Thanos se vrací

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Thanos, pravděpodobně nejdémoničtější bytost v marvelovském vesmíru, se vrací... A CHCE SVOU POMSTU! Bohužel pro šíleného Titána je vystaven i nečekanému střetnutí - s vlastní rodinou. Připojte se k němu na výletu temnou stranou galaxie a sledujte brázdu absolutní destrukce, kterou za sebou zanechává! Je ztělestněným zlem. Je nezastavitelný. Ale je na čase, aby se ho někdo - kdokoliv - zastavit pokusil. Bude to Shi'arská imperiální garda? A tím myslíme celou imperiální gardu. Je čas zavolat posily! Mezitím se do věci zapojí i Thanosův syn Thane se svými plány. Když Thanos kdysi povraždil všechny jeho sourozence, Thanea ušetřil - ale ne z lásky. A až se otec se synem střetnou, nebude to šťastné rodinné shledání. Obsahuje sešity THANOS (2016) č. 1-6, jejich autory jsou JEFF LEMIRE, MIKE DEODATO JR. a FRANK MARTIN....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396861/big_thanos-se-vraci-Euz-396861.jpg 4.271
Série:

Thanos 1.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew
Originální název:

Thanos Returns, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Kniha Thanos se vrací

ArkAngel
24.07.2022

Thanos se vrací pro svůj trůn a polovina vesmírných hrdinů a padouchů se jej zase snaží zabít. Celý komiks je vlastně jenom velké kecání o tom, jak Thanose sejmou, pak tu máme pár potyček a tím to celé končí. Thanose navíc zrazuje jeho láska - Smrt, která dává přednost jeho synovi. Alespoň je to opravdu hezky nakreslené.

Kate18
17.04.2022

Thanos se vrací, chce získat zpátky vládu nad svým sektorem, který už mezitím ovládl jeho bývalý spojenec. Ale jde po něm spousta lidí, navíc z jeho vlastní rodiny!


wullcann38
12.02.2021

Thanos v lehce temnějším příběhu.
Konec jsem vážně nečekal.

DennisMoore
15.07.2020

No jo, no jo, zase ten Jeff Lemire. Za jednoho z nejlepších komiksových vypravěčů současné generace ho považuju už nějaký čas a on mě o tom každou další knihou ujišťuje. Ani tentokrát to není jinak. Thanos dostane nebývale zabrat, příběh je stejnou měrou osudový jako zábavný a jsou v něm moc pěkné neotřelé nápady typu těch částí vyprávěných dokumentárním stylem. Lemirovo scenáristické mistrovství spočívá ale ještě v něčem jiném - v tom, jak pracuje s postavami. Ono je totiž úplně jedno, jestli je tenhle komiks váš první, nebo stoprvý, protože Lemire dokáže představit postavy (kterých je docela hodně) a vykreslit vztahy mezi nimi pomocí pár dialogů tak lehkou rukou, že vám ani nedojde, že se to děje. Co se týče kresby, Mika Deodata jsem nedávno obdivoval v Berserkrovi a jeho styl se perfektně hodí i sem, užíval jsem si každé sebemenší políčko i každou velkorysou celostranu.

Voliarty
25.01.2020

Robiť komiks o záporákovi je ťažká vec, hlavne keď tým záporákom je taký zmrd ako Thanos. Buď z neho spravíte anti-hrdinu, čím mu ale zmeníte charakter, alebo ho ponecháte zmrdom, tým ale veľa sympatií mať nebude. Podľa hodnotení vidím, že sa ľuďom páči, jak to Lemir poňal, ja tak nadšený bohužiaľ nie som.

Po všetkých tých superhrdinoch som rád za komiks, kde hlavnú úlohu preberá bytosť, ktorá kam príde, tam pácha genocídu a ktorá sa s tým, jak sa ľudovo vraví, nekašle. Bohužiaľ, nie je jej venované toľko priestoru, koľko by som si prial. Dosť veľa strán si pre seba kradne linka Thanosovho syna, ktorý kuje pikle proti fotríkovi. Nie, že by Thane spolu so svojou tlupou nebol zaujímavý, ale predsa len som do tohto šiel kvôli šialenému titánovi.
Aj toto sa nakoniec výrazne podpísalo na výslednom mojom hodnotení. Nie je to zlé, ale čakal som dačo iné, dačo viac.

Na kresbu som si zvykal, obálka sa mi veľmi páči.

Aki12
11.08.2019

Thanos se vrací je nejlepším představením mocného Thanose českým čtenářům. Komiks už od začátku vybočuje svým skvělým provedením a skvělým příběhem. Při čtení si uvědomíte, že Thanos je skutečné monstrum, které zabije cokoliv, co mu stojí v cestě, ale po dočtení tohoto komiksu si tuto postavu zamilujete.

Terva
31.07.2019

Jsem Thanos z Titanu....
Ohnul jsem samu realitu....
Thanos zůstává dobyvatelem...
Thanos zůstává válečníkem...
Thanos zůstává Bohem!!!

Hned v prvním sešitě mě zaujal styl oken. Tak nějak si představuju komiksová okna, která dodávají obsahu tu správnou atmosféru. Ano, ano zaujal mě styl kreslení muže, jenž si říká Mike Deodato Junior. Ve čtvrtém díle se zjevuje fakt pěkná kočanda. Co na tom, že je to Smrt, ale stála by za to. Nádherně nakreslená, to fakt musím přiznat. Vlastně celý koncept těchto šesti příběhů je nádherný. Jak už kresbou tak i obsahem. Tohle jsem si vesmírně užíval. Jeff Lemire a Mike Deodato JR. jsou borci.

Malá ochutnávka:
Thanosova slova nejsou planou výhrůžkou. Neříká se mu Žnec životů bezdůvodně. Stačí pohlédnout na zpustlý měsíc Titán, kde se kdysi rozkládalo prosperující město věčných.
Byl to Thanos, kdo kdysi vyryl do povrchu Titanu svůj krvavý podpis a učinil z něj tuto zapomenutou pustinu.

Při čtení tohoto příběhu jsem poslouchal The Agony a jejich studiové alba nazvané Dirty and Dangerous 2015 a 986 z roku 2017. Vybral jsem opět několik citátů a vložil je mistru Jeffu Lemiremu na jeho profil. Tento svazek obsahuje sešity #1 - #6 série Thanos.

Citát: Nejde o šťastný konec, neboť kdesi daleko byla spuštěna řetězová reakce událostí.....

Gustik5
20.07.2019

Thanos se vrací je velice mainstreamový příběh. Ovšem v tom nejlepším smyslu slova. Marvelovské vesmírné komiksy mne většinou nechávaly chladným, ovšem zde se rozehrává epické, drsné drama prokládané slušnými zvraty a akcí, na jakou je vážně radost pohledět. Zajímavý není jen hlavní “hrdina,” ale i všichni vedlejší. Za sebe tak mohu závěrem říci, že jsem opravdu rád, že u nás tato série vychází a na její další části se opravdu těším. Protože tohle mne bavilo. Toto dílo se dá s celkem klidnou tváří doporučit i komiksovým nováčkům, které filmové zpracování Thanose nadchlo a rádi by se s ním seznámili i formou komiksu. Směle do toho!

1