xindl007 xindl007 komentáře u knih

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Tahle série se vážně celá povedla. Pěkný romantický příběh, navíc kamarádské pouto čtveřice žen, a nevlítnou na sebe hlavní hrdinové hned na páté stránce. A člověk se dočte něco malinko i o hlavních hrdinech ze série Manželství s miliardářem. Já jsem spokojená a hodnotím velmi kladně.

08.06.2018 5 z 5

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

O poznání lepší, než jednička. Zajímavá detektivní zápletka, nebyl to jen ples a nekonečné dialogy. Dávám 3+

28.05.2018 3 z 5

Jak svést lorda Neda Jak svést lorda Neda Sally MacKenzie

Za mě je to takový průměr. Nekonečné dialogy a nic moc děj. Bavil mě hlavně ten kocour

26.05.2018 3 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Na jeden zátah. Přijde mi, že to v poslední době ani jinak neumím. Mimo jiné oceňuji spoustu vtipných dialogů.

25.05.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Hotovo, dočteno. Nakonec se mi po této sérii bude i trochu stýskat. Rozhodně je Božský nejvíc akční a vtipná kniha ze všech předchozích. A ze všech párů, které mi mohly vyrazit dech vyhrála jednoznačně Sára s Maxem, protože to jsem skutečně nečekala.

01.05.2018 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Tento díl knihy není tolik nabitý erotikou, je více romantiky, rozebírání pocitů atd. . Nevadilo mi to ale, četla se dobře. Těším se na poslední díl.

01.05.2018 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Z anotací vidím, že každý člověk má na knihu úplně jiný názor. Mně se zatím z těch všech líbila nejvíc. Je to zase hlavně o tom jednom, ale nevadilo mi to, docela se těším na další pokračování a také na to, jestli se o hlavních hrdinech ještě dočtu a co bude dál..

28.04.2018 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knížka byla celkem pěkná a vtipně napsaná. Škoda jen, že spisovatelky udělaly z Hanny až tak moc natvrdlou a naivní osůbku.

23.04.2018 4 z 5

Pokračování příběhu. Za mě je také lepší než první kniha. Hlavní hrdinka již překonala to nejhorší životní období a snaží se vést normální a spokojený život. A zamilovat se. Taky bych brala klidně třetí díl, knížka se čte sama :)

07.03.2018 4 z 5

Pěkná knížka. Je o hledání sama sebe a vyrovnávání se s obrovskou životní ztrátou. Zpočátku fakt hodně smutná,postupně však hlavní hrdince svítá na lepší zítřek

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Sex , sex a sex. Hlavní hrdinové řeší své problémy přes něj a ne jinak. Nečekejte žádný složitý děj, pouze rozptýlení od všedního dne a starostí. Ale jako oddechovka - proč ne.

Tvář vody Tvář vody Guillermo del Toro

Co o knížce říct? Nějak mi váznou slova a nevím, jak ji popsat. Snad slovy neuvěřitelná, skvělá, ponurá i romantická zárověň. Četla jsem poprvé a vím stoprocentně, že ne naposled. Film jsem neviděla a dozajista shlédnu i ten. Když čtete romantické příběhy, za čas vám jeden začne splývat s druhým. Ale tuto knížku si budete pamatovat, protože ve vás zanechá husí kůži, to tajemné něco, co se každé knížce nepodaří.

07.03.2018 5 z 5

Vezmu si tě Vezmu si tě Amanda Quick (p)

Souhlasím. Vtipně napsáno, u dialogů dvou hlavních postav jsem se nasmála. I toho hlavního strůjce všech potíží jsem dokázala celkem lehce odhalit už po pár kapitolách. Amanda mile překvapila. Díly se spalující lampou se mi zdaleka tak nelíbily jako právě tato knížka.

04.03.2018 4 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Krásná kniha. Nechá ve vás tolik různých pocitů a nadějí. Krásně se prolínala minulost a přítomnost,je napsaná lidsky a hrozně moc mě oslovila. Všem jsem držela palce, hlavně hrdinům z dřívějška. A pravdou je, že podobně krásné dopisy už se dnes opravdu nepíšou a je to škoda.

03.03.2018 5 z 5

Prvorozená Prvorozená Nora Roberts

Velmi pěkně napsaná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnout. Vyhovovala mi i detektivní zápletka, nic nebylo přeslazené. Určitě stojí za přečtení.

03.03.2018 4 z 5

Úhelný kámen Úhelný kámen A. M. Dean

Začátek byl zdlouhavý a nudný, pak dostala knížka trošku spád a dala se číst. Hodnotím průměrně.

26.02.2018 3 z 5

Řekni mé jméno Řekni mé jméno Julie Kenner

Většinou, když si kupuji nějakou knihu, kouknu se sem do databáze na hodnocení, abych měla zhruba nějakou představu, jak mě knížka zaujme. Tentokrát jsem to neudělala a byla to chyba. Sex v knížkách mi nevadí, ale mám ráda do toho i děj a tady je opravdu detailní popisování erotických scén na úkor děje.

23.02.2018 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tak úspěšně dočten i poslední díl. V předchozích třech jsem se fakt hodně nasmála, tento je pojatý vážněji a i přesto se mi moc líbil. Člověk měl chvilkami i slzičky v očích. Sama jsem před lety řešila podobný problém, kdy jsme s mým přítelem řešili otázku nečekaného rodičovství. A i ten náš příběh dopadl jako v knížce šťastně. Jsme spolu 18 let a neměnila bych ani manžela ani naše teď už tři ratolesti :)

15.02.2018 4 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Ani trojka nezklamala. Většina knih to má tak, že čím více dílů, tím horší kvalita, ale u této série to rozhodně neplatí. Bavila jsem se, místy se smála na celé kolo, protože o vtipné momenty rozhodně není nouze. A samozřejmě jedna velka romantika.

15.02.2018 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Další povedený kousek z pera autorky. Grace sice nemá tak břitký jazýček jako měla Hanna, nicméně hlavnímu hrdinovi Loganovi taky nedopřeje usnout na vavřínech. Povedená a moc, už se těším na další díly :)

12.02.2018 4 z 5