Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Velmi dobrá kniha, u které se dokážete velmi pobavit. Kniha mě hned zaujala neobvyklým obsahem a rozhodně nelituji, že jsem si ji přečetla. Rozhodně nezklamala :-)

11.12.2017 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Přesně, jak jsem čekala byla tato kniha stejně vtipná a zajímavá jako ta předchozí. Nemohla jsem a ani nechtěla se od ní odtrhnout. A proč taky že? Z některých scén jsem byla vážně překvapená a pobavená. V některých mi bylo Kate dokonce i líto. Měla takovou starost o sestru, že si ani neuvědomovala vlastní pocity.
Za mě jsou obě dvě knihy bezvadné, proto se ani nemohu rozhodnout, která z nich je lepší. Každá má nějaké to své kouzlo a jedinečnost. Proto je, samozřejmě, doporučuji přečíst. Rozhodně se u nich pobavíte! :-)

10.12.2017 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Naprosto úžasné! Už je to nějakou dobu, co jsem u některé knihy nejen bavila, ale taky se hodně nahlas smála :-D. U některých částí ten smích prostě nešel zadržet. Autorčin styl psaní mi velmi sedl a nebyl žádný problém se do knihy začíst. Nebylo to ale jen díky stylu psaní, ale hlavně dějem, který byl naprosto skvělý a dechberoucí a v žádném případě nudný. Nemůžu se dočkat následujících dílů.
Nakonec jen dodám, že tuto super knihu doporučuji všemi deseti. Rozhodně se u ní nudit nebudete!

01.12.2017 5 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Od chvíle, co jsem přečetla první díl, už jsem se nemohla dočkat toho dalšího. A jen doufám, že se vydá i ten poslední, protože je to opravdu povedená kniha. Romantika, napětí, tajemství. Přesně to, co k historickému románu potřebuji. Prostě krásná kniha :-)

01.12.2017 5 z 5

Nečekaně vévodkyní Nečekaně vévodkyní Valerie Bowman

Za mě spokojenost! Lucy se mi líbila už od začátku díky své sebejistotě a smyslu pro humor. V některých částech příběhu to bylo někdy opravdu zajímavé, hlavně v potyčkách s vévodou. Vždy jsem čekala, jaké reakce oba předvedou a musím přiznat, že nikdy nezklamali. Takže za mě tuto oddechovou romantiku doporučuji! :-)

28.11.2017 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

To bylo tak smutné a zároveň tak krásné. Jediný zádrhel byl na začátku, jelikož jsem se do knížky nemohla pořádně začíst. Autorčin styl psaní mi moc nevyhovoval, ale nakonec, po pár stránkách, to šlo bez problémů.
V některých částech jsem si musela dokonce i pobrečet, hlavně v těch, ve kterých se jednalo o maminku Faith. Prostě hrozně dojemné scény, u kterých se to nedalo zadržet. Doufám, že jsem nebyla jediná :-D
Kniha měla však i světlé stránky. Třeba neustále veselého pejska Blua. Ten mě z celé knihy zřejmě bavil nejvíce.
Už se těším až si přečtu další díl od této autorky.

19.11.2017 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Krásná, nenáročná kniha, která mě opravdu nadchla. Podle mého názoru byla tato kniha i mnohem lepší než ta předchozí od této autorky.
Děj...prostě nádherný, ale hlavně neobvyklý. No řekněte, která holka by nebyla nadšená ze šance přenocovat s pěkným klukem v opuštěné knihovně? Rozhodně každá! :-D Byly tam sice i smutnější momenty, ale to nic nemění na faktu, že kniha byla i tak skvělá.
Takže za mě určitě tuto knížku doporučuji :-)

18.11.2017 5 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Nádherné ukončení celé série. Na tento díl jsem se obzvlášť těšila a nakonec samozřejmě nezklamal. Beatrix mi byla hned v prvním díle sympatická a nebylo pochyb, že potká někoho stejně galantního, jako její sestry.
Určitě celou sérii doporučuji, stojí za to si ji přečíst :-)

29.10.2017 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Páni! Rozhodně jsem některé věci nečekala. Podle mě byl tento díl o trochu, malinkou trošičku, lepší než ten první, ale to nic nemění na faktu, že se mi tato série prozatím velmi líbí.
Nedokážu určit, který z hlavních mužských hrdinů byl lepší, protože byli oba k sežrání. Jejich, ale také popis ostatních postav a událostí byl naprosto skvělý, zřetelný a čtivý. Nemohla jsem se odtrhnout! Rozhodně není naškodu si knihu přečíst :)

07.10.2017 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Podle mě byl tento díl lepší, jak první. A nebyl dokonce ani potřeba. Tento by úplně stačil, ale i tak musím dát palec nahoru za originalitu. Prozatím jsem žádný podobný příběh nečetla :-)
Ale stejně to nebyla až taková WAU kniha, kterou jsem očekávala. I tak se to četlo dobře.

03.10.2017 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Podle mě byla knížka pěkná, ale taková....skoro o ničem. Přišlo mi to zbytečně dlouhé, ale i tak byl příběh poutavý a krásný. Sice jsem ještě 2. díl nedočetla, ale i tak by se dal označit za ten první. Tato kniha mi přijde spíše jako doplněk. Rozhodně není na škodu si ji přečíst, ale nutné také ne.

26.09.2017 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Konečně jsem se dočkala! Lisa Kleypas je totiž opravdu skvělá spisovatelka a já se nemohla dočkat další série historicko-romantických románů právě od ní. Naštěstí jsem nemusela čekat moc dlouho. A rozhodně mě nečekalo žádné zklamání. Kniha byla skvělá, romantická a velmi čtivá, ale po pravdě, které knihy od ní nejsou čtivé?
Rozhodně se nejedná o nějakou ,,Slaďárnu", za což jsem velmi vděčná. A proto nemůžu udělat nic jiného, než že knihu doporučím. Opravdu krásná oddychovka :-)

17.09.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Jediná myšlenka: tuto sérii musí někdo zfilmovat! Myslím, že by to byl úžasný film nebo seriál :-)
Ale i tak kniha, ale hlavně celá tahle série, byla úžasná. Podle mě se mnou bude souhlasit většina čtenářů, kteří si tyto všechny knihy přečetly.
Nakonec si všechny postavy s úsilím vybojovali svůj krasný šťastný konec.

08.09.2017 5 z 5

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Na konci jsem byla opravdu napjatá, jak nakonec příběh skončí. Po přečtení jsem si pak v klidu oddechla. Ale za srdce mě hlavně chytla fretka Dodger....takového oddaného mazlíčka bych si také přála. Vyklubal se z něj velmi pozorný a milý domácí mazlíček :-)
Jsem ráda, že se pomale všechny postavy daly dohromady se svými protějšky. Moc krásná kniha :-)

31.08.2017 5 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Tahle série se začíná stávat jednou z mých neoblíbenějších. Opravdu jsem ráda, že jsem ji objevila :-)

31.08.2017 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Naprostá nádhera! Tahle kniha mě jak bavila, tak i dojímala. Některé části byly opravdu vtipné, takže jsem smích neudržela :-D
Děj byl zajímavý a už vůbec ne nudný. Podobný historický román jsem prozatím nečetla, takže se k této spisovatelce určitě vrátím. Už teď se těším na další její knihy :-)

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Začíná to být čím dál zajímavější. Opravdu krásné čtení :-)
Už od začátku tohoto dílu jsem něco podobného tušila a nakonec se to opravdu stalo. Cam se tam nedostal jen tak náhodou. Už se těším na další díl, který mě určitě nezklame.

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Po pravdě jsem si myslela, že to bude klasická historická romance, která mě jinak ničím moc nezaujme. Ale nakonec jsem se vážně spletla. Kniha byla úžasná! Postupem času jsem si spisovatelku vážně oblíbila. Její knihy, hlavně ty historické, jsem si zamilovala :-)

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Překvapilo mě, jak se děj knihy odehrával. Představovala jsem si průběh děje úplně jinak, ale i tak kniha splnila má očekávání. Nádherný a dojemný příběh ženy, která si postupně plní své sny. Opravdu krásná kniha.

18.08.2017 5 z 5

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Nádherný historicko-erotický příběh, který nakonec dopadl přesně podle mých představ. Krásný konec. Rozhodně neobvyklý příběh plný tajemství a dobrodružství! Takže můžu s určitostí říct, že to určitě není moje poslední kniha od téhle autorky.

17.08.2017 5 z 5