Mrtví prezidenti

Když lezou z hrobů mrtví američtí prezidenti - od George Washingtona po Geralda Forda - aby terorizovali své krajany, největší hrdinové Marvelu si nemohou dovolit zprofanovat svůj mediální obraz masakrem těchto amerických patriotů. Tak odpudivá operace se dá svěřit jen do rukou po zuby ozbrojeného šílence s nevybíravými zabijáckými sklony a bezprecedentní obranyschopností, jehož mizerné reputaci už nemůže uškodit nic. Ale kdo v marvelovském vesmíru je ochoten špinit si ruce rozšmelcováním těchto zmrtvýchvstalých hlavounů? Nejvyšší čas povolat do boje Deadpoola!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309159/big_mrtvi-prezidenti-s0k-309159.jpg 3.9218

Deadpool 1.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy

Vydáno: , Crew

Dead Presidents, 2013

Kniha Mrtví prezidenti

fvalek

Jsem docela rád, že to bylo takové, jaké bylo. Je to tedy velmi kontroverzní téma, a přestože nejsem Američan, tak mi to u některých prezidentů přišlo nevhodné (asi hlavně, když z docela pozitivně vnímaného JFK udělali nějakého sexuálního delikventa apod.) a docela by mě zajímalo, jak to vnímali Amíci. Nicméně s Deadpoolem mám problém, protože mi jeho příběhy přijdou vleklé a ukecané, ale tady je to hodně v pohodě, takže jako start jeho série mě to vcelku nalákalo. Některé části byly i vtipné, ale tím asi to dobré končí. Spousta věcí byla přinejmenším pochybná, od návštěv Avengers a Doctora Strange, který tu jako vždy působí arogantně, nezúčastněně, a i když by měl mít přehled, ak jako obvykle do poslední chvíle tvrdí, že se nic neděje, až po super mega mocného santusáka s vazbami na keltskou mytologii. Ve výsledku ten děj s prezidenty nebyl tak epický a tak nápaditý a neotřelý, jak bych čekal, samotné finále mě zklamalo. Od docela seriózních událostí jako je oživení krize na Kubě nebo atomová hrozba se dostáváme do ringu s Lincolnem apod. Je to takové na houpačce, ale na ten průměr to má. :)

Uztokrutyrizek1
20.03.2021

No takže...... nebylo to popravdě perfektní a úplně mě to nebavilo, ale mělo to dost světlých okamžiků a vizuálně to je taky dobře zpracované. Z mého pohledu je to lehce nadprůměrné.

wullcann38
12.02.2021

Deadpool je prostě taková ,,oddychovka'' .
Jo je tady pokus navázat lepší příběh , ale moc to nejde.

MCGinger
09.05.2020

Normálně moc nemám rád superhrdiny, ani jejich komiksy. Výjimku pro mě tvoří ti, kteří trochu vybočují z žánru, jako třeba Umbrella Academy, nebo právě Deadpool.

Deadpoola jsem poznal v prvním jeho filmu, který mě bavil, a tak mě napadl jako první adept na vyzkoušení superhrdinského marvelovského stylu. Správná volba.

Chytlavé, vtipné, oddechové čtení, hezky nakreslené, prostě to, co jsem doufal, že dostanu. Samozřejmě jsem se zcela nechytal odkazů do zbytku Marvel Univerza, ale bral jsem to spíš tak, že se tím nenechám rušit. Četl jsem v originále a mám pocit, že čeští čtenáři přicházejí v překladu o dost pěkných vtípků, nebo alespoň o jejich původní smysl.

hardrock
04.04.2020

Bizarne zábavné...

adam5955
19.01.2020

Strasna blbost! Sproste! Plno ulitlich scen! Zombie prezidenti?! WTF!!! ...No proste bozi! Kdo si potrpi na Senecu a Jiraska, tomu se to mozna libit nebude. Kdo ale DP zna, musi to precist! Navic je to uzasne nakreslene... zase :)

Kate18
10.01.2020

Jeden vyšinutý čáryfuk vyvolá prezident z mrtvých, aby pomohli zachránit zemi, ale jejich úmysly jsou jaksi opačné. Nezbývá, než povolat Deadpoola, aby se s tím vypořádal. Musí dostat všechny, i Reagana, který chce uvést do pohybu své “Hvězdné války”.

Pája20
21.10.2019

No prostě Deadpool jak jeho humor tak i jeho styl. Prostě nádhera jak kresba tak příběh sice je to šílený ale mě se to líbilo za mě 5hvězd a k tomu si dám příslib že si zbytek dokoupím :D