Ajax68 Ajax68 komentáře u knih

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Boží!!! Hlavní hrdinka mi byla sympatická už od začátku. U téhle knihy jsem se smála u první strany. Na 100% jsem ji nečetla naposledy.

08.09.2020 5 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Tak tuhle knihu miluju!!! Nutně si potřebuju koupit druhý díl. Je úžasně napsaná a skvěle se čte. Doporučuji všem milovníkům fantasy jako jsem já. Nesmí nikomu chybět v knihovně!

05.07.2020 5 z 5

Zpovědi podezřelé Zpovědi podezřelé James Patterson

Tak tuhle knížku jsem si zamilovala!!!!! Moc se mi líbil styl psaní a samotný příběh byl skvělý!!!! Konec byl nečekaný a moc se mi líbil.

07.01.2019 5 z 5

Dědictví krve Dědictví krve Amélie Wen Zhao

Mam z toho uplne vibez GrishaVerse. Ramson neuveritelne mi pripomina Kaze ze Sesti vran. Podrazak a podfukar, ktery ma hlavu plnou ruznych planu a vzdycky je dva kroky pred tebou. I to ze Spriznenci byli jako grisove a proste to cele mi prijde strasne podobne ale odlisne.

presto se mi dedictvi krve moc libilo a tesim se na dalsi dily. ramsona i anu jsem si oblibila a vybudovala jsem si k nim pouto. u ramsona bylo vetsi protoze moje srdce asi patri podfukarum a zlodejum ( Neboj se! stale te miluju vic Kazi Brekkere!). podle me stoji za precteni, urcite jsem necetla naposledy

05.07.2023 5 z 5

Z kouře a kamene Z kouře a kamene Alžběta Bílková

Tahle kniha byla strašná! Možná je to jen můj názor. Možná jsem měla moc velké očekávání.
Hlavní hrdinka Carys mi nebyla už od začátku sympatická. Sympatická mi nebyla ani vedlejší postava Mara a spustu dalších hrdinů.
Co se týče děje, ten mi přišel nudný. Nic se tam nedělo, jen se tam řešilo jestli je Carys připravena nebo ne. Ok, potom na nějaké 250 straně se konečně něco dělo, ale ani to nebylo napínavý tak jako autorka očekávala.
Samostatný styl psaní nebyl tak špatný. Od autorky zkusím i Kostimrazu, kde se snad bude něco dít.

23.11.2020 odpad!

Podle mě nádherná sbírka. Básně byly krásné. U některých už mi skoro tekly slzy a u zas u některých jsem se nahlas smála. Za mě jedna z nejhezčích básnických sbírek jakou jsme kdy četla.

01.10.2020 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Tahle kniha nebyla můj šálek kávy. Od Rainbow Rowell jsme četla Fangirl a Nedej se a obě byli úžasné! Ale tohle bylo je do velké zklamání. Přišlo mi, že se tam nedělo nic zajímavého a ten konec, absolutně nenávidím. Nezbyde mi nic jiného než dát jen jednu hvězdičku z pěti.

01.10.2020 odpad!

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Četla se úplně skvěle. Měla jsem ji practenou za dva dny. Kerstin Geir píše úžasně. Četla jsem od ní i Drahokamy a ty jsou taky dokonale. Stříbrne knihy snů jsou prostě skvělé.

30.06.2020 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Kniha byla skvělá! Mooc mě bavila. Tak od 80 strany jsem nemohla přestat číst. Hlavní hrdinku jsem si zamilovala a napjatě čekala jak to skončí. Prostě skvělá práce!

22.03.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha byla plná zvratů a kones byla bomba!
Občas mi kniha připadala zdlouhavá a znovu si ji asi už nepřečtu.
Annu jsem měla moc ráda a je mi líto čím vším si musela projít.

11.02.2021 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Už aby vyšel další díl ????????

17.01.2021 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

I když jsem jako první viděla film , tak mě kniha moc bavila. Určitě doporučuji pro milovníky fantasy!!!!!

11.06.2018 5 z 5

Co se přihodilo zvěrolékaři Co se přihodilo zvěrolékaři Pavol Fabian

Kniha byla hezká . Ale jak které příběhy mě bavily , někdy jsem některé musela přeskočit. Ale jinak byla moc hezká : )

11.06.2018

Kiki Strike ve Stínovém městě Kiki Strike ve Stínovém městě Kirsten Miller

Tahle kniha je úžasná!!!Miluju ji

05.05.2018