Secret Avengers: Mise na Mars

Zločin nikdy nespí a stále se vyvíjí – a tak ti, kteří proti němu bojují, nemůžou zůstat pozadu. Steve Rogers dává dohromady tým Secret Avengers, tajnou jednotku největších pozemských hrdinů, která má za úkol chránit svět před nejrůznějšími katastrofami. Zčásti špióni, zčásti superhrdinové – to je tým Avengers, jaký svět ještě neviděl....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/290085/secret-avengers-mise-na-mars-7En-290085.jpg 3.320

Ultimátní komiksový komplet (66.)

Secret Avengers: Mission to Mars (2011)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Disease
13.03.2017

Příběh za 2*, ale poslední sešit o Furym to přece jen vytáhne.

hroubek
18.06.2016

Nebudu lhát, tohle na mě bylo trochu moc ulítle. V komiksech se může stát cokoliv, ale některé věci co se tady dějí, byly na mě trochu moc. A poslední sešit tomu nasadil pomyslnou korunku. Příběh má spád, akce není také marné, postavy jsou dobře rozestavěné a jejich soukromé a společné mise pak dávají trochu větší smysl. I tak, jsem měl pocit, že to prostě není úplně ono. Funguje to, přesto z toho do stropu neskáču. Na jedno přečtení v pohodě, ale na podruhé bych se asi nudil.

memphisz
28.05.2016

Mainstreamový příběh i kresba, ale oboje na slušné úrovni. Příběh nenudí, akce je přehledná, námět sice nijak originální, ale také neuráží. Celkově dobrá kniha, která sice není výjimečná, ale rozhodně ani špatná.

martinstefko
17.04.2016

Minule jsem se hodně pustil do komiksu Ultimátní komiksový komplet 95: The Incredible Hulk - Nespoutané monstrum, ale myslím si, že moje kritika byla naprosto zasloužená. Ale abych byl zase objektivní, tak se tentokrát pustím i do novějšího komiksu, který ukazuje, že ani v současné době nevznikají komiksy, které jsou nutně skvělé, a ani známá jména, která na nich budou pracovat, nejsou v tomhle ohledu výjimkou, i ona mohou něco pokazit.