wullcann38 wullcann38 komentáře u knih

Pomsta Pomsta Oscar Balderrama

Kdo vyděl 1. a 2. sérii seriálu Arrow a zajmalo ho jak se záporáco druhé série dali dohromady tak zde je to krásně vidět.
Doporučuji spíš pro fanoušky seriálu než nováčky.

03.02.2021 5 z 5

Já jsem Gotham Já jsem Gotham Scott Snyder

(SPOILER) Takže ve skratce: Nový superhrdinové v Gothamu,Fanoušci Batmana(to existuje? :D),Starý záporák využije né tak starého záporáka,Jeden z nových supráků se zcvokne,suprpáko-záporák umře a do toho všeho něco jako nový Robin? Ok to je fajn...

03.02.2021 4 z 5

Můj nejhorší nepřítel Můj nejhorší nepřítel Scott Snyder

Ze všech třech DC REBIRTH Batman sérií je tahle zatím asi nejnudnější příběh často zmatečný a od půly knihy skoro slátanina všech Batmanovských padouchů.
Snad nejvíc mě potěšily flashbacky s dětským Brucem a Harveyem

03.02.2021 3 z 5

Ve stínu netopýrů Ve stínu netopýrů James Tynion IV

Bylo to fajn,ale mám radši Batmana od Toma Kinga.
A taky proč sakra dělají tři Batmanovské série?(Dnes už jen dvě) podle mě stačí jen jedna

03.02.2021 4 z 5

Batman: Noc nestvůr Batman: Noc nestvůr James Tynion IV

Já si to kupoval spíše jako výpln mezi Batman 1 a Batman 2 ale opravdu se mi to hodně líbilo

03.02.2021 5 z 5

The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana Stan Lee

Nemůžu si pomoct,ale já prostě miluju Spider-many z 70.-90. let.
Kresba Johna Romity Sr. je fantastická už sama o sobě,a Stan Lee vymyslel (jako vždy) skvělí scénář.
Dnes už legendární obálka s odvrácený Peterem Parkerem k Spideymu je jednoduše skvělá.
Jen škoda že Spideyho Konec a návrat jsou v jednom sešitě.

01.02.2021 5 z 5

The Amazing Spider-Man: Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou The Amazing Spider-Man: Odhalení a Dokud hvězdy nezhasnou Joseph Michael Straczynski

(SPOILER) 1.Část kdy se Peter dozví že teta May ví že je Spider-man byla poněkud slabší
2.Část kdy se vrací dr.Octopus a přichází nový záporák Carlyle už mě bavila víc.

Jo,a ať žije Humr-man :D

28.01.2021 4 z 5

Dolů mezi mrtvé Dolů mezi mrtvé Mark Millar

Tenhle komiks rozhodně není pro malé děti.I když je to spider-man tak je to přece jen temnější příběh

09.01.2021 5 z 5

Počátek Počátek Stan Lee

Chcete začít číst komiksy se spider-manem?Neznáte jeho svět ani záporáky? Tak tohle je prvotní volba. Dozvíte se tady základy od prvního výskytu až po jeho vlastí sérii a Speciál.

09.01.2021 4 z 5

Batman: Ticho: Kniha druhá Batman: Ticho: Kniha druhá Jeph Loeb

super pokračování

22.11.2020 5 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Líbí se mi jak komiks navazuje na: Crisis on infinitive earths, Flashpoint a Watchmeny.

21.11.2020 5 z 5

Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista Goodbye Parakeet, Goodnite My Sista Tite Kubo (p)

dobré pokračování celkem pobaví

21.11.2020 3 z 5

The Death and the Strawberry The Death and the Strawberry Tite Kubo (p)

Mangu moc nemusím ale bleach je fajn

Avengers: Rozpad Avengers: Rozpad Brian Michael Bendis

SPOILER

Smrt scotta langa a visiona mě celkem překvapila ale jinak hezky napsaný komiks a nakreslený

21.11.2020 4 z 5

Iron Man: Extremis Iron Man: Extremis Warren Ellis

pohodový komiks

Uncanny X-Men: Dark Phoenix Uncanny X-Men: Dark Phoenix Chris Claremont

Chris Claremont a John Byrne jsou skvělá dvojka co umí solidní příběhy

Daredevil: Zmrtvýchvstání Daredevil: Zmrtvýchvstání Frank Miller

Opravdu geniální DD příběh, který i dodnes patří mezi to nejlepší z Muže beze strachu.

Wolverine Wolverine Frank Miller

No nepřijde mi to tak extra úžasný jak všichni říkají.

21.11.2020 4 z 5