zylla zylla komentáře u knih

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

WTF?! Jako horší věc jsem snad nečetla. Potenciál by tam třeba i byl ale... je to fakt děsný. Chyba s tím, že nejdříve píše, že jediný důvod, proč chodí z galerie domů je koupelna a o nějaký kus dál, se jde v galerii umýt do koupelny, je už jen úplný detail - bylo to prostě celý "velký špatný"...

05.09.2020 odpad!

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Fajn jednohubka na propršené odpoledne. Škoda, že není víc knížek s Gerhardem, je mi sympatičtější než Bezzemek.

19.06.2020 4 z 5

Stalingrad Stalingrad František Kotleta (p)

Paráda, četlo se mi to ještě lépe, než o válkách se žlutými konzervami.

13.06.2020 4 z 5

Mega hustej nářez Mega hustej nářez František Kotleta (p)

Kurva nebyla to špatná trilogie :D

25.05.2020 4 z 5

Přírodní péče o pleť a vlasy Přírodní péče o pleť a vlasy Sophie Thompson

Skvělá knížka. Výroba vlastní kosmetiky mě prostě dostala. Recepty jsou jednoduché a vše, co jsem zatím zkusila funkční.

14.04.2020 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Skvělý příběh. Pro mne trochu pomalejší rozjezd, ale jakmile Daniel dospěl už jsem se nemohla odtrhnout a četla a najednou jsem slyšela zvenčí ptáky. Četla jsem tu knihu celou noc až do rána, prostě se nešlo odlepit.

26.05.2019 5 z 5

Ďáblova maska Ďáblova maska Tom Egeland

Bezva čtení na víkend, pořád jsem si myslela, že vím, ale ukázalo se že nevím:D Kniha splnila moje očekávání.

30.12.2018 4 z 5

Masky apokalypsy Masky apokalypsy Robert R. McCammon

Tip na tuhle knihu jsem si vzala v jedné z Kingovek. Chvíli mi trvalo se pořádně začít, ale potom to teda byla jízda. Jen ty popisy "zamilovanosti" mi přišly celkem naivní a úsměvné ale do té knihy to prostě patří:)

22.08.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Normálně tyto knihy nevyhledávám, ale dostala jsem ji včera odpoledne jako dárek a dnes ráno ji dočetla. Je to silné čtení.

11.08.2018 5 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Jednička byla lepší o tom žádná, ale dvojka pro mě byla příjemná oddychovka při nemoci, kdy mi to stejně moc nemyslelo :-D

19.07.2018 3 z 5

Hastrman Hastrman Miloš Urban

Viděla jsem nejdříve film a pak přečetla knížku. První část, která byla zfilmovaná byla skvělá a dala bych za ni 4*. Bohužel druhá část byla jedna obrovská nuda, která mi nedávala valný smysl, moc nechápu, že obě části knihy napsal jeden člověk, myslela jsem, že to ani nedočtu, samotný konec mě také nijak nenadchl. Díky té šílené druhé části tedy hodnotím pouze 2*. Škoda.

23.06.2018 2 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Knihu jsem sice přečetla jedním dechem, ale přesto musím říct, že to byla ze všech Brownových děl ta nejslabší. Neurazí - nenadchne. Nicméně je to Brown a dávám o jednu hvězdičku navíc za to, že teď abych šetřila na výlet do Barcelony:D

08.02.2018 4 z 5

Coldheart Canyon Coldheart Canyon Clive Barker

Tahle knížka ve mně vyvolala rozporuplné pocity a nějak nevím jestli se mi víc líbila nebo nelíbila. Částečně mne dokázala znechutit a částečně nadchnout. Horor střižený pornem jsem četla koneckonců poprvé, měli by na to někde upozorňovat :-)

27.02.2017 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Nic podobného jsem nikdy nečetla, byl to opravdu silný zážitek. Navíc, teď když je venku taky pěkná kosa, jsem si vždycky řekla, že co by za těch našich slabejch mínus deset chlápci z Terroru dali a hned mi bylo lépe:D.

31.01.2017 5 z 5

Ze Země na Měsíc Ze Země na Měsíc Jules Verne

Musím říct, že pro mne jedna z těch slabších autorových knih, protože to nebylo nijak zvlášť dobrodružné a spíše mě popisování technických záležitostí nudilo. Konec mě také zklamal. V podstatě jsem celou knihu čekala až se to trochu rozjede a ono nic.

29.12.2016 2 z 5

Čtení na jeden večer, čekala jsem trochu delší příběh. Bylo příjemné se k Harrymu po letech zase vrátit ale ten návrat jsem čekala podstatně velkolepější.

25.09.2016 4 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Konečně zase starej dobrej (nejlepší) KING! Po zklamání s Panem mercedesem, který nebyl vůbec můj šálek a Revivalem, který mi přišel prostě úplně hrozný, jsem opět nadšená. Všechny povídky jsou naprosto skvělé, knihu jsem četla jedním dechem a prostě klobouk dolů pane Kingu. (Mimochodem musím taky pochválit zpracování obálky - je super.)

30.06.2016 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Skvělé zakončení perfektní trilogie. Knihy jsou opravdu úžasné. Je pravda že "šokujících" fotografií už zase tolik nebylo, ale nebylo to nic co by mi vadilo.

15.05.2016 5 z 5

Proroctví ráje Proroctví ráje Graham Brown

Kniha je nejslabším článkem celé série, trvalo dlouho, než mě začala alespoň trochu bavit.

03.02.2016 3 z 5

Černé slunce Černé slunce Graham Brown

Kniha mě bavila, ale o trochu méně, než první díl. Na můj vkus tam bylo moc romantiky:D vrhám se na třetí pokračování.

30.01.2016 4 z 5