Človíčkova dobrodružství

Bohatě ilustrované povídání o příhodách Človíčka z pravěku je určeno pro děti předškolního i mladšího školního věku. V době, kdy na Zemi byla hlavně nekonečná moře, ve kterých žily praryby, a velké lesy, ve kterých žili dinosauři, bydlel v jeskyňce pod velkou horou Človíček. Postupně poznával svět kolem sebe, učil se rozdělat oheň, sehnat si potravu, vyrobit si obydlí, nádobu i jednoduché vozítko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/61_/61950/clovickova-dobrodruz-61950.jpg 4.566

Večerníček

Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Človíčkova dobrodružství

Hani77

Toto je opět jedna z knížek, která se mi líbila víc než Večerníček :-). Moc ráda jsem ji dcerám četla (všechny 3 díly, ale nejvíc se mi líbil právě tento první).

veamertl
10.09.2018

Moje oblíbená a synek ji taky rád:) Nenásilně dětem přibližuje, co tu bylo ještě dávničko před babičkou a dědou, slovy synátora:) Časové určení "před mockrát moc lety a jednou vteřinkou", se u nás ujalo a příběhy nás pobízejí zjišťovat a povídat si o tom, co kdy a jak bylo:)

hankafor
31.07.2018

Moje děti ji milovaly. Milé pohádky.

HYPNOS88
04.07.2018

Jeden z nejlepších večerníčků a kniha úžasná. Četl jsem dětem před spaním.

BookLoverJane
01.03.2018

Moc hezká a naučná knížka. Sice má méně stran (za což mě, když jsem v páté třídě před třídou dělala referát málem spolužáci ,,zabili" :D ), ale mohlo to být delší. Jinak, krásné ilustrace.

Jéňa2008
20.11.2017

Kniha byla zábavná a také jsem se mnoho nového dozvěděl.

Vincenzoci
20.11.2017

Knížku jsem četl bříšku a pak malému, když se narodil. Krátké kapitoly, pěkné obrázky, lehce pochopitelné a příjemné počtení. Sice je Večerníček lepší, ale na cesty a nebo večer před spaním je to ideální.

evickakyticka
17.11.2017

Asi nejvíce čtená kniha z knihovničky od Alberta. Lehce psané, hezké ilustrace, vtipné. I večerníček nemá chybu.

Večerníček pro děti pohádky pravěk

Pavel Teisinger
česká, 1933