zaandulee zaandulee komentáře u knih

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Opravdu úžasná kniha! Četla jsem celou sérii Nástroje smrti od autorky Cassandry Clare, která mě velmi nadchla, proto jsem si chtěla přečíst i další její knižní série. Musím říct, že jsem velmi nadšená! Knihu jsem hltala, nedokázala jsem ji odložit. Za velmi krátkou dobu jsem přečetla i zbylé díly série a byla jsem nadmíru spokojená. Celou sérii hodnotím tedy velice kladně. Už se těším jak se pustím do sérii Temné lsti, zda mě také příjemně překvapí.

29.12.2019 5 z 5

Ledová krev Ledová krev Elly Blake

Kniha se mi opravdu líbila, skvěle se četla. Postavy jsem si oblíbila, hlavně jejich dialogy. Námět knihy byl opravdu originální a zajímavý. Myslím, že nejsem jediná, kdo si zamiloval Arcuse a jeho vztah s Ruby. ♥ Určitě doporučuji, jelikož jsem od knihy nečekala mnoho, ale velmi mě překvapila.

20.11.2019 5 z 5

Úžasný námět, velmi dobře se to četlo. Nejlepší byl 1. díl, ale i ostatní byly velmi dobře napsány.

27.09.2019

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Pěkná, na oddechové čtení.

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Pěkná kniha, romantická - oddechové čtení.

Navždy s láskou, Lara Jean Navždy s láskou, Lara Jean Jenny Han

Pěkně se četla, spíše na odpočinek.

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Nedočetla jsem, musela jsem se nutit do každé kapitoly, ale nakonec jsem to vzdala. Velmi nudný a nezáživný příběh.

27.09.2019 odpad!

Polibek Polibek Anna Todd

Úžasná kniha!!!

22.06.2019 4 z 5

Fantom Fantom Lisa Jane Smith

Skvělá!

08.02.2019 5 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Opravdu skvěle napsaná kniha. Nečekala jsem, že se bude tak dobře číst. :)

05.02.2019

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Kniha byla zajímavá a odlišná. Moc mě zaujala.

26.11.2018 4 z 5