wullcann38 wullcann38 komentáře u knih

Dobrodružné příběhy Čtyřlístku 2001 Dobrodružné příběhy Čtyřlístku 2001 Ljuba Štíplová

Jako jeden z mála lidí se můžu chlubit že mám na knížce věnování a podpis od Jaroslava Němečka

12.02.2021 4 z 5

Thanos Nezbytný Thanos Nezbytný Dan Abnett

(SPOILER) Thanos spojil síly se strážcema.

Posléze Nova a Starlord umírají.

12.02.2021 3 z 5

Thanos se vrací Thanos se vrací Jeff Lemire

Thanos v lehce temnějším příběhu.
Konec jsem vážně nečekal.

Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Deadpool versus S.H.I.E.L.D. Brian Edmund Posehn

(SPOILER) Prostě Deadpool no, co říct krom toho že se Prestonová vrátí.

Hodný, zlý a ošklivý Hodný, zlý a ošklivý Brian Edmund Posehn

Páni.
Deadpool (komiks) může být vážný...

Lovec duší Lovec duší Brian Edmund Posehn

To co se u minulého dílu nepovedlo se povedlo tady.
Skvělé cameo ,,Luka Cage" a Daredevila se mi hodně líbilo.

Mrtví prezidenti Mrtví prezidenti Brian Edmund Posehn

Deadpool je prostě taková ,,oddychovka'' .
Jo je tady pokus navázat lepší příběh , ale moc to nejde.

12.02.2021 5 z 5

Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Spider-Man: Velká moc, velká odpovědnost Paul Tobin

Je to pro děti to je jasný.
I když já nejsem dítě kupoval jsem si to kvůli mému dětství.
Spider-man časopis byl boží a příběhy od Paula Tobina jěště víc.

12.02.2021 3 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Říká se že mít rakovinu je smutný, no to je fakt, ale víte co je taky smutný?
Že mí spolužáci mají v 5.Třídě čtenářský deníky plný touhle knihou.
Jinak prvních 7 knih bylo dost dobrých teď je to většinou slabší.

X-Men: Soumrak mutantů X-Men: Soumrak mutantů Stan Lee

Chvilkama nuda, ale fajn.
Nemám co říct

:D

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Zaklínač mě nikdy nějak moc nezajímal, ale když jsem zjistil že na Netflixu bude seroš řekl jsem si že to prubnu.
No kniha se mi líbila mám druhý díl, seriál se mi líbil těším se na druhou sérku.

11.02.2021

Vyhlazovací stroje Vyhlazovací stroje Bryan Hitch

Opravdu mě štve jak na obálkách píší ,,Ideální start pro nové čtenáře".
Proč? PROTOŽE NENÍ!!!!!!!!!!!
Čekal jsem od knihy víc, ale to bude tím že knihy navazují na komiksy které v CZ nevyšli.

11.02.2021 3 z 5

Kdo je Oracle? Kdo je Oracle? Julie Benson

Kdo je Oracle? Tak při koupi jsem čekal že ta ,,Oracle" bude Barbara Gordonová a hele ono ne.
Nevím, jestli tuhle knížku Crew vydala kvůli filmu který v době šel do kin, a nebo kvůli tomu že skončil All star batman.
Tipoval jsem že to bude nějaké první seznámení postav, ale oni už se znali,takže asi cajk.
Kniha funguje dost dobře, akorát si musím zvykat že tahle Huntress není Huntress ze seriálu Arrow.

11.02.2021 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harry Potter je hrozná klasika, která byla natolik úchvatná že podle ní udělaly i pár dobrých filmů.
Asi ani neznám nikoho kdo by Harryho Pottera neznal.

Já jsem zhouba Já jsem zhouba Tom King

(SPOILER) No Batman má to co chtěl, ale za to Bane ne.
Batman ví že si pro něj Bane přijde a tak se nechá chránit vězni Arkhamského ústavu...

10.02.2021 5 z 5

Já jsem sebevražda Já jsem sebevražda Tom King

(SPOILER) Takže druhá kniha od Toma Kinga a už je tu Bane.No...BYLO to skvělý Batmanův Suicide squad byl dobrej(hlavně jak Scarface porazí Psychopiráta).
Ve zkratce se Batman pokouší dostat od Banea Psychopiráta , aby vyléčil Gotham girl.

10.02.2021 5 z 5

Človíčkova dobrodružství Človíčkova dobrodružství Pavel Teisinger

Prostě skvělá klasika.

10.02.2021 4 z 5

Znovuzrození hrdinů DC slaví Vánoce Znovuzrození hrdinů DC slaví Vánoce Jimmy Palmiotti (p)

Takové vánoční odlehčení ve kterém figuruje Harley Quinn a taky spousta dalších superhrdinů i záporáků.

04.02.2021 4 z 5

Černá sféra Černá sféra Rob Williams

(SPOILER) Černá sféra-Můj první Suicide Squad komiks bohužel lehce navazuje na události z komiksů které v češtině ZATÍM nevyšli (Asp. né v roce 2020).
Příběh je takový všelijaký a je tam příliš mnoho postav(tedy nyní už ne když se zbavili Boomeranga).
Ovšem kresba od Jima Leeho byla prostě skvělá.

04.02.2021

Superman: Odkaz: Kniha první Superman: Odkaz: Kniha první Mark Waid

Kolikrát budu jěště číst příběh o tom jak:Bezdětný pár Martha a Jonathan Kentovi narází na vesmírnou lod´ s dítětem které adoptují, a pojmenují Clark Kent ten se pak zamiluje do Lany Langové, V době kdy byl na střední mu rodiče řeknou že není z téhle planety, Pak se jako dospělý přestěhuje do Metropolis a začne pracovat pro noviny pod vedením Perryho Whita, pak potká Lois Laneovou která nesnáší Lexe Luthora...?
Ale tohle nebylo jenom o tom, celý příběh je jinak zpracovaný a celkem fajn udělaný.
Jen už prosím ne žádné další supermanovské originy...
Takže za mě:84%

04.02.2021 4 z 5