Hodný, zlý a ošklivý

Začínáme zapomenutým příběhem ze sedmdesátých let, kdy Deadpool řádil v ulicích po boku Luka Cage a Iron Fista. Jenže i když se pak přesuneme do současnosti, není všemu konec. Minulost se vrátila a Deadpool musí dát dohromady svůj starý tým... a hlavně ho přesvědčit, že je jeho starý tým. A minulost se vrací i jinak – projekt X ohrožuje nejen Deadpoola, ale i Captaina Ameriku a Wolverina, a tak se všichni tři musí dát do boje. Společně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345185/big_deadpool-hodny-zly-a-osklivy-il9-345185.jpg 4.3119

Deadpool 3.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew

The Good, the Bad and the Ugly, 2013

Kniha Hodný, zlý a ošklivý

wullcann38

Páni.
Deadpool (komiks) může být vážný...

Kate18
12.01.2020

Deadpool se svými “parťáky” Kápou a Loganem řeší, kdo to Deadpoola sledoval a tajně mu odebíral krev a orgány. Souvisí to s výzkumem a vývojem zbraně X? Dozvíme se také něco z Deadpoolovi minulosti i pár šokujících informací. Navíc pokají pár dalších zvláštních hrdinů se superschopnostmi...

hurikan123
10.10.2019

jko clkom fajne...

Bobik9
29.04.2019

Nečekaně emotivní příběh. Na Deadpoola to byl opravdu dost silný příběh. Minimálně poslední dva/tři sešity šel humor trochu stranou a tvůrci nám nabídli velmi solidní, dramatickou a napínavou scénu. Cpt. America a Wolverine mě v komiksu velmi potěšili, protože to jsou parádní protiklady a k Deadpoolovi fakt seděli. Jediné, co bych této knížce vytkl, je úvodní "retro" komiks, který je trapný až to bolí.

petr9807
16.03.2019

Jeden z lepších dílů. Skvělá hra s reáliemi. - A také výtečný překlad.

KubaHanzelin
10.03.2019

Retro část společně s jeho návazností v současnosti mě dost pobavila, Deadpool dal Lukovi a Iron Fistovi fakt zabrat.
Hodný, zlý a ošklivý tak moc k smíchu už nebyl, podívali jsme se na Deadpoola z trochu jiné strany než jsme zvyklí..
Není to jen hláškující, vtipný a nechutný psychopatický žoldák, ale i člověk, co si toho dost prožil.. a co? To se dozvíte během čtení, Kapitán a Logan tvořili super parťáky ikdyž se na to ze začátku moc netvářili:)
Kresba je klasicky deadpoolovsky příjemná

Hadati
17.01.2019

První dva sešity jsou zase odbočkou do jiných let. Respektive první je z 60. let, kdy se Deadpool s Iron Fistem a Lukem Cagem utkají s jedním záporákem. Kresba je v retro stylu. Druhý sešit je pak ze současnosti, kdy se se stejným zloduchem utkají znovu. Nijak moc mě to neoslovilo, ale jakž takž se to dalo číst.
Po této odbočce se pak příběh odvíjí dál, kde skončil. Tedy ve chvíli, kdy Deadpool pátrá po své minulosti s duchem agentky Prestonové ve své mysli, kdy nakonec odhalí více, než vůbec tušil, protože zjistí něco o své rodině. V této misi mu pomáhají Wolverine a kapitán Amerika, takže je to celkem zábava. Nejvíc mě ale asi baví kombo Deadpool a Prestonová v jednom těle.

Disease
27.11.2018

Retro parádní, ale ústřední příběh dost nuda.