Deadpool: Válka Wadea Wilsona

Deadpool, kterého dovlečou před americký senát, aby vysvětlil svou účast na mexickém masakru, jehož výsledkem byly stovky mrtvých, toho prozradí mnohem víc, než by se kdokoliv odvažoval doufat! Vydejte se na výpravu do pochybné minulosti užvaněného žoldáka a poslechněte si příběh o jeho začátcích přímo od něj. Je to ale skutečně pravda, nebo jenom hromada pomýlených lží? Upřímně - koho to zajímá?! Deadpoola ze všech nejméně!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292056/deadpool-valka-wadea-wilsona-pKb-292056.jpg 3.848

Ultimátní komiksový komplet 67.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Hachette

Deadpool: Wade Wilson's War, 2015

Kniha Deadpool: Válka Wadea Wilsona

trudoš

Jak nemám psychedelické komiksy moc v lásce, tak tenhle jsem si užil naplno. Hlavně proto, že album poměrně smysluplně vysvětluje, kdo je Deadpool zač a že není radno věřit všemu, co vypustí z úst, což mi přijde jako skvělý nápad, srovnatelný snad jen s Maxxem od Billa Loebse. Abych však nestrašil, ta potřeštěnost vůbec příběhu neubírá na srozumitelnosti. Je to sranda, která má sice až hysterický podtext, ale právě ten dává postavě zajímavý rozměr. Komika je navíc nápaditá a chytrá, například celý ten v kresbách představený proces před senátním výborem je ve své pompéznosti nádherně jízlivý. Bohužel, legrace zaostává občas na úkor logiky, lépe řečeno přesně do okamžiku, kdy na scénu nastoupí prďácké slovní hříčky, dobré tak akorát pro puberťáky.
Rozhodně bych ale uvítal větší rozsah, protože spoustu věcí si člověk musí domyslet. Nic to ovšem nemění na faktu, že editoři postavu zvládli perfektně představit. Člověk začne mnohem lépe chápat proč je užvaněný degenerát takový, jaký je.

KillHurt

Deadpoola nemám načteného, ale tohle mi nepřišlo jako obvyklá nóta hlaškujícího žoldáka. Akce je tu dost pro ty, kteří nad tím nechtějí přemýšlet. Na druhou stranu je tu i dost věcí k zamyšlení. Bylo to zajímavé. Čekal jsem něco jiného. Přesto jsem nebyl zklamán.

Disease
18.04.2017

Není to až tak hláškovací, občas těžkopádnější, ale vzhledem k výjimečnosti postavy Deadpoola zajímavé (v tom dobrém slova smyslu).

andrea7188
14.03.2017

Moje první setkání s postavou Domino a tak trochu jiný deadpoolovský komiks, kde nejsou jen srandičky, ale úplně nevíte co je pravda. Jak moc velkou schizofrenii by mohl Deadpool mít..? a hned několik verzí jeho "zrození" :-)

hroubek
14.06.2016

Můj první komiks s Deadpoolem a musím přiznat, že to není úplně ono. Je to správně ulítle, ale ten děj je trochu moc velký bizar, hlavně v tom konci. Deadpool hláškuje, zabíjí, dělá bordel, je vtipný, přesto to není takové jaké jsem po filmu čekal. Přišlo mi to v určitém momentě dost neupřímné, a že si tvůrci dali malou domů. Škoda, z toho příběhu by šlo vytěžit více, kdyby to nebyl takový guláš.

OldaB
12.06.2016

Podobné dojmy jako z filmu. Zábava určitě, ale můj šálek kávy to není. Po přečtení velmi rychle zapomenete, že jste něco četli.

Kopta
03.06.2016

Jakožto člověk, kterého Deadpool v kině naprosto odrovnal, jsem si musel hned komiks koupit. A spokojenost byla vskutku na místě. Komiks má humor, švih a děj. Ta poslední část by mohla být více vymakaná a říct víc o jeho historii, ale nic to na to nemění.

Lazy
30.04.2016

Za mně zajímavější jak ta cypovina s drákulou. Dva příběhy, kde je jedno, že oba vypráví to samé jen jinak.

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova