adrianna0305 adrianna0305 komentáře u knih

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Inteligence hrdinek erotických románů klesá prudce dolů. Když ženská nepozná, že je těhotná, je tu naštěstí dokonalý muž, který to vypátrá za ni. Tuhle knihu, jako i předešlé díly, může vaše knihovna klidně postrádat :-)

Nahá Nahá Raine Miller

Další ze série zbytečných knih :-( Jednu hvězdičku uděluji za nízký počet stran a tudiž krátké trápení čtenáře :-)

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Taková romantická povídka o tom jak se ztratilo Óčko a nakonec bylo šťastně nalezeno. Toť celý obsah knihy :-) Přiznám, že vtipné věty se tam též našly a pár receptů na moučník.

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

První půlka knihy byla taková slabší, ale stačilo aby se Harry napil a hned bylo čtení zábavnější :-) Abstinence příběhu nesvědčí :-D :-D

Levhart Levhart Jo Nesbø

Harry opět nezklamal, získal sice pár "šrámů", ale i tak je stále sympatickým hrdinou :-) Závěr knihy dokonalý i když se ztrátami na životech ...ale to k Harrymu patří, že se něco nepovede na 100% :-D

Krásný Antonio Krásný Antonio Vitaliano Brancati

Od téhle knihy raději dál, nutno přeskakovat stránky nebo je vytrhat, jinak se konce nedočkáte.

15.07.2014 odpad!

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Učiněná katastrofa ...i tak by se dal zhodnotit literární přínos pro čtenáře :-D Kdyby se v jedné knize, co kapitola, prolínal pohled Travise a Abby, možná by to bylo lepší, než tyhle dvě katastrofy napsané zvlášť :-(

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Mně asi někdo vyměnil obsah knihy, protože hodnocení neodpovídá tomu co jsem četla :-( Začátek byl slibný, neustále jsem čekala jakou minulost Abby skrývá - a ejhle v půlce se dozvídám, že umí hrát "žolíka". Hodně nudná lovestory o čtyřech postavách ...opět jsem se nechala ovlivnit krásným obalem knihy :-)

Krakatit Krakatit Karel Čapek

Čapkův styl psaní mi prostě nesedí :-(

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Jednoduše dokonalé čtení :-)

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Po slabší Paganiniho smlouvě přišlo opět kvalitní počtení :-) Zaujal mě konec knihy a těším se na pokračování. Jedinou výhradu, kterou mám a týká se všech dílů, jsou rádoby erotické scény. Vůbec mi to tam nesedí, ač je to pár řádků, příběh by se bez nich zcela obešel :-)

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Občas jsem myslela, že čtu ornitologickou příručku, co stránka to slovo 'pták' :-D Víc se hrdinové věnovali psychoanalýze svého dětství než SM hrátkám. Ale jako čtení do vlaku či autobusu stačí :-)

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Úplně by stačila jenom jedna hrana, protože tahle už byla zcela obroušená. Našly se tam dobré kapitoly, ale jinak je to opakování předešlých dílů.

Historie trestu smrti Historie trestu smrti Martin Monestier

Zdařile napsaná kniha. K získání základních katovských dovedností postačuje :-) Některé kapitoly pokulhávaly, byly zahlceny nedůležitými jmény obětí. "Obyčejným" trestům věnováno moc pozornosti skrz nezajímavé příběhy (Upálení, Gilotina). Naopak ty, které oplývaly určitým "puncem krutosti", jsou popsány jen na pár stránkách.
Nejlépe hodnotím: Smrtící půst, Ukřižování, Kůl v těle, Elektrické křeslo a článek 'Krysa ve službách čínských katů' ;-)

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Tuhle knihu bych nepřála ani mému největšímu nepříteli, nemá žádnou literární hodnotu, nezaujme, chybí tomu elán. Hezký je jen název a přebal knihy, což mi nestačí.

15.07.2014 odpad!

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Tak tohle literární inferno mě vůbec neoslovilo :-( Kdyby se zredukoval počet stran a zbytečné kecání hlavních i vedlejších hrdinů snad by to dosáhlo na dvě hvězdičky. Nudné počtení pro ty co se nudí :-)

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Tak Ernestovi knihy mě nijak neoslovily :-( špatně se čtou.

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Do božské knihy to mělo daleko :-( tři hvězdičky dávám jenom z úcty k Bastardovi :-) Cizinec se musí od něj ještě hooodně učit.

15.07.2014 3 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Netvrdím, že je to knižní veledílo, ale četlo se to skvěle, nadávky jak z běžného života :-D a i vtipné to bylo. Kam se hrabou nějaké "šediny" :-)

Agent 6 Agent 6 Tom Rob Smith

V půlce knihy jsem se řadila k těm, kteří považují tenhle díl za nejslabší, ale když jsem dočetla, ty nudnější části daly s těmi napínavějšími dohromady opět dokonalé počtení :-) ...klidně by mohl být i čtvrtý díl, tyhle neurčité (ač dojemné) konce nemám ráda :-(