Mrtví prezidenti přehled

Mrtví prezidenti https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309159/bmid_mrtvi-prezidenti-s0k-309159.jpg 4 242 242

Deadpool série

Když lezou z hrobů mrtví američtí prezidenti - od George Washingtona po Geralda Forda - aby terorizovali své krajany, největší hrdinové Marvelu si nemohou dovolit zprofanovat svůj mediální obraz masakrem těchto amerických patriotů. Tak odpudivá operace se dá svěřit jen do rukou po zuby ozbrojeného šílence s nevybíravými zabijáckými sklony a bezprecedentní obranyschopností, jehož mizerné reputaci už nemůže uškodit nic. Ale kdo v marvelovském vesmíru je ochoten špinit si ruce rozšmelcováním těchto zmrtvýchvstalých hlavounů? Nejvyšší čas povolat do boje Deadpoola!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Dead Presidents , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mrtví prezidenti. Přihlašte se a napište ho.

RichardWest
16.02.2024 1 z 5

Já nějak nevím. Deadpoola ve filmu mám fakt rád jako a jako relaxační záležitost je to fakt skvělý, ale tohle mě prostě vůbec nebaví. Asi vyžaduju od komiksu trochu víc, než jen jednu vtipnou hlášku za sešit mezi x fakt hroznými. Jako oživit prezidenty USA je super nápad, to tvůrcům určitě nechci upírat, ale mám prostě pocit, že mi tento komiks nedává nic navíc. Takže na poslední dva sešity už prostě nemám vůbec náladu a komiks odkládám a pravděpodobně jej spíš prodám, než že bych se k němu ještě někdy vracel.

OdvaznyMladyMuz
15.05.2023 4 z 5

Deadpool střílí hlášky v každý bublině. Čekejte spíš kvantitu, ne kvalitu. Nevidím v tom však problém. Některý vtipy sice skřípou jak z úst Jirky Krampola, ale těch několik povedených vtipů a přehršel nápadů doručí čirou zábavu, kterou si užijete během nemilosrdnýho kosení všech nemrtvých amerických prezidentů.

ArkAngel
22.07.2022 3 z 5

Zatímco obvykle Deadpool bojuje proti klasickým Marvelovským padouchům, hned na začátek nové řady se tvůrci rozhodli, že dají čtenářům menší historickou lekci a vytvořili armádu zombie prezidentů. Nápad je to rozhodně originální a s jednotlivými prezidenty jsou spojené i odkazy a vtipy na jejich životy. Humor je samozřejmě Deadpoolovsky debilní, ale taky je to mířeno na jinou kategorii, než do jaké už spadám.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mrtví prezidenti v seznamech

v Právě čtených4x