Alisce Alisce komentáře u knih

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Nic moc, ale podle hodnocení jsem čekala, že to bude větší propadák. Seriál je určitě lepší. Pan Božský není vůbec božský..Ale bavil mě ještě s Carrie a Sam asi nejvíc.

16.07.2013 2 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

První díl jsem nečetla, ale vše se dalo pochopit. Knihu jsem přečetla během chvilky, protože je skvěle napsaná. Musím, ale také souhlasit s Iworri. Už jsem totiž četla více knih na toto téma a tato není nějaká lepší. Neurazí, ale taky nenadchne. Čtyři hvězdičky hlavně za scény z psychiatrie. :)

08.07.2013 4 z 5

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

Skvělá knížka, která mě dost pobavila. V hlavní hrdince jsem se totiž často viděla. :D Luke mi byl sympatický. Příjemné čtení například na léto.

08.07.2013 4 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Nejdříve jsem viděla film a asi po půl roce jsem přečetla knihu. Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale asi v půlce mě chytla a dočetla jsem jí. Nechci říkat, jestli je film lepší nebo kniha, protože se mi líbilo obojí. Líbil se mi celkově ten příběh. Kdyby ta část, kdy jsou staří v knize nebyla bylo by to úplně něco jiného a pro mě by to ztratilo kouzlo. Nebylo by to nic nového prostě průměr. Většina romantických knih/filmů končí tím, že si dvojice padne do náručí, ale tady je to jinak a to se mi líbí.

08.06.2013 4 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Nevěděla jsem, že kniha bude o nějakém neviditelném příteli, ale po přečtení pár stránek se mi ten příběh opravdu zalíbil. Kniha se velmi povedla. Je to krásný únik z reálného světa.

23.05.2013 5 z 5

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Ona se chovala jako sobec a byla protivná, ale většina z nás si tohle neumí představit. Byla tak mladá a nic špatného neudělala, ale byla nemocná. Léčení jí nepomohlo. Bylo to čím dál horší a ona s tím nemohla nic dělat. Mohla ležet v nemocnici a umírat nebo mohla dělat kraviny a užívat si poslední týdny života. Já bych si vybrala to druhé, protože bych se jinak zbláznila. Kniha je velmi dobře napsaná, přečetla jsem jí za jeden den. Jsme jen lidi, chováme se sobecky a v takových chvílích dvojnásobně. Tessa vše skvěle popsala a ten její humor se mi líbil.

07.04.2013 5 z 5

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Asi moje první detektivka, kterou jsem četla a jsem nadšená. Autorka píše velmi poutavě, a proto si určitě ještě nějakou knihu od ní někdy přečtu.

31.03.2013 5 z 5

Petr Pan Petr Pan James Matthew Barrie

Možná jsem jen na tu knížku moc stará nebo co, ale zase film mě vždy okouzlí (hlavně úsměv Jeremyho Sumptera :D ). Příběh je to krásný, ale zpracování ve filmu se mi líbí víc.

28.03.2013 3 z 5

Snídaně u Tiffanyho Snídaně u Tiffanyho Truman Capote

Film se mi líbil více než kniha, ale byla taky krásná. Četla se dobře. Někomu se takový příběh prostě nezalíbí, ale pro mě je jeden z nejlepších. Knihu jsem si dokonce po přečtení koupila a nelituji. :)

08.02.2013 3 z 5

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Mám ráda psy, kniha byla doporučena v Elle, a proto jsem si řekla, že do ní půjdu. Musím říct, že jsem se u knihy válela smíchy. Je mi ani ne 15 takže zatím nemám starosti o děti a domácnost, ale alespoň trochu si to představit umím. Tato kniha vše naprosto vystihuje a ještě k tomu vtipně. Těším se na další knihy. :)

06.02.2013 4 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Čekala jsem podle komentářů, že to bude lepší kniha. Celou dobu jsem si říkala, že dám jen tři hvězdy, ale posledních sto stránek jsem se do knihy začetla, začala mě bavit, a proto dávám čtyři hvězdy.

23.12.2012 4 z 5

Z deníku pampelišky Z deníku pampelišky Stanislav Rudolf

Tuto knížku jsem našla doma..Nejdříve jsem si myslela, že to bude nějaký blbý románek, ale nebyla to pravda. Všechny tři příběhy byly skvělé.

01.12.2012 4 z 5

Léto ve městě Léto ve městě Candace Bushnell

Čekala jsem, že to bude větší průšvih, protože pokračování většinou nestojí za nic, ale nebyla to pravda. Kniha mě bavila, odreagovala jsem se u ní a možná byla lepší než první.

22.11.2012 4 z 5

Jak mi Starbucks zachránil život Jak mi Starbucks zachránil život Michael Gates Gill

Kniha mě vtáhla do sebe, bylo skvělé dozvědět se jak to v takové kavárně Starbucks chodí. Kniha je i skvěle napsaná. Určitě stojí za přečtení. :)

27.10.2012 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Nádherná knížka. Lepší jak film, ale zase ve filmu je Channing a to je velký lákadlo. :D

07.10.2012 5 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Skvělá kniha, která se opravdu dobře čte. Když si člověk uvědomí kolik lidí na lodi umřelo...Každý z nich měl nějaký svůj životní příběh.

20.09.2012 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Kniha se mi líbila asi více než film. Pobrečíte si a toužíte mít takového manžela, jako je Gerry. :)

16.07.2012 5 z 5

Alice v zrcadle Alice v zrcadle Jo Kingsley

Velmi dobrá kniha. Hned jsem se do příběhu začetla. Je zajímavé vidět anorexii i z jiného pohledu než, že to ta holka dělá pro to aby byla zajímavá. Po přečtení této knížky si člověk řekne, že je anorexie opravdu nemoc- porucha a ne jen snaha na sebe upozornit.

16.07.2012 4 z 5

Pusinky Pusinky Stanislav Rudolf

Po dlouhé době jsem si přečetla zase nějaký ten román. Dost mě štvalo to jak Lenka pořád žárlila až přehnaně. Taková oddechová knížka. ;)

24.05.2012 3 z 5

Chci jedině tebe Chci jedině tebe Cecily von Ziegesar

Nevadilo by mi vůbec, kdyby knížka byla jen o Blair. Některé kapitoly jsou celkem nudné, ale některé se zase čtou jedním dechem (většinou ty o Blair.) Souhlasím s prvním komentářem. :) Vždycky se u této knížky pobavím ! :)

18.05.2012 4 z 5