Lovec duší

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Deadpool bere všechny zakázky, takže kývne i Mefistovi, který chce, aby mu někdo našel uprchlé duše. Jenže dá se věřit ďáblovi? Nebo spíš - dá se věřit Deadpoolovi? Vedle toho se ještě vrátíme do minulosti, abychom se dozvěděli pravdu o tom, jak to bylo s Iron Manovým alkoholismem... a jak moc v tom měl prsty Wade Wilson. Do toho se Deadpool střetne s protivníkem pod mořskou hladinou, dá se do týmu se Spider-Manem (ať Spidey chce nebo nechce) a vyhrábnou se i staré, zapomenuté příběhy s Deadpoolem ze sedmdesátých let. (Netvrďte, že v té době ještě neexistoval – samozřejmě, že existoval, jen se nám to vláda a Marvel snaží zatajit!)...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318881/big_lovec-dusi-RKO-318881.jpg 4.1146
Série:

Deadpool 2.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew
Originální název:

Soul Hunter, 2013


více info...
Nahrávám...

Komentáře (25)

Kniha Lovec duší

ArkAngel
22.07.2022

Deadpool musí lovit duše pro démona, se kterým v minulosti vypekl. Retro příběh je zpracován celkem originálně, kdy se tvůrci kresbou i barvami snaží přizpůsobit minulosti, ale vyprávění si drží moderní pravidla hry. Příběh jako takový příliš zábavný není, ukecaný žoldák jde jen od cíle k cíli a dojde na trochu toho mordu. A na konec to zachrání jeho nový kamarád kouzelník, což není příliš zajímavá postava.

fvalek
04.03.2022

Tak, mám za sebou kompletní sérii Spider-Man & Deadpool a pak první díl téhle samostatné série a první díl Miláčka publika a musím zhodnotit, že tahle samostatná série je z těchto tří Deadpoolových teritorií asi nejlepší. Deadpool mi často přijde otravný a nesnesitelný, ale tady to ještě jde, i když z některých hlášek se mi oči protáčí až do mozkovny a některé kecy byly dost přes čáru toho, co by asi měly číst děti a mladiství (ano, narážím na cucání žaludu od Squirrel Girl, což asi ještě umocnil překlad a stalo se to dost explicitní...).

Nicméně odhlédněme od osobnosti Wadea a pověnujme se ději jako takovému. Ten byl prostě skvělý. Vysokou laťku pro mě nasadili už mrtví prezidenti, ale tahle honba za dušemi dlužníků pekel byla taky srandovní a zajímavá. Setkali jsme se se zajímavými postavami, které pekelnou dohodou získali super schopnosti, a dobrá byla i mocenská dynamika v pekle. Rušivě na mě působilo spojení Deadpoola a té agentky, co má v hlavě, tam to moc nefunguje a není to ani moc vtipné. Naopak skvělá camea Spider-Mana a Luka Cage s Jessicou. Složení hlavních postav se od prvního dílu v podstatě nezměnilo a já jsem pořád spokojený, tak uvidíme, co bude dál. :)


wullcann38
12.02.2021

To co se u minulého dílu nepovedlo se povedlo tady.
Skvělé cameo ,,Luka Cage" a Daredevila se mi hodně líbilo.

MCGinger
30.05.2020

Pro mě tedy výrazně slabší než Mrtví prezidenti, kteří mě nadchli. Příběh Lovce duší mě moc nezaujal, hlášky to zachraňovaly. Čteno v originále, takže překlad nehodnotím.

Kate18
11.01.2020

Tentokrát se z Deadpoola stává krutopřísný lovec duší, který si nikdy neodpustí výživnou hlášku. Musí přelstít samotného ďabla. A něco takového přeci není možné. Navíc ho čeká i pár skvélých týmovek a trošku se mu pohrabeme v mozku, prostě všechno dobré.

Voliarty
17.11.2019

Prvý príbeh dosť pobavil, hlavne narážka na zrušenie ,,Power Pack" a nešťastný Peter Parker, ktorého nikto nepočúva. Kresba bola tiež fajn. Ináč mi to neprišlo až tak dobré ako Mrtví prezidenti, tí ma bavili viac.

hurikan123
08.09.2019

kniha typu:
...sprosťárna...bla...hláška...bla...brutální scéna...vtip...hah!...bla...

petr9807
26.02.2019

Nepříliš zajímavý díl, nicméně skvěle přeložené hlášky.

1