99jana99 99jana99 komentáře u knih

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Přečteno, kniha se četla dobře, ale něco mi chybí, momenty překvapení, vodítka k odhalení, najednou na konci je odhalen viník.

17.01.2021 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Určitě stojí za přečtení, kapitoly ubíhají rychle,konec byl zajímavý. Moje druhá kniha tohoto pána a ne poslední.

06.01.2021 5 z 5

Kdo se postará o Annu Kdo se postará o Annu Kateřina Pantovič

Nemůžu jinak než 5 hvězd, tohle mě bavilo, i když nevím, jak to popsat, smutné, veselé, zajímavé, vtipné a vzhledem ke konci předpokládám, že i promyšlené, prostě paráda

02.01.2021 5 z 5

Nebe nezná vyvolených Nebe nezná vyvolených Erich Maria Remarque (p)

Nemůžu napsat, že bych knihu přečetla jedním dechem, ale i tak mě bavila, krásně je popsaný rozdíl v přemýšlení člověka, který ví, že ho čeká smrt a tím, který si to nepřipouští. Závěr to završil na pět hvězd.

29.12.2020 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Moje první knížka tohoto autora a moc dobře se četla, mělo to spád, nebylo to moc krvavé, klidná česká detektivka, místy vtipná, určitě přečtu další.

03.12.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Krásný příběh, tolik pozitivního v tak negativní době, jen díky síle hlavní hrdinky. Začněte číst a pak je najednou konec a je vám líto, že nebylo stránek víc. Krásně popsané místa, domy, lidi, nezbývá než si to všechno představovat.

20.11.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

U detektivek Klevisové jste prvních 130 stran napnutí kdo bude zavražděn a do konce knihy jste pak napnutí, kdo je vrahem, což vás nutí číst a číst a číst...

14.11.2020 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Zatím nejlepší česká detektivka co jsem četla, od začátku měla spád až po konec. Ani chvíli jsem se nenudila.

10.11.2020 5 z 5

Tři kamarádi Tři kamarádi Erich Maria Remarque (p)

"Pat" řekl jsem "Pat". A bylo to poprvé co mi neodpověděla. Tento konec mě dostal před 30ti lety, stejně jako teď. Krásně psaný příběh tří kamarádů a jedné lásky. Má první kniha v životě , kterou jsem četla podruhé.

07.11.2020 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Krásný příběh, bylo mi tak dobře při čtení této knihy, až mi bylo líto, že končí. Jojo prostě umí. Doporučuji přečíst.

22.10.2020 5 z 5

Kdoule Kdoule Ivana Chřibková

Přečteno za jeden den. Za mě lepší než druhý díl, bavila jsem se snad celou knihu. Určitě doporučuji jako oddychovku.

19.10.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Rozjezd byl takový pomalejší, ale ke konci se kniha nedala odložit. Za mě plný počet hvězd.

18.10.2020 4 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Knížka se tak do půlky dala číst, potom už jsem to jen dočetla. Naštěstí má opět krátké kapitoly, takže nemáte chuť knihu odložit, ale rychle dočíst.

05.10.2020 3 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásný příběh, kniha se četla tak dobře, že mi bylo líto, že se blíží konec. Myslím, že jí dlouho budu mít v hlavě.

12.09.2020 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha mě bavila tak na posledních 100 stránkách. Jinak spousta jmen v kterých jsem se ztrácela.

22.08.2020 2 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha mě bavila, četla se dobře, ale.... Ale četla jsem i lepší.

08.08.2020 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Kniha se četla velmi dobře, byla napínavá, jen ten konec, který ukázal na vraha mi přišel divný, ale určitě kniha stojí za přečtení

28.07.2020 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu jsem četla jedním dechem, ale rychlý konec, kdy Jane najednou vše dojde, mě zklamal, nicméně doporučuji přečíst

11.07.2020 4 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět dobře napsaná kniha tohoto autora.

15.06.2020 4 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Další skvělá kniha této autorky, krásně napsaný příběh, dojemný konec.

14.05.2020 5 z 5