ydnac ydnac komentáře u knih

Měsíc za úsvitu Měsíc za úsvitu Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Milovat Milovat Jude Deveraux (p)

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Dobrá série o upíří ŠKOLE NOCI :-) Hlavní hrdinka Zoey prožívá slasti a strasti dospívání (což určuje i věkovou skupinu čtenářů a z toho pohledu jsem na celou sérii nahlížela, nicméně mně se to líbilo) a k tomu ještě je upír :-) starostí nad hlavu a když se přidá pár nepřátel co vám jdou po krku...je dobré mít takové přátele jako Zoey :-)

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Kathryn Danceovou jsem si oblíbila stejně jako Rhyma a Sachsovou :-) Moc mě baví a doufám, že se dočkáme dalších pokračování..

01.09.2020 5 z 5

Poslední hodina Poslední hodina Jeffery Deaver

Fantastické :-) Než se do mého čtenářského života vložil pan Carter a jeho knihy, byl u mě na 1. místě Jeffery Deaver ale tak nějak je asi nelze porovnávat, každý píše jinak a i tak podle mě patří Deaver mezi špičku ve světě detektivek :-) Rhyma a Sachsovou mám ráda od prvního dílu a doufám, že se ještě dočkáme dalších...

31.08.2020 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Pohádky, že jsou pro děti? Tak tahle je rozhodně pro všechny :-) Krásné, zajímavé, napínavé, trošku jinak popelka (kyborg):-) Moc se mi to líbilo a paní Meyer se zařadila mezi mé oblíbené autorky.

31.08.2020 5 z 5

Gemina Gemina Amie Kaufman

Hooooodně dobře se to četlo :-) tahle série se mi dostala pod kůži a těším se na 3.díl.
Líbila se mi ta možnost dvou paralelních světů :-) skvěle vymyšleno, skvěle popsáno, dobře pochopeno :-) Opět musím vyzdvihnout fantastickou grafiku, autor si dal záležet a je to něco mimořádného!!!

16.08.2020 5 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Líbilo se mi to:-). K Hunger Games bych to nepřirovnávala ty jsou jiný level, ale rozhodně to mělo svůj příběh, svoje postavy, kterým jsem fandila:-) Přečetla jsem celou sérii a myslím, že rozhodně neurazí :-) a stojí za přečtení.

17.07.2020 4 z 5

Supernova Supernova Marissa Meyer

Závěr celé série se mi líbil nejvíc :-) bylo tam hodně akce, překvapení, láska, přátelství a já jen budu doufat,že paní Meyerova pro nás brzy napíše další úžasné knihy :-)

04.07.2020 5 z 5

Stále ... Stále ... Jude Deveraux (p)

Hezké, oddychové čtení :-) Tato série se mi asi líbila nejvíce :-)

07.09.2020 4 z 5

Místo splněných přání Místo splněných přání Jude Deveraux (p)

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Milenka spravedlnosti Milenka spravedlnosti Jeffery Deaver

Dobrá kniha, jedna z mých prvních od Deavera :-)

07.09.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Další podařená série od Richelle Mead. Četla jsem od ní všechno co vyšlo a vždycky se mi to líbílo :-) stejně jako u VA je to spíše pro mladší ročníky, ale to mi nevadilo :-) Jen mě mrzí , že jsem si to nemohla přečíst, když jsem já byla ten mladší ročník :-)

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Vampýrskou akademii jsem četla už před lety a tenkrát mě opravdu uchvátila, upíří ságy teprve začínaly, takže to pro mě bylo něco nového:-) Rose byla skvělá, moc jsem si jí oblíbila. Celou sérii jsem hltala a prioritně bych ji doporučila věkově náctiletým, ale myslím, že neurazí ani starší fanoušky:-)

Pátá vlna Pátá vlna Rick Yancey

Nejdříve jsem viděla film a poté jsem přečetla knihy. Líbily se mi moc :-) určitě doporučuji.

03.09.2020 5 z 5

Zrada vítězů Zrada vítězů Marie Rutkoski

Druhý díl se mi líbil, taková nenáročná trošku naivní pohádka a jsem ráda,že mladší čtenáři si v dnešní době můžou přečíst knihu,kde není tolik masakru,sprostých slov atd...takže jo těším se na další díl:-)

22.07.2020 4 z 5

Krvavý lístek Krvavý lístek Crystal Smith

Odpočinková kniha, která mě bavila, ale fantasy už jsem četla lepší a proto ubírám hvězdu.

19.06.2020 4 z 5

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Čekala jsem velkou pecku, ale bohužel toto je průměr. Šest vran mě uchvátilo, Griša byla oddechová pohádka a já doufala, že toto bude stejně dobré jako Šest vran. Postavy mám ráda z předešlých dílů, ale tak nějak mi přišlo, že se nic moc neděje. Až závěr byl zajímavý, tak snad další díl bude lepší:-)

13.01.2020 2 z 5

Ve stínu moruše Ve stínu moruše Jude Deveraux (p)

Hezké, oddychové čtení :-)