Hodný, zlý a ošklivý

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Začínáme zapomenutým příběhem ze sedmdesátých let, kdy Deadpool řádil v ulicích po boku Luka Cage a Iron Fista. Jenže i když se pak přesuneme do současnosti, není všemu konec. Minulost se vrátila a Deadpool musí dát dohromady svůj starý tým... a hlavně ho přesvědčit, že je jeho starý tým. A minulost se vrací i jinak – projekt X ohrožuje nejen Deadpoola, ale i Captaina Ameriku a Wolverina, a tak se všichni tři musí dát do boje. Společně....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345185/big_deadpool-hodny-zly-a-osklivy-il9-345185.jpg 4.3127
Série:

Deadpool 3.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew
Originální název:

The Good, the Bad and the Ugly, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (24)

Kniha Hodný, zlý a ošklivý

ArkAngel
22.07.2022

Trošku vážnější Deadpool, ve které se řeší program supervojáka i to, že v minulosti zplodil dítě. Úvodní retro příběh je stejně jako v minulé knize zpracován originálně a Běloch jakožto padouch je celkem vtipný. Příběh propojující Deadpoola s Wolverinem a Kapitánem Amerikou je dobře uchopen, byť to samozřejmě není žádné zázračné dílo.

fvalek
21.03.2022

Velmi milé překvapení. S Deadpoolem to nesmím přehánět, jinak mě šíleně nebaví, nudí a otravuje, ale do tohohle dílu se mi vyplatilo se donutit. První sešit tedy nic moc, protože mě osobně nebaví ty příběhy ve starším stylu, ale někomu mohou přijít skvělé a musím ocenit alespoň to, že opravdu vypadají jako by byly z nějakých 70. let. No ale zbytek příběhu byl skvělý, velmi vážný a drsně emocionální, což u Deadpoola vůbec není běžné.

Hostování Bělocha, Power Mana a Iron Fista bylo vtipné a vysvětluje část zápletky Deadpool miláček publika, ale kam se to hrabe proti týmovce s Wolverinem a Kapitánem. Deadpool se rozhodl řešit problémy se zneužíváním svých orgánů a naráží na opravdu zásadní problém, který se dotýká bezpečnosti celé Ameriky. Přestože cílovka jsou mladiství a dospělí, tak se opět obávám, že Deadpoola si oblíbilo spíš mladší publikum a nelíbí se mi tam některé vulgarity, ale zase to z toho dělá pořádný dospělácký komiks a hodí se k vážnosti. Množství hlášek se docela snížilo, což ještě nahrává pěkné závažné atmosféře. Dění v Severní Koreji je vážně síla, zejména pak místní gulagy, ale i celý projekt s novými X-Meny. Deadpoolovi trošku víc sklaplo po zjištění ze svého osobního života, ale znáte to, kde není tělo, tam nelze úplně věřit, že nastala nějaká smrt. Opravdu se mi líbí, kam nás autoři zavedli, když to pro někoho může být silné. Kéž by i další díly byly v podobném duchu.


wullcann38
12.02.2021

Páni.
Deadpool (komiks) může být vážný...

Kate18
12.01.2020

Deadpool se svými “parťáky” Kápou a Loganem řeší, kdo to Deadpoola sledoval a tajně mu odebíral krev a orgány. Souvisí to s výzkumem a vývojem zbraně X? Dozvíme se také něco z Deadpoolovi minulosti i pár šokujících informací. Navíc pokají pár dalších zvláštních hrdinů se superschopnostmi...

hurikan123
10.10.2019

jko clkom fajne...

Bobik9
29.04.2019

Nečekaně emotivní příběh. Na Deadpoola to byl opravdu dost silný příběh. Minimálně poslední dva/tři sešity šel humor trochu stranou a tvůrci nám nabídli velmi solidní, dramatickou a napínavou scénu. Cpt. America a Wolverine mě v komiksu velmi potěšili, protože to jsou parádní protiklady a k Deadpoolovi fakt seděli. Jediné, co bych této knížce vytkl, je úvodní "retro" komiks, který je trapný až to bolí.

petr9807
16.03.2019

Jeden z lepších dílů. Skvělá hra s reáliemi. - A také výtečný překlad.

KubaHanzelin
10.03.2019

Retro část společně s jeho návazností v současnosti mě dost pobavila, Deadpool dal Lukovi a Iron Fistovi fakt zabrat.
Hodný, zlý a ošklivý tak moc k smíchu už nebyl, podívali jsme se na Deadpoola z trochu jiné strany než jsme zvyklí..
Není to jen hláškující, vtipný a nechutný psychopatický žoldák, ale i člověk, co si toho dost prožil.. a co? To se dozvíte během čtení, Kapitán a Logan tvořili super parťáky ikdyž se na to ze začátku moc netvářili:)
Kresba je klasicky deadpoolovsky příjemná

1