Ďáblova maska

Bjorn Belto je zpět – tentokrát v norské vesnici Juvdal. Roku 1708 je poblíž juvdalského sloupového kostela nalezena mrtvola okultisty Conrada Krämera. Roku 1963 je z věže místního nového kostela svržen kaplan Pontius Fjeldberg. ¬ A v roce 2015 je během práce na knize o obou vraždách zabit novinář Daniel Lyche. Bjorn Belto je do Juvdalu povolán jako expert na historické otázky, protože v jádru záhady se vynořuje tři tisíce let stará babylonská maska a magický středověký obrazec Boží pečeť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394492/dablova-maska-30q-394492.jpg 3.632

Bjørn Beltø 6.

Literatura světová, Dobrodružné, Thrillery
Vydáno, Kalibr

Djevelmasken, 2016

Kniha Ďáblova maska

brndovka

Mám přečteny všechny knihy. BB naprosto miluji. Už se těším na další.

Šnek86
21.08.2020

Tento příběh mi přišel zbytečně natahovaný a zdlouhavý.Tajemná maska, vraždy a démoni.Beltø se s tím vším nakonec nějak popral, konečné rozuzlení bylo překvapivé, když dílky příběhu zapadly na svá místa.

Macek58
16.01.2020

Něco jiného než klasická detektivka. Pan profesom nemá chybu.

Elea
06.12.2019

Autorův způsob psaní se mi líbí, líbila se mi i tato kniha. Zajímavý děj, roztomile nemožný hlavní hrdina, trochu nečekaný závěr, prostě fajn.

Janisss
29.08.2019

Moje první kniha od tohoto autora a možná i proto mi chvíli trvalo, zvyknout si na jeho styl psaní - ale od půlky už to šlo samo a celkově se mi kniha líbila, určitě si přečtu i další, hrdina BB je mi krajně sympatický :-)

babicka_amalka
10.04.2019

tentokrát velké zklamání, oproti předchozím jsem se musila vyloženě nutit dočíst - hodně jsem přeskakovala (což normálně nedělám) a doufala, že se to zlepší; nezlepšilo ;-)
tak doufám, že další dvě ze série snad budou lepší - pokud je tedy někdo u nás v dohledné době přeloží a vydá;

likaf
05.04.2019

Moje již pátá kniha s hlavním hrdinou Bjornem Belto. Opět splnila vše co jsem čekala. Záhady a napětí spolu s nemotorným archeologem, který nemá příliš vysoké sebevědomí. Ale přesto se v závěru ukáže jako hvězda celého příběhu. Mám tyto romány ráda a všem je doporučuji.

gazela2004
01.03.2019

Kniha splnila má očekávání a mohu ji jen doporučit.

Tom Egeland
norská, 1959