Deadpool: Válka Wadea Wilsona

Deadpool, kterého dovlečou před americký senát, aby vysvětlil svou účast na mexickém masakru, jehož výsledkem byly stovky mrtvých, toho prozradí mnohem víc, než by se kdokoliv odvažoval doufat! Vydejte se na výpravu do pochybné minulosti užvaněného žoldáka a poslechněte si příběh o jeho začátcích přímo od něj. Je to ale skutečně pravda, nebo jenom hromada pomýlených lží? Upřímně - koho to zajímá?! Deadpoola ze všech nejméně!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/292056/deadpool-valka-wadea-wilsona-pKb-292056.jpg 3.842

Ultimátní komiksový komplet (67.)

Deadpool: Wade Wilson's War (2015)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Disease
18.04.2017

Není to až tak hláškovací, občas těžkopádnější, ale vzhledem k výjimečnosti postavy Deadpoola zajímavé (v tom dobrém slova smyslu).

andrea7188
14.03.2017

Moje první setkání s postavou Domino a tak trochu jiný deadpoolovský komiks, kde nejsou jen srandičky, ale úplně nevíte co je pravda. Jak moc velkou schizofrenii by mohl Deadpool mít..? a hned několik verzí jeho "zrození" :-)

hroubek
14.06.2016

Můj první komiks s Deadpoolem a musím přiznat, že to není úplně ono. Je to správně ulítle, ale ten děj je trochu moc velký bizar, hlavně v tom konci. Deadpool hláškuje, zabíjí, dělá bordel, je vtipný, přesto to není takové jaké jsem po filmu čekal. Přišlo mi to v určitém momentě dost neupřímné, a že si tvůrci dali malou domů. Škoda, z toho příběhu by šlo vytěžit více, kdyby to nebyl takový guláš.

OldaB
12.06.2016

Podobné dojmy jako z filmu. Zábava určitě, ale můj šálek kávy to není. Po přečtení velmi rychle zapomenete, že jste něco četli.

Kopta
03.06.2016

Jakožto člověk, kterého Deadpool v kině naprosto odrovnal, jsem si musel hned komiks koupit. A spokojenost byla vskutku na místě. Komiks má humor, švih a děj. Ta poslední část by mohla být více vymakaná a říct víc o jeho historii, ale nic to na to nemění.

Lazy
30.04.2016

Za mně zajímavější jak ta cypovina s drákulou. Dva příběhy, kde je jedno, že oba vypráví to samé jen jinak.

martinstefko
24.04.2016

Knihu Ultimátní komiksový komplet 67: Deadpool - Válka Wadea Wilsona přečtete, odložíte a na nějakou dobu si na ni nevzpomenete. A pak na ni zapomenete úplně. Raději si přečtete něco jiného.

komiksy Marvel superhrdinové Deadpool

Duane Swierczynski