplatilo. Ani jedna nudná stránka, perfektní kniha.

07.11.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Bylo to dlouhé čekání...ale "lanczovka" nezklamala. Potěšilo mě,že se v knížce opět objevily i postavy z dřívějších knih.

10.06.2019 5 z 5

Šťastně až navěky Šťastně až navěky Abby Jimenez

Jako je to slaďárna... Ale tak strašně dobře se to čte. Už se těším na další knihu.

22.02.2024 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Nejdřív jsem se nemohla začíst, ale pak jsem neodložila, dokud jsem nedočetla. Skvělé jako vždy. Snad se brzy dočkáme dalšího Harryho.

24.06.2023 5 z 5

Opuštěný dům Opuštěný dům Mirka Skočílková

Asi jsem od knihy čekala něco... víc. Občas mi vadily skoky v ději. A celá část s Oliverem byla divná. Ani ten konec neměl ten správný efekt, protože to bylo strašně předvídatelné.

20.03.2024 3 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Kniha začala dobře, ale pak přišlo zklamání. Příběh o ničem, nuda s nudným koncem. Kniha mi nic nedala.

16.02.2024 2 z 5