Yustina

Gerda: Příběh velrybyGerda: Příběh velrybyAdrián Macho

Velmi pěkné ilustrace, pohádka pěkná, ale bez těch krásných obrázků nevím, zda by byla tolik čtivá :-)

18.08.2018

BábovkyBábovkyRadka Třeštíková

Knihu jsem přečetla kvůli čtenářské výzvě.. Jinak bych ji vůbec nedočetla. Mě tedy nijak neoslovila. Za mě ztráta času.

25.09.2018

Doktorka SamanthaDoktorka SamanthaBarbara Wood

Kniha se mi velmi líbila, rychle jsem ji přečetla :-)

24.07.2019

Noční klub. Díl druhýNoční klub. Díl druhýJiří Kulhánek

Kniha se mi velmi líbila, opět akce, humor.., více než první díl.. Doslova jsem ji zhltla za den :-) Za mě rozhodně palec nahoru..

02.11.2018

Dášeňka čili Život štěněteDášeňka čili Život štěněteKarel Čapek

Krásné povídání pro děti

17.07.2018

Muži, kteří nenávidí ženyMuži, kteří nenávidí ženyStieg Larsson

Těším se na další díly :-)

20.08.2018

Alexandrijská knihovnaAlexandrijská knihovnaSteve Berry

Líbil se mi více než první díl, více akce..

10.11.2018

Hora mezi námiHora mezi námiCharles Martin

Kniha se mi líbila, více než film..

ScarletScarletMarissa Meyer

Knihu jsem přečetla velmi rychle, těším se na další díl :-)

21.11.2018

Bez srdceBez srdceMarissa Meyer

Nevěděla jsem, zda se mi kniha líbí nebo nelíbí. Doteď jsem se nerozhodla.. Ze začátku, mě nebavila.. po přečtení půlky knihy jsem zbytek dočetla jedním dechem, zvědavá, jak to doopravdy dopadne.. a nakonec jsem snad ráda, že jsem knihu přečetla.. Nebo nejsem ráda ? :-)

14.12.2018

Noční klub. Díl prvníNoční klub. Díl prvníJiří Kulhánek

Kniha se mi líbila, velmi dobře se mi četla. Vybrala jsem si ji do čtenářské výzvy a jsem za to ráda. Těším se na druhý díl :-)

31.08.2018

MatyldaMatyldaHana Lamková

Pro děti velmi zábavné čtení.. Ať je jim 6 nebo 10 let, oba hltali všechny příběhy :-)

10.11.2018

Pohádky pro dospělé děti a nedospělé dospěléPohádky pro dospělé děti a nedospělé dospěléDavid Laňka

Knihu jsem četla s dětmi a myslím si, že některé příběhy úplně pro děti nejsou..

21.12.2018

BojovniceBojovniceLesley Pearse

Očekávala jsem velmi podobný příběh druhému dílu, ale byla jsem rozhodně překvapena :-) Kniha se mi četla velmi dobře, líbila se mi

08.01.2019

Pán stínůPán stínůC. Clare (pseudonym)

Tento díl mě bavil víc.. A velice se těším na další :-)

04.02.2019

Jedinečný nůžJedinečný nůžPhilip Pullman

Kniha se mi líbila..

08.03.2019

Plamen dušePlamen dušeBarbara Wood

Napínavé čtení

24.03.2019

TichoTichoBecca Fitzpatrick

Tento díl se mi líbil nejvíc

11.05.2019

Zkáza a nadějeZkáza a nadějeLeigh Bardugo

Pěkné čtení

09.07.2018

Hubená mrchaHubená mrchaRory Freedman

Docela jsem se pobavila :-)

10.07.2018

Sběratel motýlůSběratel motýlůDot Hutchison

Kniha zajímavá.. byla jsem zvědavá, jak to skončí - celkem rychle jsem ji tedy přečetla. Nevím zda bych napsala, že se mi líbí, byla taková zvláštní. Ale možná si přečtu i další díl. N.

17.07.2018

CizinkaCizinkaDiana Gabaldon

Viděla jsem první seriál.. Kniha také pěkná, ale seriál se mi líbil víc, snad tou krásnou skotskou přírodou.. a kratší verzí než je v knize :-)

18.07.2018

Tisíc nahých trápeníTisíc nahých trápeníJ. Orten (pseudonym)

Bohužel mě nijak neoslovila.

20.07.2018

Město nekonečné nociMěsto nekonečné nociLincoln Child

Kniha se mi líbila. Sice slabší oproti ostatním sériím, i tak dávám 4 hvězdy :-)

24.07.2018

Brněnské nevěstkyBrněnské nevěstkyNaďa Horáková

Knihu jsem četla kvůli čtenářské výzvě, docela mě mile překvapila.

27.07.2018

Malý princ a planeta OkidůMalý princ a planeta OkidůClotilde Bruneau

Opět čtenářská výzva, musím říci, že se mi knížka líbila. Určitě ještě sáhnu k synovi do knihovny :-) Za mě určitě doporučuji :-)

27.07.2018

Věž úsvituVěž úsvituSarah J. Maas

Trochu jsem se bála, protože tento díl vynechal zcela hlavní hrdinku.. Ovšem autorka nezklamala.. Jako vždy, velmi rychle přečteno. Těším se na další díl :-)

03.08.2018

Isadora jde do školyIsadora jde do školyVictoria Stitch

Dcera je z ní nadšená :-)

07.11.2018

Nejkrásnější - Příběh LevanyNejkrásnější - Příběh LevanyMarissa Meyer

Poutavé čtení o Levaně.. Kolikrát jsem přemýšlela z čeho její zloba pramenila..chvílemi mi jí bylo i líto... Přesto jsem si záporačku Levanu neoblíbila..

25.11.2018

Čas zázrakůČas zázrakůCathy Maxwell

Líbila se mi, dobře se četla

15.12.2018