Mrtví prezidenti

Mrtví prezidenti https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309159/bmid_mrtvi-prezidenti-s0k-309159.jpg 4 242 40

Deadpool série

Když lezou z hrobů mrtví američtí prezidenti - od George Washingtona po Geralda Forda - aby terorizovali své krajany, největší hrdinové Marvelu si nemohou dovolit zprofanovat svůj mediální obraz masakrem těchto amerických patriotů. Tak odpudivá operace se dá svěřit jen do rukou po zuby ozbrojeného šílence s nevybíravými zabijáckými sklony a bezprecedentní obranyschopností, jehož mizerné reputaci už nemůže uškodit nic. Ale kdo v marvelovském vesmíru je ochoten špinit si ruce rozšmelcováním těchto zmrtvýchvstalých hlavounů? Nejvyšší čas povolat do boje Deadpoola!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Dead Presidents , 2013

doktorking
05.03.2018 5 z 5

Vynikajici.Je mi jasne ze lidem co Amerika a jeji dejiny nic nerikaji budou hodnotit jinak...Pro me vynikajici start serie Deadpoola ktery je pro me mistr hlasek a naprosty original s nim se muze rovnat snad uz jenom wolverine oba pro me jasne bezkonkurencni.Jinak kvalita komiksu urcite nekde jinde nez ted popularni NHM nebo DC kolekce(oboji az na vyjimky fakt tragicky) urcite doporucuji.

Disease
22.01.2018 3 z 5

Bavil jsem se o maličko víc než u následujícího (ale dříve čteného) Lovce duší.

B-artX
21.01.2018 4 z 5

Na Deadpoola docela slabé.. originální, ale slabé.

kpt.Elanius
04.01.2018 4 z 5

Skvělý start série. Příběh je naprosto šílený a jinak to ani nejde. Výborné scény, třeba nemrtvý Lincoln, co dvakrát v příběhu střelí Deadpoola do hlavy nebo scéna s Teddy Rooselveltem v ZOO, tam sem se nasmál opravdu hodně. Klasický a výborný Deadpool.

Covenant
10.12.2017 4 z 5

Kamarád mi komiks půjčil, abych si ho přečetl, než ho prodá, jelikož takovou blbost, ve své sbírce nechce. No a mé jednoduché srdce, zaostřeno na béčkové zombie/horor/komedie, plesalo radostí.

Gustik5
10.11.2017 4 z 5

Za mě dobrý. Je místy dost vidět, že je to rozjezd. Ale rozjezd velmi povedený a autorům se na rozdíl od Daniela Waye povedlo dodat Deadpoolovi i určitou hloubku a nejde tak o plochý a šílený, schizofrenní charakter. Což je super zejména díky tomu, že se tak může nejen příběh, ale i postava samotná někam posunout a vyvíjet. A ne se nesmyslně plácat sem a tam jako za éry WayPoola, z níž jsem si něco málo přečetl a po chvíli mě to přestalo bavit, protože se jeden onou ubíjející repetitivností hrozně rychle přejedl... Podtrženo sečteno jsem rád že tu máme zaděláno na novou, pravidelně vycházející komiksovou řadu a že jde zrovna o Deadpoola. A samozřejmě doufám, že se bude prodávat dobře (a nedopadne to s Poolem jako s Ultimate Spideym), což by se ale snad po úspěchu Drákulovy výzvy mělo, protože tohle prostě musím mít kompletní.

Hadati
08.09.2017 4 z 5

Deadpool je stále hláškující typan, co se nebojí žádných následků. Proto je také tou správnou osobou na pobití nemrtvých prezidentů Spojených států amerických, jejichž cílem je zničit zemi, kterou pomáhali budovat. Ono totiž nevypadá dobře, když Captain America svým štítem zabíjí americké prezidenty. A Deadpool je pro prachy ochotný udělat cokoliv.
Nápad na nemrtvé prezidenty beru jako skvělý námět, i když by mě zajímalo, jaký ohlas měl tenhle komiks přímo v USA, kde jsou tak patriotičtí. Věřím, že nějaké ty protesty musely proběhnout. Scénáristé by se pak mohli dokonce bránit i tím, že dospívající mládež nenásilně donutili k tomu, aby se něco o svých předchozích prezidentech dozvěděla. I když je námět tohoto Deadpoola dobrý, přece jen pak začíná ztrácet dech. Občas je znát, že se scénáristé snaží naplnit potřebnou kvótu stránek.

LordSnape
19.08.2017 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo. Kresba je moc fajn, ačkoliv zápletka je ve výsledku debilní a totálně béčková, tak samotný Deadpool nezklamal. Nejvíc ujetý je vlastně to, že jsem se dozvěděl vše možný o některých amerických prezidentech, které jsem do té doby neznal ani na obrázku. :-D

MrBaboon
15.08.2017 3 z 5

Dost originální příběh s ale velmi dětským podáním, který, ale neskutečnou silou táhne samotný Deadpool se svým pahumorem. Bavilo a nenudilo ani při trapných monolozích mrtvých prezidentů. Konec má navíc velmi zajímavý zvrat. Pro příště by to chtělo lepší a zajímavější příběh a bude to dokonalé.

mangagirl
11.06.2017 5 z 5

Zbožňuju Deadpoola a tenhle komiks nezklamal. Deadpool v boji proti
prezidentům, ujetý, ale to k Deadpoolovi patří. Všechny souboje byli super vtipný. Ten konec byl nejlepší. Mám přečteno i pokračování - Deadpool : Lovec duší a jdu na Deadpool : Hodný, zlý a ošklivý. Rozhodně budu sbírat celou sérii ujetého žoldáka v červeném spandexu - Deadpoola.

marta0912
01.02.2017 4 z 5

Mě to fakt bavilo. Moc nadějí jsem do toho nevkládala, protože ten film - ačkoliv všemi milovaný - stál prostě za hovno a díky zajímavému traileru chybně předpovídajícímu vtipný a akční film, to bylo největší zklamání po dlouhé době. V tomto komiksu Deadpool stále zůstává tím ukecaným spratkem, nicméně děj je opravdu akční a potěšilo mě, že se zde ukázali i jiní superhrdinové, jako třeba Dr. Strange, který mě naopak víc bavil ve filmu, ale tady také ušel.

Lenka.Vílka
20.01.2017 5 z 5

Jak píše hroubek: super čtení, pokud máte blbou náladu. S tím naprosto souhlasím (prožito, hned jsem při čtení zapomněla, jak je mi blbě a nemocná nuda v posteli se hned změnila v něco mnohem lepšího). Navíc všichni ti "hvězdní hosté", ze kterých si Deadpool rád dělá srandu, mě vážně potěšili. Jo, super čtení. A závěrečný superstěr od Capa byl prostě k nezaplacení a pozitivním zakončením. A teď ruce nahoru. Kdo chce být součástí největšího hrdiny všech dob?

hroubek
15.01.2017 5 z 5

Dostal jsem to, co jsem očekával. Nahláškovaného Deadpoola, který kosí jednoho prezidenta za druhým, přidává k tomu popkulturní hlášky a odkazy a nic neřeší a chce jen dobře bavit. A to mu taky jde moc dobře. Příběh má spád a nešetří akcí a násilím. Je to prostě jedna velká ujetá jízda, ve které se může stát cokoliv. A je to super čtení, pokud máte blbou náladu, protože tohle Vám jí hned zlepší.

maja8148
01.01.2017 4 z 5

Oni k vyvolávání mrtvejch používání Nocronomicom! Tím mě hodně dostali a potěšili :D :D

zuzak07
22.10.2016 3 z 5

Tento komiks není tak dobrý ani tak zábavný jako Drákulova výzva. Myšlenka je to zajímavá, ale asi měla být více propracovaná. Jak se říká, že někdy je méně více, tak tady je to přesně naopak.

3DD!3
04.10.2016 3 z 5

Upřímně jsem od Mrtvých prezidentů čekal trochu víc. Ten nápad je tak praštěný až budí příliš velká očekávání. Pořád je to zábava plná pitomých hlášek, neuvěřitelných výjevů a usekaných hlav, ale chybí tomu ta třešnička na dortu. Nebo možná nemám k americkým prezidentům takový vztah a kdyby Wade rozpáral střeva Havlovi a na férovku si to rozdal s Benešem bavil bych se líp.

VikyKleinik
01.10.2016 2 z 5

Hned na začatku vstanou mrtvý prezidenti USA z hrobů a řeknou, chceme zníčit Ameriku. Žádné zdržování. Hlavní je akce, takže většinu komiksu jen koukáme, jak Deadpool zabijí prezidenty. Z toho jen jeden za něco stojí "Theodore Roosevelt". Žádnej příběh nečekejte. Je to tak povrchní tak nucené. Musel jsem se nutit, abych Deadpoola dočetl. Hláškující postava, která není vůbec vtipná - je to zkrátka sračka (jako film).

martinstefko
26.09.2016 4 z 5

Jestli bude série v tomhle skvělém tempu a s tímto humorem pokračovat, rozhodně se jedná o něco, co by mohlo čtenáře bavit. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/09/1257-deadpool-1-mrtvi-prezidenti-70.html

borknagar
15.09.2016 4 z 5

Deadpool je postava, která prostě baví. Nebere se vážně a je tak trochu šílená. Mrtví prezidenti jedou od začátku do konce a šíleností je v příběhu zdrcujícně moc. Deadpool hláškuje, kosí co se dá a bez masky je neuvěřitelně sexy. Scénář super zábavný, o kresbu se postaral Tony Moore, který prostě umí a zde je jeho kresba naprosto super. Na plný počet to nebude, ale zábava to byla grandiózní.....

memphisz
27.08.2016 4 z 5

Zábavný komiks s ukecaným Deadpoolem. Čteno v angličtině, neznám český překlad, ale určitě musel být oříškem. Tolik odkazů na americké reálie, historii a popkulturu, a navíc hraní si s anglickými frázemi a slovy, které nelze plně převést do češtiny... Kresba super, barvy také, scénář plný hlášek a zábavy. Deadpool pod vedením Posehna a Duggana prostě funguje.