Deadpool versus S.H.I.E.L.D.

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tajná agentura udělala svou životní chybu. Naštvala Deadpoola – nezaplatila mu účet. Deadpool si to vzal osobně a vyhlásil S.H.I.E.L.D.u válku. Do toho hledá S.H.I.E.L.D. zrádce ve vlastních řadách a zdá se, že tím zrádcem je agentka Prestonová!

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/348490/big_deadpool-deadpool-versus-s-h-i-e-l--4FT-348490.jpg 495
Série:

Deadpool 4.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew
Originální název:

Deadpool vs. S.H.I.E.L.D., 2014


více info...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Deadpool versus S.H.I.E.L.D.

ArkAngel
22.07.2022

Deadpoola se snaží dostat parta slabých padouchů, se kterými se utkal již párkrát v minulosti, byť jim musí být jasné, že jej není možné zabít. Kolem toho je pak vybudovaná dějová linka, že tyto padouchy najme zrádný agent S.H.I.E.L.D.u a ke všemu se připlete ještě agent Coulson, který je zatraceně cool a má létající auto. Jo, komiksy s Deadpoolem jsou prostě zábava pro masy.

fvalek
21.03.2022

Po krásně vážné zápletce předchozího dílu se zase trošku zklidňujeme a řešíme spíš dozvuky událostí prvních dílů. Posun s Prestonovou už byl na čase, i když mi ve výsledku přišel docela líto. Zajímá mě, jak to bude s tím pozůstatkem, který v Deadpoolovi doznívá a líbí se mi řešení jeho psychologické stránky samoty a touhy mít někoho nablízku. Smutná zjištění z minulého dílu pořád pracují a Deadpool je trošku v depce, což z něj dělá méně otravného týpka s menším počtem trapných hlášek, takže paráda.

Bohužel celkový děj a zápletka tohohle dílu mě lehce nudila, i když ukazuje zajímavý pohled na to, jak si Deadpool dělá jméno. Myslím, že minimálně na Coulsona zapůsobil pořádně. trošku ničení a násilí taky není na škodu, přece jen zatím Deadpool neukázal v tak masovém měřítku, proč je... no, dead + pool. První sešit se zase nesl ve znamení "minulosti" a moc se mi nelíbil, nezaujal mě. Pěkné ale bylo shledání původního obsazení téhle série, takže Benjamin a Michael. Myslím, že Deadpool nemusí být nutně přehnaně vtipný a neustále přehnaně diskutovat se čtenářem, tahle jeho stránka mi přijde dost dobrá a baví mě. V dalším díle se ale avizuje docela velký tématický skok, a protože jsem četl Drákulovu výzvu, tak vím, že se mi Svatba bude líbit. :)


wistar
28.09.2021

pokud je toto váš oblíbený komiks tak nečtěte tento komentář ,protože se chystám váš oblíbený komiks pořádně znásilnit.

+ úvodní retro je zajímavý vtípek
+ málo dlouhých zbytečných dialogů
+ dobrá kresba a akce
+pár vtipů
+ postava a city deadpoola
+ boj deadpoola se Shieldem je zajímavý, ale je to jen o penězích
-pořád to není vtipné jak by si zasloužilo a děj nemá až na návrat Prestounové hlubší význam

Wistar se na komiks moc netěšil a tak ho překvapilo, že není tak strašný jak čekal a díky dobrého nápadu a zajímavému retru na začátku ho komiks příjemně překvapil.

wullcann38
12.02.2021

(+ SPOILER) Prostě Deadpool no, co říct krom toho že se Prestonová vrátí.

Kate18
12.01.2020

Další Deadpoolovská řež. Znovu se setká s oblíbeným čáryfukem a vezme si od S.H.I.E.L.D. co mu slíbili. A k tomu jim pomůže vyřešit únik informací a zničit celou řadu jejich nepřátel. Pořád má v hlavě trochu bordel, ale snad se mu konečně podaří dostat agentku Prestonovou domů.

KubaHanzelin
21.10.2019

Postupně to bohužel slábne, chtěl jsem mít v knihovničce celou sérii, zatím to vypadá, že na to nedojde, ale nenechte se mnou odradit, tento soubor má pořád koule a slušně pobaví!

hurikan123
10.10.2019

dépéčko frvr

Hadati
17.01.2019

Deadpool a agentka SHIELDu Prestonová stále v jednom těle, si konečně vyřídí účty s odpadlým agentem Gormanem, což se velmi dobře čte.
Celkový dojem tohoto čísla kazí jen vedlejší příběh, který je graficky nehezký, nezajímavý, neslaný a velmi nudný. Naštěstí je i celkem krátký.

1