Lovec duší

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Deadpool bere všechny zakázky, takže kývne i Mefistovi, který chce, aby mu někdo našel uprchlé duše. Jenže dá se věřit ďáblovi? Nebo spíš - dá se věřit Deadpoolovi? Vedle toho se ještě vrátíme do minulosti, abychom se dozvěděli pravdu o tom, jak to bylo s Iron Manovým alkoholismem... a jak moc v tom měl prsty Wade Wilson. Do toho se Deadpool střetne s protivníkem pod mořskou hladinou, dá se do týmu se Spider-Manem (ať Spidey chce nebo nechce) a vyhrábnou se i staré, zapomenuté příběhy s Deadpoolem ze sedmdesátých let. (Netvrďte, že v té době ještě neexistoval – samozřejmě, že existoval, jen se nám to vláda a Marvel snaží zatajit!)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318881/lovec-dusi-RKO-318881.jpg 4.2104
Série:

Deadpool (2.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno:, Crew
Orig. název:

Soul Hunter (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Lovec duší

Přidat komentář
hurikan123
08. září

kniha typu:
...sprosťárna...bla...hláška...bla...brutální scéna...vtip...hah!...bla...

petr9807
26. února

Nepříliš zajímavý díl, nicméně skvěle přeložené hlášky.

Mooneylan
08.11.2018

Chudák šéfová, nemá tušení, čím si teď bude procházet.. :D

MinaHawke
07.04.2018

Lepší než předchozí díl.

B-artX
27.03.2018

Druhé Deadpoolovo dobrodružství v rámci této série je skvěle nadupané a cool. Děj byl svižný a zábavný, ale stejně mi v tom chyběla jistá "kulervoucí scéna", u které bych si zkrátka řekl "wow". Vtípky fajn. Tak 84%, mohlo to být ještě lepší, ale jsem spokojen.

doktorking
12.03.2018

Říkal jsem si budu sbírat celou serii protože po Drakulově výzvě a mrtvích prezidentech byla opravdu kvalita jak dějově tak i vtipně opravdu top.O to víc je právě Lovec duší zklamáním.Není to totiž už ani tak vtipné(tenhle vtip už mi přišel opravdu až za cenu trapnosti a to si fakt Deadpool nezaslouží)a v pulce už dochází i dějově dech...no uvidíme asi dám šanci i dalším dílum v serii ale jestli se některé komiksy vyvíjejí k dokonalosti postupem času tak Deadpool ty nejlepší předvedl hned v prvních dvou dílech a zbytek mi přijde že už těží jenom na jeho jménu....Uvidíme.

Nevka
23.02.2018

O mnoho lepší než Mrtví prezidenti, kteří jsou sice super, ale většina vtipů vyplývá ze znalosti dějin. Tady je geniální hlavně "oldies" žánrovka.

willis
20.01.2018

Hlášky na úrovni základní školy,bída.