Jehla

Pokračování románu Pusinka líčí další osud hrdinky, která se načas dostala z drogové závislosti a naskýtá se jí možnost žít spokojený život s milujícím partnerem. Zpočátku šťastná hrdinka po čase začne postrádat bývalou volnost a zpočátku jen občas uniká do světa drog. S pokračujícím časem přestává být schopná překonat stereotypnost manželského života a k drogám se uchyluje bez ohledu na své blízké čím dál častěji. Opětovná závislost ji zbavuje všech zábran a dívka sklouzává stále hlouběji až se dostane na samou hranici mezi životem a smrtí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3630/jehla-3630.jpg 3.5133

Kniha Jehla

Meggie7
05.10.2020

zajímavý děj propletený drogama a sexem čerpán skutečný příběhem odehrávající se u nás

AlčaH
03.04.2020

Druhý díl se mi líbil o něco méně než ten první. Jeho příběh mě nedokázal tak strhnout, i přesto, že byl možná ještě více syrový a nenabídnul tak nereálně pohádkový happyend jako jeho předchůdce. Zapůsobily na mě scény z psychiatrie, naopak konec mi tady přišel dost uspěchaný, což je škoda.

Radka1911
04.07.2019

Velmi čtivá kniha o drogové závislosti.

bellinkabell
28.01.2019

Velmi zajímavá a drsná kniha, která stojí za přečtení.

Pejuška
14.10.2018

Kniha se mi taktéž velmi líbila, možná o chlup zajímavější, než první díl. Jen škoda, že konec zůstal otevřený, jak už tu bylo zmíněno, ráda bych se dozvěděla, jak nakonec Pusinka dopadla. Je těžké někoho soudit, i když tady jen v knize, nikdo nikdy neví, jak se zachová. Svým způsobem mi je jí líto, ale záleží pouze na ní, měla možnost žít "normální" život, ale ten se jí zajídal, chyběl jí adrenalin. Nejvíc to odskákala ta malá Janička.
Kniha velmi dobře napsaná, četla se sama a rychle. Tématika o drogách nikdy neomrzí.

druzickaster
22.02.2018

Tak tohle jsem autorovi věřil. Někteří lidi jsou prostě tak nastavení, že je stereotyp a "obyčejný" život nudí a jsou schopní se vzdát úplně všeho a klesnout na absolutní dno. Přes všechnu tragédii mě konec v lese neskutečně pobavil, nejsem zlomyslný ani nepřeju nikomu nic zlého, ale ten paradox byl k popukání. Klidně bych si přečetl i pokračování osudů té nešťastné holky.

laydee
17.11.2017

Přečetla jsem jedním dechem. Měla jsem období kdyz me tyhle typy knih opravdu zajimaly. Drsná realita, nevím jak to popsat. Rozhodně doporučuji!

Petra88
09.07.2017

Čte se stejně dobře jako první díl. Je i o trochu lepší než první díl. Ale stejně si myslim, že děj mohl jít víc do hloubky. A ten otevřený konec? To jsem to četla jen kvůli tomu, abych se nakonec nic nedozvěděla?