Zuzi_cte Zuzi_cte komentáře u knih

On On Elle Kennedy

Nikdy jsem nevyhledavala knizky s tematikou on + on ale ze zvedavosti jsem tuhle zkusila. Musim rict, ze to bylo skvely. Bavila jsem se po celou dobu. Jo, melo to koule (a hned dvoje :-))

08.01.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Páni. No páni. Tolikrát jsem měla slzy v očích. To je tak krásný příběh. Ani nevím jak se k tomu vyjádřit. Tuhle knížku z hlavy hned tak nedostanu...

10.09.2021 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Ach,...to bylo tak krasny a smutny! Jsou knizky co se vam dostanou pod kuzi. A tahle je pro mne rozhodne jedna z tech na kterou nezapomenu. Pohlazeni na dusi.

14.09.2022 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Jsem fanda světa Zaklínače. Ať už v podobě knižní, herní nebo televizní. Je to prostě moje srdcovka

14.09.2021 5 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Tuhle knizku jsem v podstate vdechla a kdybych nemela jine povinnosti tak ctu bez prestavky. Pravem srovnavane s Maasovou. Bylo tam vsechno podle meho gusta :)

09.08.2022 5 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Stydim se, ze jsem mela drive ohledne ceskych YA autorek predsudky - hanba mi! Stejne jako Lusy Adams se i M. K. Hardy zaradila mezi moje ceske top. A jeste musim dohnat rest a precist si Hackera :)

21.06.2022

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Jo! Zapata opet nezklamala :) Takovou knizku clovek slupne jak malinu a nezbyva nez se tesit az u nas vyjde dalsi jeji dilko.

11.06.2022 5 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Brečela jsem. Čekala jsem, že budu ale ne že tolik.
Dějová linka s Clarou ve mě vyvolávala zlost nad bezprávím a křivdou a hlavně pocit bezmoci. Je pro mě těžké si představit jaké podmínky a "život" panovaly dříve v ústavech pro duševně choré a že se TO skutečně dělo.
Stejně jako kniha Pro tvoje dobro, je skvěle napsaná a plná emocí. Neodtrhnete se, budete chtít vědět jak se ubírají příběhy Clary a Izzy a jak skončí.

18.04.2020 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Parada paradicka! Haku jsem slupla jak malinu, tak dobre se to cetlo. Myslim, ze je to prozatim moje nejoblibenejsi knizka od teto autorky. Jen mam jednu malou malinkou vytku k tomu konci. Bylo to dost rychly a klidne by snesl i trochu vic rozepsat.

29.11.2022 5 z 5

Ta druhá Belle Ta druhá Belle Whitney G. (p)

Pri cteni me napadlo - jak pejsek a kocicka pekli dort. Kde to melo hlavu a patu?! Jedine positivum jsou kratke kapitoly. Nemela jsem vysoka ocekavani a stejne jsem zklamana.

15.02.2024 2 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Fiha tak to bylo neco. Ani na chvili vas knizka nebude nudit. Zadna hlucha mista. Porad se neco deje a vy chcete vedet vic. Vic o vztahu Dese a Callie, vic o zahade v Jinosvete, vic tajemstvi.. Fakt jsem si oblibila tu mrchu sirenu :-)

Presne takove knizky mam nejradsi - fantasy romance.
Safra potrebuju nutne dalsi dil.

26.01.2023 5 z 5

Tiché vody Tiché vody Brittainy C. Cherry

Nebylo mozne se odtrhnout. Knizka tolik preplnena emocemi. Jo, tahle autorka si me kazdou dalsi knizkou ziskava vic a vic.
Tak a ted to trochu rozdychat..

03.01.2023 5 z 5

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

(SPOILER) Tolik vyplakanych slz. Prvni pulka knizky mi zlomila srdce a ta druha se ho snazila opravit.

A mile me prekvapily bonusove kapitoly na konci. Smrt Kyla z jeho pohledu me dostala :(

10.05.2022 4 z 5

Kravaťák Kravaťák B.B. Easton

Ta BB proste umi. Umi vas rozesmat. Umi vas rozbrecet. Umi vas vydesit i navztekat. Kazdy dil jsem netrpelive vyhlizela. Ale Kravataka snad nejvic dychtive. Chtela jsem poznat Kena a "vyzralejsi" BB.
Tahle serie v moji ctenarske dusicce zanechala nesmazatelnou stopu. Tolik me prekvapila.
Mam par autoru od kterych bych s radosti cetla i nakupni seznam a BB Easton mezi ne urcite patri :)

13.03.2021 5 z 5

Vítr z hor Vítr z hor Andy Wildwood

Libi se mi autoruv pristup, ze oslovil ctenare tak naprimo.

Zvyknu psat kratke a strucne komentare. Tak tedy: libi se mi jak autor umi vykreslit a popsat prostredi a konkretni situace. Mnohem lepe si to pak predstavuji. Ovsem nekdy neni na skodu zkratit nebo popsat jednou dvema vetami. Stacilo by to.
Nehynouci lasku mezi Jonem a Ya-nou jsem jim moc neverila ale to je ciste muj pocit.
Zaverem - bylo to oddychove,misty dost surove a take trochu predvidatelne.

23.09.2020 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Sakra, uz dlouho jsem u knizky tolik nebrecela. Colleen mi umi zlomit srdce ale ja ji za to stejne miluju :-)

07.03.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Romance z mafianskeho prostredi mam rada. Ne vzdycky se povedou ale tohle neni ten pripad. Nebyla tu premira kecupu a pribeh se mi libil. A taky je fajn cist z pohledu obou hlavnich postav :-)

08.01.2023 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Tak jo. Stribrna labut byla na muj vkus trochu bizar a sem tam mi neco nedavalo smysl. Takze jsem do Chaosu v miru sla s nadhledem. Zaujala me anotace jinak bych asi Amo sanci znovu nedala. ALE, tohle me fakt bavilo. Bylo to ujety jen trosku :) a rozhodne si prectu dalsi dil.
Jen v tech jmenech rodicu jsem se obcas ztratila: Keres, Klaus, Kaius...uz chybel jen Koitus :D

17.04.2022 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Tahle knizka mi zlomila srdce.
100 stran utrpeni, bolesti a beznadeje.
Ach boze...Davide

21.05.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Moje prvni setkani s autorkou. A rozhodne ne posledni.
Ja se vazne vazne vazne zamilovala do Ridge.
Netusila jsem co od knizky ocekavat ale uplne me to pohltilo. Nechci spoilovat takze proste jen doporucim!
A soundtrack tomu dodal na skutecnosti - TOP :-)

21.02.2021 5 z 5