Thanos Nezbytný

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Trhlina - kosmická porucha mezi vesmíry - se opět otevřela a vypustila hrůzy horší než kdy předtím. Z vesmíru známého jako rakoversum se řítí Lord Mar-Vell a jeho démonické nehynoucí jednotky odhodlané zotročit všechny, na které narazí. Strážci galaxie čelící nepředstavitelné přesile uvedou do chodu zoufalý plán, jenž je přinutí spojit síly s největším padouchem vesmíru - s nikým jiným než do smrti zamilovaným šíleným titánem Thanosem!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/300089/big_thanos-nezbytny-EIP-300089.jpg 3.738
Série:

Ultimátní komiksový komplet 68.


Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Hachette
Originální název:

The Thanos Imperative, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Thanos Nezbytný

ArkAngel
15.07.2022

Obrovský vesmírný event, kde je Thanos hlavním hrdinou a musí spasit vesmír? To zní zatraceně dobře, že? Jenže je to strašná slátanina. Příběh začíná posledním číslem Strážců Galaxie, kde je Thanos přiveden opět mezi živé a my zjišťujeme proč. Do našeho vesmíru totiž začal pronikat alternativní vesmír, kde neznají smrt a touto rakovinou se snažili všechno nakazit. A aby vniku rakoversa zabránili, sjednotili se všichni vesmírní hrdinové a padouši a začala obrovská bitva. Thanos je tu trochu jako Dr. Manhattan z Watchmenů a obecně člověka nebaví, když tu místo klasické hrozby bojují postavy pouze proti alternativním verzím sebe sama. Škoda.

wullcann38
12.02.2021

(+ SPOILER) Thanos spojil síly se strážcema.


Posléze Nova a Starlord umírají.


KillHurt
05.04.2020

To byl zase maglajz. Jako u mnohých jiných komiksů mi i tady zážitek kazí má velká nevědomost. I když čtu komiksy už nějaký pátek, tak stejně jsem narazil na řadu postav, o kterých jsem slyšel poprvé. Bohužel americký hrdinský komiks je součástí naší pop-kultury jen chviličku a zatím nejsme na takové úrovni, abychom zvládli tento kousek zkousnout. Ale jinak se jedná o zdařilou a krásně barevnou space operu nevídaných rozměrů.

memphisz
02.07.2016

Námět i zpracování jsou vcelku zajímavé, ale ta šablonovitost eventů Marvelu už mě vážně nebaví. Takže celkově průměrný komiks.

martinstefko
30.06.2016

Kdyby kniha "Ultimátní komiksový komplet 68: Thanos Nezbytný" vyšla v nějakém větším sborníku, kdyby nám tu vycházela celá série "Guardians of the Galaxy", tak mě to bude bavit o něco víc. Takhle ale zůstává u toho, že jsem z příběhu spíše zklamaný, do jisté míry i proto, že jsem se velkou část nechytal. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/06/1204-ultimatni-komiksovy-komplet-68.html

hroubek
13.06.2016

Samotný příběh je fajn a je to příjemná změna se vydat někam, kde jsme moc často nebyli(prozkoumávání galaxie, vesmíru, mimozemšťanů, různých ras, jiných světů atd.) Nejvíce tomuto příběhu ubírá to, že neznáme dopodrobna souvislosti, ostatní příběhy, které jsou důležité a pro českého čtenáře spoustu nových postav, o niž jsme zatím nevěděli. Ten příběh je dost nadupaný, akce střídá akci, hlášky jsou parádní, kresba správně vystihuje osudovost a rozměr daného konfliktu. A o to více mě mrzí, že mě příběh moc nedojímá, že mě na těch postavách, které skoro neznám tolik nezáleží, jako by mě záleželo třeba na Spideym, Daredevilovi nebo Wolverinovi. Star-Lord a Strážci galaxie jsou fajn, a sekundování Novy není špatné, jen je toho až moc pro čtenáře, který je tolik nezná a proto si je nedokáže, tak vychutnat.

Doporučujeme

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova