Lom bohů

Pokud sáhnete po této knize, uvidíte Thanose tak jako ještě nikdy předtím. Bezmocného a osamělého. Jenže Thanos se nedá zastavit. Pro své přežití udělá všechno… i kdyby to znamenalo, že musí získat pomoc od těch nejnepravděpodobnějších spojenců.

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396862/lom-bohu-Vvu-396862.jpg 4.712

Thanos (2.)

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew

Thanos, Vol. 2: The God Quarry (2018)

Kniha Lom bohů

3DD!3

Solidní zakončení Thanosových rodinných trablů, které vrcholí odvetnou bitkou s Fénixem. Spousta akce, ale první díl byl přece jen vrstevnatější. Obálka s Avengers je dle očekávání pouhou vějičkou.

Lenka.Vílka

("Takže vy jste se tajně spolčili s mým synem, abyste na mě spáchali atentát, a teď jste se prostě rozhodli změnit strany, rozumím tomu dobře?"..."V podstatě."... "Jo.")

Takže kam teď po prvním dílu? Thane je hodně nebezpečný, protože si neuvědomuje, že sílu, kterou teď má neovládá on, ale ona ovládá jeho. Takže v rámci citátku s tím musí zbytek rodiny něco udělat. Tuším drsný vyústění. Ale nejdřív Lom bohů. Aby Thanos získal zpátky svou moc a mohl porazit mladýho. Ale nebude to jen tak. Ale vážně to bylo dobrý! Trochu vtipný. Vzhledem k tomu, jak svou sílu dostane zpátky....

Nějakej Peralta. Od toho jsem se ještě na nic nekoukala. No, ze začátku jsem si musela zvyknout. A možná i on sám. Takhle ošklivého Thanose jsem ještě neviděla. Ale potom se to nějak zlepšilo. Nevím, co se stalo, kde se to stalo, ale byla jsem ráda. A celkově všechno bylo takový hezký, barevný, hlavně galaxie a všechny ty detaily, Lom bohů. Takže jsem ve výsledku byla potěšena.

Konec?! Konec?! Cože?!

Ano, i takhle lze pojmout rodinná terapie. Thanos style. Takže poslední dva sešity jsem koukala s otevřenou pusou. Famózní. Z dalšího dílu mám trochu obavy. Jak dějově, tak změnou autora. Uvidíme. Já se těším.

Nevimm

Taková normální vesmírná rodinka a jejich story. Příběh o nalezení ztracené moci a otcovské lásce až na kraj vesmíru

KubaHanzelin

Rodinné drama, které téměř zničilo vesmír, akční a parádní oddechovka