Kdoule

Automobilová nehoda, při níž hlavní hrdinka Anna narazí do betonového odpadkového koše v majetku hlavního města Prahy, způsobí dvě věci. Uvědomí si, že žije tak pohodlně, až přestala vnímat detaily kolem sebe. A zjistí, že naprosto o nic v životě neusiluje. Před sebou vidí jenom dvě možnosti, buď to změní, nebo ne. A ona se znovu rozhodne skočit. Závěrečná část zábavné trilogie o jedné obyčejné holce, která nechtěla žít obyčejný život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423052/big_kdoule-87i-423052.jpg 3.850

Kniha Kdoule

marketa7

Pohodové a vtipné čtení...

bekule

Vtipné, zábavné postřehy stále ještě se hledající třicátnice, začínající nový vztah a hlavně úplně nový život na opačném konci evropy.Postřehy ze života ve Španělsku,Portugalsku,troška Skotska a maličký náhled do USA. Autorčin styl mě baví a překvapivě tento díl se mě líbil nejvíc + potěšilo mě že nejsem jedný exot se svým nevztahem k chytrému telefonu.

PaníLenka

Humor autorky mi prostě sedí

Jirok

O něco horší než předchozí dva díly, ale stále moc hezké

Laza27

Humor Ivany Chřibkové mě hrozně baví. Není to žádný převratný druh literatury, proto nemůžu dát 5 hvězdiček, ale skvěle se to čte i poslouchá, těším se na každý další počin.

99jana99
19.10.2020

Přečteno za jeden den. Za mě lepší než druhý díl, bavila jsem se snad celou knihu. Určitě doporučuji jako oddychovku.

Bastien581
14.10.2020

Skvělá kniha, zábavné postavy!

mfajmanova
10.10.2020

Předchozí dvě autorčiny knížky mi sedly o trošičku víc, ale i Kdoule se mi hezky četla a pobavila mě.