Co se přihodilo zvěrolékaři

Co se přihodilo zvěrolékaři https://www.databazeknih.cz/img/books/66_/66637/co-se-prihodilo-zver-66637.jpg 4 16 6

Autor této knížky MVDr. Pavol Fabian patří k čelným a váženým odborníkům a za roky své veterinární praxe prožil vskutku mnohé. V ordinaci, v čekárně i dalko od nich. Historky dojemné, úsměvné i k popukání, příběhy, z nichž se dozvíme mnohé nejen o zvířatech, ale i o jejich lidských souputnících.Páničcích a páničkách předobrých i bídných.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Víkend

Čo sa prihodilo zvierolekári , 2008

Betti
09.07.2021 5 z 5

Skvělá kniha od slovenského veterináře, jehož příběhy byly velmi čtivé. Bylo zajímavé pozorovat, jakými situacemi se musí zvěrolékaři vypořádat. Také se potvrdilo (jako z vícero veterinárních knih), že nejtěžší část práce veterináře, je spolupráce s lidmi, nikoli se zvířaty.

Ajax68
11.06.2018

Kniha byla hezká . Ale jak které příběhy mě bavily , někdy jsem některé musela přeskočit. Ale jinak byla moc hezká : )

Janie1989
03.09.2013

kniha se mi strašně líbila. uzavřené jednotlivé příběhy jsou záživné a vtipné. za dva dny přečtené. doporučuji všem, co milují zvířata :)

Andulino
17.07.2013 4 z 5

Moc milá knížka o zážitcích zvěrolékaře. Dozvíte se, co si takový zvěrolékař prožije, co ho uchvátilo, rozesmutnilo nebo potěšilo. Jelikož je knížka opravdu útlá, moc těch zážitků není. I tak se mi ale líbila. Kdo však čeká Jamese Herriota číslo 2, bude zklamaný. Na pana zvěrolékaře s velkým Z totiž tyto příběhy nestačí. I tak mě ale některé myšlenky dojmuly a zaujaly.

Mikeila
11.10.2012 5 z 5

Knížka se mě moc líbila, příběhy byly moc hezké a čtivé.

kapllu
17.02.2012 2 z 5

V očekávání podobných story jako od Jamese Herriota mě tohle značně zklamalo. Většinu jsem přečetla spíše jen ze setrvačnosti, jestli se to náááhodou ke konci nezlepší. Bohužel.