Můj nejhorší nepřítel přehled

Můj nejhorší nepřítel https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378136/bmid_all-star-batman-muj-nejvetsi-protiv-4Mx-378136.jpg 4 72 72

KDYŽ PADNE KOSA NA KÁMEN Je tichým strážcem Gothamu. Jeho Temným rytířem. Jenže teď už není v Gothamu. Temné machinace Two-Face vyštvaly Batmana stovky mil od jeho domovských ulic do polí, prašných cest a ztracených dálnic amerického venkova. Jenže tam bohužel není sám. Celá legie zabijáků vytažených z hlubin mstitelovy galérky je na lovu - s cílem zničit Batmana a získat odměnu za jeho hlavu. A mezitím se tam doma nesvatá trojice zločineckých bossů - Great White, Black Mask a Penguin - připravuje ovládnout po pádu Temného rytíře město. Dokonce i Jim Gordon a celá policie jsou Batmanovi na stopě. Batmanovi, odříznutému od jeho jeskyně a partnerů z Gothamu, zbyli na téhle pekelné cestě jen dva spojenci. Duke Thomas, jeho nejnovější svěřenec... a Harvey Dent, ta lepší stránka rozštěpené osobnosti Two-Face. Podaří se Batmanovi dostat zpátky do Gothamu? Nebo bude Two-Face příčinou konce Temného rytíře?... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

All-Star Batman: Vol. 1: My Own Worst Enemy , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Můj nejhorší nepřítel. Přihlašte se a napište ho.

ariannpHm
22.04.2024 3 z 5

Celkem průměrná záležitost. Místy jsem se nevyznal v kresbě,souboje byli na nic provedené. Moc mi to nesedlo. 5/10

Ortegas106
01.03.2024 2 z 5

Tak tohle fakt ne.
Strašně zmatená záležitost která skáče pořád sem a tam,fighty neexistující vždy vyrušeny nějákou jinou scénou.Padouši jsou předhazování po třech a více v jednom issue.a za mě nejhorší část je že Batman je ten dokonalý hrdina který má sebou na každého padoucha nějákou Deus ex kravinu a na můj vkus i jeho styl boje je trošku za hranou,vážně batarang bodnout do ruky to mi příjde spíš jako red hood styl.ta linka že uplně všichni jdou po Batmanovi mi taky přišla že je trošku moc za čárou co se týče Batmanova univerza.

Luigi1
09.10.2023 3 z 5

První povídka se dala číst ale ta druhá nestála zanic

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Můj nejhorší nepřítel v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x