Mrtví prezidenti

Když lezou z hrobů mrtví američtí prezidenti - od George Washingtona po Geralda Forda - aby terorizovali své krajany, největší hrdinové Marvelu si nemohou dovolit zprofanovat svůj mediální obraz masakrem těchto amerických patriotů. Tak odpudivá operace se dá svěřit jen do rukou po zuby ozbrojeného šílence s nevybíravými zabijáckými sklony a bezprecedentní obranyschopností, jehož mizerné reputaci už nemůže uškodit nic. Ale kdo v marvelovském vesmíru je ochoten špinit si ruce rozšmelcováním těchto zmrtvýchvstalých hlavounů? Nejvyšší čas povolat do boje Deadpoola!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/309159/mrtvi-prezidenti-NCB-309159.jpg 3.9164

Deadpool 1.

Literatura světová, Komiksy, Fantasy
Vydáno, Crew

Dead Presidents, 2013

Kniha Mrtví prezidenti

Pája20

No prostě Deadpool jak jeho humor tak i jeho styl. Prostě nádhera jak kresba tak příběh sice je to šílený ale mě se to líbilo za mě 5hvězd a k tomu si dám příslib že si zbytek dokoupím :D

venomslav

Deadpool se snaží zlikvidovat zombi USA prezidenty logiku v tom nehledejte

Atlantis

Prezidenti USA mě baví i jako takoví. Je mezi nimi tolik bizarních postaviček, že se kolikrát k Deadpoolovi hodí jako ulití. Škoda, že třeba víc nebyl využit prezident Garfield, který dlouhé měsíce přežíval s kulkou po atentátu v těle, no prostě hotový Deadpool.
Příběh Mrtvých prezidentů je poměrně jednoduchý, mrtvé hlavy USA se vrací, aby napravily úpadek Ameriky. Čtenáří pak sledují jednoho po druhém v prostředí, které se k němu nejvíce hodí - Nixon ve Watergate, Raegan ve vesmíru apod. Slušné, vtipné, neurazí.
Hvězdu ale srážím za kresbu. Je zvláštním způsobem detailní a šrafované tak, že nevítaně odvádí pozornost o akce. Za mě rozhodně lepší, než Draculova výzva.

Nelíísek

Dost dlouho jsem se Deadpoolovským komiksů vyhýbala, a to díky ne moc dobrý recenzím a hlavně názoru "Deadpool není pro každého", což jen souhlasím pro tento humor musíte být tak trochu nad věcí.

První seznámení s Deadpolem byl komiks "Deadpool kills the marvel universe" A bylo to tedy dost brutální pro čtenáře komiksů typu "Hrdinové kteří jsou až moc velký slušnáci až to někdy leze na nervy". Sice to byl dost velký prvopočáteční šok ale to nemění nic na tom že Deadpool kills the marvel univers je skvělý komiks který by jste si měly přečíst!

Nevím jestli je tento prvek užitý ve více komiksech (přečetla jsem jenom dva takže nemohu potvrdit.) Tyto momenty jsou použity i ve filmu a to přesně kdy Deadpool promlouvá k vám jako ke čtenáři. Tento prvek je užit již ve zmíněném komiksu víš, kde je využit naprosto perfektně, prostě tyto panely nebo scénky z filmu jsou naprostá lahoda.

Už mám napsanou pořádnou slohovou a to pořád jsem se nedostala k ději! Živí mrtví prezidenti, dle mého názoru skvělý komiks, pokud jste začínajícím čtenářem Deadpoola nenechte se vytrhnout z rovnováhy, možná vám užvaněný antihrdina hned napoprvé nesedne (mě tedy také na poprvé nesednul) ale nakonec si jeho zvrácený humor zamilujete. Kresba je skvostná a děj taktéž.

Drahý Deadpool korespondence je sice zábavná, tedy místy je zábavná, někdy je ten humor až moc přes čáru ale je tak malá že... však víte co tím chci říct, písmo v korespondenci je opravdu malé a četla jsem ji přilepená až nosem na papíře je mi jasné že se to tam nějak muselo narvat ale doporučuji někde sehnat lupu.

Pár šťavnatých ukázek:

Theodore Roosevelt: Také si přišel lovit??
Deadpool: No jo. Kuáliky a mutvý puezidenty!!!

Deadpool: "Milý znamylekar.cz Dr. Strange má nulovou úroveň přistupu k pacientům. Dávám mu jednu hvězdičku, vícekrát k němu nepáchnu. Nedoporučuji.

PS: Deadpool jako Marilyn Monroe jako past na JFK? Nemělo chybu.

knihomol.petr

šílený nesmrtelný a nebojácný týpek s katanami a nekonečnou zásobou kvérů/super hlášek který kolem sebe seká a šije olovo a má za úkol zmasakrovat bandu zombíků .
co ktomu dodat? jen:
jeto super komiks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OldaB

Jako oddechovka super, navíc si lze zopakovat americké dějiny :)

SkillJam

Ne tak super jako Drákulova výzva, ale i tak ok.

Mooneylan
30.10.2018

Je to Deadpool, jsou tam mrtví prezidenti... už máte obrázek? :)