alilunka alilunka komentáře u knih

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Podle recenzí (88%) jsem měla velký očekávání.. ale tohle byl totální nesmysl. Hlavní hrdninka Lowen tupá blbka mi pila krev. Knížka se celkově táhne, neni propracovaná, pasáže o sexu jsou otravné a navíc. Nutila jsem se to dočíst, ale za mě totální zklamání a už si nic od autorky nekoupím.

11.05.2021 odpad!

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Nebylo to vůbec zlý. Četla se dobře, sice mě v průběhu napadlo, jak by se knížka mohla vyvinout a nakonec to tak i bylo, ale rozhodně doporučuju přečíst.

05.05.2020 4 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Kdyby autor zpracoval jenom příběh o zmizení Abbie a nemontoval do toho nudný vyprávění o robotech, tak by to bylo asi fajn čtení. Takhle to byla hrozná nuda. Navíc zmatečná. Za mě zklamání.

21.04.2020 2 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Odpad!

19.04.2020 odpad!

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Skvělá kniha! Nedala se odložit. Bavilo mě to od první stránky a doporučuju každýmu.

09.03.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Mně se moc líbila. Erika je sice jenom jedna, ale Robert rozhodně ukázal, že má co nabídnout. Stojí za přečtení.

21.02.2020 5 z 5

Motiv X Motiv X Stefan Ahnhem

Každá další knížka s Fabianem je lepší a lepší. Tohle bylo vážně skvělý, napínavý, čtivý a vtipný. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

21.02.2020 5 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Byla to fakt tragédie. Nuda, vůbec to neutíkalo. Žádnej děj, ale nejhorší byla pitomá hlavní hrdinka a ten konec by napsalo líp snad i kdejaký dítě. Ztracenej čas i peníze.

21.02.2020 1 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Žádnej ohňostroj teda.

10.12.2019 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Shari je mistině napětí. Její knížky se nedají odložit. První Manželé odvedle byla bomba, kdy jsem si u toho hryzala nehty. Dvojka Někdo cizí v domě opět napínavý, čtivý, skvělý. No a Nevítaný host byla záruka parádního zážitku. Už se těším na další díl. Za mě pecka!

20.09.2019 5 z 5

Dokonalá smrt Dokonalá smrt Helen Fields

Já si to užívala. Sice jsem se motala ve jménech, ale bylo to skvělý a četlo se to samo.

16.09.2019 5 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Začátek knížky mě nudil, ale druhá půlka to vynahradila. Skvěle ujetý, zvrácený, šílený. Doporučuju a přeju si víc takovejch knížek, kdy člověk do konce neví, kdo je blázen.

26.08.2019 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Zajímavá, čtivá knížka. Prolínají se tu 2 časové linie a člověka to nutí číst dál a dál. Mě bavila, i když od začátku člověk ví, kdo vraždí, tak to rozhodně neubírá na kvalitě knížky.

26.08.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mě to hrozně bavilo. To jak to vypráví dítě je originální a neokoukaný. Celkově mě knížka nadchla, přečetla jsem jí během chvilky a už se nemůžu dočkat další knížky od téhle autorky.

26.08.2019 5 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Knížka se od začátku vyvíjela docela slibně. Ale v druhý polovině knížky už je celkem jasný, jak to dopadne. Závěr to ovšem totálně zazdil a zklamalo mě, že to zabralo sotva 4 stránky a ještě to bylo odfláknutý.. za mě tak 6/10. Škoda.

26.08.2019 2 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Tohle stálo za prd. Hlavní hrdinka nudná, zoufale nudná. Ty její smyšlený scénáře, přestavy, hrozně to otravovalo, když to trvalo půlku knížky. Konec předvídatelnej. O ničem. Nedoporučuju.

22.08.2019 2 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

Hrozně napínavý, dobře se to četlo. Ale ten konec? Jak dlouho budeme čekat na další díl?

22.08.2019 5 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Knížka mě mile překvapila. Napínavá, dobře se četla, Frost je sympaťák, lepší než první kniha Noční pták. Doporučuju.

05.08.2019 5 z 5

Hrob pro mého manžela Hrob pro mého manžela Catherine Steadman

Čekala jsem víc. Něco, co mě překvapí. Příběh dost neuvěřitelnej, hlavní hrdinka mi lezla na nervy jak je pitomá.

19.05.2019 3 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Nakonec se mi to líbilo, ale do půlky knížky jsem byla skeptická. Knížka je plná zvratů, je potřeba si hlídat, kdo co vypráví, ale určitě bych jí doporučila.

19.05.2019 5 z 5