zuzuzajda zuzuzajda komentáře u knih

Dobrodruhům Dobrodruhům Tereza Ramba

Nejdrive musim pochvalit design knihy, neco tak pekneho jsem dlouho necetla. :) Tereza ma hodne specificky styl psani, jsou to takove uryvky, proudy myslenek, cte se dobre. Duchovno a laska z knihy opravdu cisi. Za me moc mile cteni a rada bych se pod naporem jejich cestovatelskych postrehu take hned nekam vydala. :)

11.03.2020 4 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Knihu jsem cetla az po zhlednuti serialu, ktery se mi velmi libil. Kniha se velmi dobre cetla, vsechno odsypalo. Prvni pulka byla opravdu vyborna, druha pulka se malinko uchylovala k preslazenym klise, ale i tak hodnotim kladne.

29.07.2022 4 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Vynikajici kniha. Poutavy a neokoukany pribeh. Krasne vsechno vykreslene. Vhodne pro dospele. Za me super!

24.11.2021 5 z 5

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Tento dil se mi zatim cetl nejlepe. Mozna tim, ze jsem nebyla ovlivnena serialem. Nebo taky proto, ze mi konecne byla trochu sympatictejsi hlavni zenska postava. Namet Popelky mi ze zacatku vadil, ale rychle se dej stocil trochu jinym smerem.

07.08.2022 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Opravdu velmi výjimečná kniha. Četla jsem ji sice na dovolené, takže jsem měla čas a mohla jsem se soustředit. :-) V každém případě i tak byla velmi zajímavá a poutavá už od první stránky, což se málo kdy vidí. Jedna z knih, která ve Vás po přečtení zanechá stopu. Doporučuji všemi deseti!

11.10.2017 5 z 5

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Pokazde si rikam, ze dalsi dil teto sagy cist nebudu, protoze je to ve vysledku porad dokola. Nicmene stejne cist zacnu a moc se mi to libi. Skvela oddechovka, tentokrat rovnou zacnu cist dalsi dil.

28.11.2022 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Obalky teto serie za me maji 5 hvezdicek. Obsah uz ne. Knihu jsem mela rozectenou opravdu dlouho. Porad jsem se nemohla zacist. Prostredi ma autorka krasne vykreslene. Co mi ale hodne vadilo, tak ze pribeh byl relativne nudny a hlavne postavy byly naprosto nerealne. V zivote jsem nevidela muze, kteri by se chovali tak, jak postavy v knize. Nektere dialogy byly az neskutecne mimo.

18.07.2022 1 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Kniha me prijemne prekvapila. Dej je opravdu povedeny. Tentokrat mi byli sympaticti oba hlavni hrdinove, coz se moc casto nestava. :) Jedina vec, ktera me opravdu rozcilovala - chyby. Porad a vsude. To by se v knize stavat nemelo. Tolik preklepu jsem nemela ani ve slohu na zakladni skole.

15.04.2016 4 z 5

Ledová jako sníh Ledová jako sníh Danielle Paige

Musim rict, ze me knihy na pokracovani pomalu, ale jiste zacinaji stvat. To nedokaze uz zadny autor vytvorit poutavy pribeh v jedne knize? Pribeh zajimavy, ale diky natazenosti (aby se mohl vydat dalsi dil a vsichni dostali vic penez) to neni ono. Hlavni hrdinka klasicky na zacatku uplne neschopna, v prubehu pribehu nic nevi, ale ma zachranit svet. A vsechny postavy opacneho pohlavi se kvuli ni mohou zblaznit. Chtelo by to zmenu

23.01.2018 2 z 5

Člověk musí počítat s tím, že se jedná o scénář a i tak k tomu přistupovat. Mně se příběh moc líbil, četlo se to opravdu samo, za chvíli jsem měla přečteno. :-) na divadelní hru bych šla hned. :-)

20.10.2016 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Lepsi nez prvni dil. Serial stale lepsi. Chybi mi vykreslovani dalsich postav. Kniha se ale opet skvele cetla. Tesim se na treti dil.

03.08.2022 4 z 5

Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Lykke - Tajemství nejšťastnějších lidí na světě Meik Wiking

První kniha tohoto typu, kterou jsem kdy přečetla a bylo to milé čtení. Díky členitosti ji hned přečtete a určitě Vám dá alespoň možnost se zamyslet nad Vaším každodenním životem.

05.03.2020 3 z 5

Rok poté Rok poté William R. Forstchen

Cteni to nebylo uplne spatne. S prvnim dilem se to ale neda vubec srovnat. Ten byl jednoznacne lepsi. A ubrala bych tolik toho “my americani jsme nejlepsi”.

25.01.2019 2 z 5

Prijemna oddechovka, kdyz nechcete sahnout po nicem slozitejsim. Autorka je svym stylem psani opravdu jak Lorelai. :)

06.12.2018 4 z 5

Poslední začátek Poslední začátek Lauren James

Za me bohuzel mnohem horsi dil nez prvni. Nekdy prehnane motani deje, zacatek trochu nudny. Poradne se zacalo neco dit az kolem strany 200. Skoda, prvnim dilem bylo naslapnuto dobre.

31.01.2018 2 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Velmi čtivá knížka, zajímavý příběh, zase trochu změna oproti klasickým tématům ve stejném žánru. Takže za mě rozhodně stojí za přečtení. Bude další díl? Ráda si přečtu. Škoda, že další díly bývají v poslední době s velkým časovým odstupem. Když člověk čte více knih stejného žánru, je potom složitější se k příběhu vrátit....

11.10.2017 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Koruna sice nedosahuje atraktivnosti první části série Selekce, nicméně není špatná. Závěr jako takový lehce předvídatelný a za mne malinko umělý a řekla bych i "trapný". Nevím, tak jsem to při čtení cítila. Nezařadila bych to mezi nejlepší knihy, které jsem četla, pro oddychové čtení ale fajn.

11.10.2017 3 z 5

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Vetsinou se mi knihy psane ze dvou pohledu libi, tady me ale cast s Benem bohuzel vubec nebavila. Napad moc dobry, ale samotny vysledek nebyl zase tak uzasny, jak jsem cekala....

30.07.2016 3 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Zacatek byl trochu nuda, ale rozjelo se to. Klasicka dystopie, ale pekne napsana a rozhodne patri k tem lepsim v tomto zanru.

16.04.2016 4 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Kniha je vicemene stejna jako predchazejici dily. Ze vsech me tato bavila asi nejmene a tim konci i cteni teto serie. Do dalsiho dilu se jiz poustet nebudu.

05.03.2023 3 z 5