aja0661 aja0661 komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Rok jsem ji mela v knihovne a az dnes, jsem ji vzala a precetla se slzami v ocich...

11.01.2021 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Dalsi skvela kniha, prectena jednim dechem. Carter nezklamal!

25.04.2023 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Dalsi skvely dil tymu vysetrovatelky Kim!

27.01.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Zatim druha prectena kniha od autorky a opet nezklamala! Ctiva od zacatku do konce.

25.01.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Brilantne napsany thriller. Pri cteni mi behal mraz po zadech, byly mista kdy jsem s hruzou vyjekla: coze??? To snad ne??!! Prvni vecer jsem musela projit cely byt, jestli se nekde tohle monstrum neskryva...naprosto uzasna knizka, ktera se mi zcela jiste vryje do pameti. Chystam se na dalsiho Cartera a budu doufat, ze bude podobne ladena...za me 5*

13.10.2017 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Naprosto skvela knizka! Asi nejlepsi z cele serie.

30.08.2017 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Carter opet nezklamal!

06.10.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc hezka kniha. Dej ma spad, do posledni chvile netusite, kdo je vrah. Za me plny pocet! Moc hezky se mi cetla.

16.04.2017 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opet naprosto famozni!

06.12.2018 5 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Ted jsem docetla...skvela, ctiva, jednou jsem se smala, po druhy brecela...strasne moc Vam dekuju za super ctenarsky zazitek a doufam, ze bude pokracovani?!
P.S. taky jsem mela tak skvelou babicku

01.03.2018 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Jsou knizky, ktere prectete aniz by vas tak uplne zaujaly, jo jsou pekne, ale neco tomu chybi, proste jste je koupili, ale dej nic moc... Pak jsou knizky, ktere prectete temer naraz, knizky od kterych se nemuzete odtrhnout. A tahle rozhodne patri do druhe skupiny. Angela Marsons se zaradila jako dalsi mezi me oblibene autory. Tohle je ma prvni kniha a uz se tesim na ty dalsi dve, ktere doma cekaji na precteni.

27.08.2017 5 z 5

Dlouho jsem se u knizky nepobavila, tak jako u Starika. Moc pekne napsana a precteno behem par dni. Byla jsem nadsena

06.07.2017 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Zase jedna skvela knizka prectena jednim dechem.

01.07.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Precteno jednim dechem! Me se moc libila, do posledni chvile jsem netusila, kdo je vlastne unosce. Za me plny pocet!

14.04.2017 5 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

O Lososovi jsem napsala, ze byl skvely, ctivy, paradnictenarsky zazitek! Ale Panda, Panda je o chlup lepsi!!!!!!

25.11.2018 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Naprosto skvela detektivka! Precteno jednim dechem

24.12.2017 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Naprosto skvele! Ani neni co vic dodat

15.10.2017 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Dalsi skvela kniha prectena za dva dny! Doporucuju a doufam, ze autorka bude dal v psani o Kim pokracovat

29.08.2017 5 z 5

Skvely! Po Stoletem starikovi, dalsi skvela knizka!!!

22.07.2017 5 z 5

Tajemství hřbitova Crossbones Tajemství hřbitova Crossbones Kate Rhodes

Super!!! Uzasna knizka, skvely dej, konec me hodne prekvapil. Za me 5* Moc doporucuju!

09.07.2017 5 z 5