Ywonek Ywonek komentáře u knih

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Po dlouhé době jsem si střihla opět detektivku a nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším na Sovu :)

14.02.2017 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Skvělá kniha především k zamyšlení. Rozhodně mne nezklamala

03.01.2016 5 z 5

Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Sudetský dům: Jaro - léto 1945 Štěpán Javůrek

Predchozi dve autorovy knihy me prilis neoslovily. Ale tato byla naprosto skvela. Clovek vi zase kousek z historie, ktera by se nemela zapominat.

01.11.2022 5 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Maminky,nenechejte sve holcicky delat balet

05.03.2020 4 z 5

Vděk Vděk Delphine de Vigan

Uzasna knizka.

18.12.2019 5 z 5

Stín banyánu Stín banyánu Vaddey Ratner

Knížku jsem po 120 stránkách odložila. Hodně mě to mrzí, jelikož jsem se na knížku velmi těšila. Námět je zajímavý a drsný, ze života... ale mě to prostě nebavilo. Strašně jsem chtěla pokračovat dál a dál, ale pro mě to bylo moc...jak to říct..poeticky, neseděl mi ten styl psaní, nevím. Rozhodně se k ní někdy vrátím, ale ted ji nedokážu dočíst.

30.01.2019 3 z 5

Prostě na mě zapomněli Prostě na mě zapomněli Jiří Holub

Nadherna knizka, ktera chytne za srdce. Ma jen par stranek, ale clovek ma pocit, ze jich precetl alespon 500.

17.12.2018 5 z 5

Honzlová Honzlová Zdena Salivarová

Tak toto knížku by si měl přečíst povinně ten kdo toto období nezažil. Ano holokaust byl strašný, ale toto taky nebyl žádný med pro spoustu lidí.

16.11.2018 5 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Teda musim rict, ze tato kniha se autorce velice povedla. Super cteni od zacatku az do konce.

24.03.2018 5 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Nádherná kniha. Tak jako každá od této autorky. Na konci jsem přes slzy neviděla na písmenka.

27.01.2018 5 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Moc hezká knížka, která se četla sama.

11.10.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Kniha mě fakticky dostala. Velice čtivá, od začátku napínavá a celou dobu jsem si říkala a dedukovala jak to dopadne. No toto jsem opravdu nečekala ;)

11.07.2016 5 z 5

Noční vlaky Noční vlaky Barbara Wood

Nevím proč jsem přečtení této knihy tak dlouho odkládala. Naprosto mě dostala. Vynikající kniha na téma holokaust. Woodová nezklamala i když tentokrát nebyla sama ;)

25.03.2016 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Kate Morton

Nadherny pribeh.

12.11.2023 5 z 5

Dcery Dcery Kateřina Dubská

Skvela knizka o nekolika generacich .Jen za me az moc dlouha, klidne bych ji zkratila.

06.07.2022 4 z 5

Naboso Naboso Elin Hilderbrand

Krásný letní příběh.

15.05.2021 5 z 5

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Krasny pribeh

21.05.2020 5 z 5

Útěk Útěk C. L. Taylor

Prvni od autorky a moc se mi libila. Takova oddechova detektivka ????

12.05.2020 5 z 5

Bohemia Bohemia Jan Svěrák

No tak toto jsem docetla jen silou vule. Puvodne jsem si myslela ze trochu lepsi Viewegh, ale ne. Nuda, nuda. Bylo me lito ji odlozit kdyz uz jsem se dostala za pulku.

14.01.2020 2 z 5

Svatá hlava Svatá hlava Hana Lehečková

Tak na tohle vubec nevim co rict.

22.11.2019 4 z 5