The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana

The Amazing Spider-Man: Konec Spider-Mana https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/292658/bmid_the-amazing-spider-man-konec-spider-ZAe-292658.jpg 4 26 3

Vracíme se do odvazových šedesátých let s pořádnou porcí pavoučích příhod – a to zásluhou vašeho přátelského Spider-Mana ze sousedství! Souboje s padouchy, jako je Vulture, Shocker nebo Lizard, jsou pro našeho Spideyho denním chlebem. Ale když štvavá proti-spideyovská kampaň šéfredaktora Daily Bugle, J. Jonaha Jamesona, dosáhne svého vrcholu, zmocní se Petra pochybnosti. Najde způsob, jak dál vést svůj hrdinský dvojí život, nebo to bude opravdu Spider-Manův konec?... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Hachette

The Amazing Spider-Man: Spider-Man No More

wullcann38
01.02.2021 5 z 5

Nemůžu si pomoct,ale já prostě miluju Spider-many z 70.-90. let.
Kresba Johna Romity Sr. je fantastická už sama o sobě,a Stan Lee vymyslel (jako vždy) skvělí scénář.
Dnes už legendární obálka s odvrácený Peterem Parkerem k Spideymu je jednoduše skvělá.
Jen škoda že Spideyho Konec a návrat jsou v jednom sešitě.

hroubek
06.07.2016 4 z 5

Mám rád Spider-mana a tenhle příběh mě sedl, i přes tuny dialogů od Stana Leeho. Komiks má nádhernou kresbu Romita, která krásně dává příběhu to správné kouzlo. Navíc je v příběhu spoustu padouchů, zápletek, a pro všechny fanoušky Spider-man: Smutek je to navíc o to příjemnější, jelikož děj se odehrává v té samé době, na kterou odkazuje Smutek ve svém vyprávění. Takže pro mě jako pro velké fanouška Smutku velmi dobrá zpráva. Četl jsem se Spider-manem lepší příběhy, ale tenhle je dost dobrý, když se prokoušete dialogy.

martinstefko
26.04.2016 2 z 5

Knihu si přečtete skutečně proto, že máte Spider-Mana rádi, a proto, abyste si uvědomili, jak moc se hrdina vyvinul, jak moc se vyvinul komiks a jak se celé médium, alespoň v oblasti superhrdinského komiksu, změnilo.

Autoři knihy

Stan Lee