Batman: Noc nestvůr přehled

Batman: Noc nestvůr https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378139/bmid_batman-noc-nestvur-eUQ-378139.jpg 3 47 47

Velký batmanovský crossover! Batman, Detective Comics i Nightwing... tři řady se potkávají v téhle knize! Ke Gothamu se blíží bouře století. Jeho strážci jsou připraveni na nejhorší... ale nemají ani tušení, co se na ně řítí. Díky machinacím doktora Huga Strange, se s bouří objevila i vlna monster. Obří bytosti se prodírají ulicemi a ničí všechno kolem. Zvládne Temný rytíř a jeho spojenci zabránit katastrofě?... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

Batman: Night of the Monster Men , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Batman: Noc nestvůr. Přihlašte se a napište ho.

ArkAngel
05.08.2022 2 z 5

Nevím, jestli byl úplně dobrý nápad dávat crossover takových rozměrů hned ze startu Rebirthu. Obří monstra jsou něco, s čím se nepracuje úplně snadno, ale jejich design i schopnosti byly celkem slušné a mohlo to i fungovat, kdyby najednou tvůrce nenapadlo, že v monstra promění i Nightwinga a Gotham Girl a vše pak vyřeší jednoduchou rvačkou s Hugem Strangem. Kresba je fakt super, ale scénář není příliš promyšlený a po pár sešitech to jde fakt vidět a ke konci asi nejvíc, protože je to jako rychlovlak.

MartyManCZ
05.02.2021 2 z 5

Mega-monstra se do Gothamu nehodí. Noc nestvůr byl zase díl který mě nebavil. Proč je ten rebirth Batman tak kolísavý? ...ale můžeme být rádi, že tam jsou i ty lepší booky. Crossover crossoverů...nevim no, autoři se asi vyblbnuli. Rubačka, ale ne moc dobrá...nevnímám tenhle příběh nijak zásadně. Kresba byla super, ale děj mě vůbec nezaujal...
S hodnocením průměrných komiksů musím být přísnější. Tady se to daří bez výčitek.

wullcann38
03.02.2021 5 z 5

Já si to kupoval spíše jako výpln mezi Batman 1 a Batman 2 ale opravdu se mi to hodně líbilo

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Batman: Noc nestvůr v seznamech

v dalších seznamech1x