Léto ve městě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vydobýt si v New Yorku uznání… Autorka slavného románu Sex ve městě líčí čtenářům svým osobitým humorem Carrieino osudové setkání se svými budoucími přítelkyněmi Samanthou a Mirandou a prozradí, co změnilo dívku z maloměsta v nejnezapomenutelnější newyorský idol, proslulou Carrii Bradshawovou. Druhý díl Deníků Carrie B. nás spolu s dospívající hlavní hrdinkou Carrií Bradshawovou poprvé zavede do New Yorku. Sledujeme, jak se Carrie mění z venkovského „vrabce“ – jak ji překřtí Samantha Jonesová – v osobnost, jíž chtěla odjakživa být, a v rafinovanou mladou ženu, která se naučí proplouvat záludnými peřejemi velkoměsta a využívat módu k vyjádření své vlastní identity. V létě je New York obzvlášť kouzelný a Carrie si jej okamžitě zamiluje se vším všudy. Ale především konečně navštěvuje skutečný kurz tvůrčího psaní a zdolává první překážky na cestě ke svému vysněnému povolání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87501/deniky-carrie-b-leto-ve-meste-87501.jpg 3.6104
Série:

Deníky Carrie B. 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , BB art
Originální název:

Summer and the City, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (12)

Kniha Léto ve městě

DennySka
14.08.2018

Po 1. dílu celkem zklamání, více jak polovina knihy byla o sebelítosti a o tom, jak Carrie někdo kritizuje a ona si to nezaslouží..chybí detailnější a delší postup seznámení s Charlotte.

Adelschutzova
14.06.2017odpad!

:( takové zklamání jsem dlouho nezažila.po té co jsem byla odvařená z 1.dílu,jsem se těšila na ten 2.... chápete,jak to s carrie dopadne,co samantha atd... jenže jsem knížku brzy odložila s tím,že mě carrie nepřirozeně vytáčela a chovala se jako tipická namyšlená měšťačka,která si o sobě myslí kdo ví co všechno ... :/
prostě oproti 1.dílu je to naprostej odpad!(podle mě samozdřejmě)


polarni.kun
29.11.2014

Nevím, co si o této knize myslet. Minulost Carrie je úplně jiná než v seriálu, což mě trochu mrzí, jelikož jsem čekala, že to bude minulost ze seriálu, ale to není výtka ke knize, pouze můj poznatek. Samotný příběh byl krásně čtivý, nebylo to nic nudného, co by mě nebavilo dočíst. Vadí mi jen neskutečná naivita, hloupost a vlezlost Carrie. Nevím, jak to autorka myslela, ale z popisu si ji moc chytrou představit nedokážu a to, jak za každým vyloženě dolízá, mě vytáčí. Z příběhu usuzuji trochu nereálné chování a až moc neinteligentní dialogy. I když mě kniha tedy bavila a ráda jsem ji četla, sralo mě tam tolik věcí, že jsem se s nimi musela podělit.

pettulka.t
15.03.2014

jsem zklamaná.. Knižní postava Carrie i ostatních mají úplně jinou historii, než jak byla ukázána v seriálu. Kdyby autorka prostě stvořila nové postavy a jen nevyužívala značku Sexu ve městě, knížku bych si užila mnohem víc:(

spencer
13.03.2014

Strašně se mi knížka líbila. Sice mi Carrie příjde tročku naivní ale co..

aannyy
15.12.2013

Líbilo se mi to, ale první díl, kdy ještě nebyla ovlivněná NY, byl lepší. Samantha mě nepřekvapila, postava Mirandy ano, ale já jsem už hodně ovlivněná seriálem. A co mě potěšilo - Charlotte. Nečekala jsem ji tam.

pink_ivy
11.08.2013

V podstatě úplně první knížka, kterou jsem četla v angličtině. Vybrala jsem si jí hlavně proto, že jsem čekala, že bude nenáročná a to se mi přesně splnilo. Takový průměr.

niksim
05.04.2013

Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Děj je jednoduchý, ale přesto poutaví a zábavný, prostě skvělí na odreagování od náročné četby. Jednoznačně doporučuji a hlavně těm, kdo také milují Carrie. :)

1