aliisalounu aliisalounu komentáře u knih

Trhlina v čase Trhlina v čase Jeanette Winterson

Příběh byl zajímavý, akorát pro mě v určitých částech složitě napsaný, že jsem se trochu ztrácela. Jinak za mě se zbytečně táhnul konec, ale tak zřejmě to tak mělo být, když měla kniha napodobovat Zimní pohádku.

08.10.2018 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Kniha mě opravdu mile překvapila. Čekala jsem tuctovou romanťárnu s koncem typu "a žili spolu šťastně až do smrti". Ale tohle mě fakt šokovalo. Opravdu skvěle napsaný, napínavý, krásný a promyšlený příběh o ztrátě a hledání blízkého člověka. Konečné odhalení pravdy mi vyrazilo dech.

29.09.2018 5 z 5

Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Na život a na smrt – Román o Anně Boleynové Sandra Byrd

Sice mi ze začátku chvíli trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Zajímavě psaný příběh z pěkného, i když krutého prostředí. Bylo tam vše - historie, napětí i láska. Musím se poohlédnout i po dalších knížkách ze série, autorka píše opravdu čtivě.

19.09.2018 5 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Když jsem si tuhle knihu pořizovala v LK, netušila jsem, že bude tak skvělá. Čekala jsem tuctovou oddechovku s průměrným příběhem. Místo toho se z ní stala kniha s velmi silným příběhem, která mě donutila zamyslet se nad svým životem, neřešit blbosti a být ráda za to, že jsem zdravá, protože to se o hlavní hrdince bohužel říct nedá. Rozhodně doporučuji ke knížce přichystat i balení papírových kapesníků.

11.09.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Nemám slov. Zajímavý, skvěle napsaný příběh, který mi nedal spát. Prostě jsem musela vědět jak to dopadne a musela číst pořád dál. Pořád se něco dělo, takže jsem knížku přelouskala za necelé 3 dny. Rozhodně doporučuji a už se těším na další autorčiny knihy.

09.09.2018 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Sakra, asi si budu muset sehnat třetí díl. Tato série mě neskutečně baví. Kniha se čte úplně sama a skvěle si u ní odpočinu. Ideální pro čtení v MHD nebo ve vlaku, má krátké kapitoly. Za mě super!

06.09.2018 5 z 5

Dáma s veverkou Dáma s veverkou Elizabeth McKenzie

Děj knihy mě nijak extra nezaujal, dokonce jsem se musela do čtení nutit, protože nerada nechávám rozečtené knihy.

02.09.2018 2 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Od knížky jsem moc nečekala a možná právě proto mě příjemně překvapila. Četla se úplně sama, byla jednoduše napsaná a skvělá pro odpočinek.

29.08.2018 5 z 5

Mladá můžeš být jen dvakrát Mladá můžeš být jen dvakrát Adena Halpern

Příběh byl sice nereálný, ale o to víc se mi líbil. Připadalo mi, jako kdybych byla v nějakém dokonalém světe bez problémů a tak trochu mě to donutilo uvědomit si a ocenit to, co mám (hlavně skvělou rodinu). Bylo to příjemné odpočinkové čtení.

23.08.2018 5 z 5

Otrávené štěstí Otrávené štěstí Irma Krauss

Za mě ne. Kniha mě vůbec nebavila, musela jsem se nutit do čtení. Některé pasáže mi přišly vyloženě hrozné. Celé zdlouhavé a ve finále jsem vlastně ani nepochopila pointu.

21.08.2018 odpad!

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Oddychové čtení. Pěkně napsané, jako bych se na ostrově zrovna nacházela. A opravdu silný romantický příběh. Uvažuji, že si knihu někdy přečtu znovu.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Řadím se do týmu nadšenců. Opravdu se mi tahle kniha velice líbila. Byla čtivá, ani jsem se nenadála a byl konec. Konec jsem opravdu nečekala.

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Z knihy mám rozporuplné pocity. Nápad nebyl špatný, ale v určitých částech byla kniha nudná, nezáživná, někde jsem se i ztrácela v ději. Střídaly se dvě dějové linie a příliš mnoho postav, bylo to pro mě dost chaotické.

21.08.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Nemohla jsem přestat číst. Skvěle napsané, žádný vleklý děj. Mám ráda takové knihy.

Má lady Jane Má lady Jane Cynthia Hand

Originální, čtivý příběh. Líbilo se mi propojení magie, historie a milostného příběhu. Skvělá kniha.

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Pro mě jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Mám ráda napínavé příběhy, které se čtou samy. Knihu jsem prakticky hltala, chtěla jsem vědět víc a víc a pak byl najednou konec. Skvěle napsané, žádné vleklé pasáže.

Ďáblův spár Ďáblův spár Lara Dearman

Chvíli mi trvalo, než jsem se začetla, ale pak jsem nemohla přestat. Knihu jsem přečetla za necelé dva dny, prostě jsem musela vědět, kdo je vrah. Napínavé až do konce.