wotana wotana komentáře u knih

Andělský mág Andělský mág Garth Nix

3/4 knihy strašná nuda, spousta jmen, spousta zbytečného popisování kdo co měl na sobě, jak byly zařízený různý místnosti atd. Až konec knihy byl trohu nabitý akcí, ale zase rychle useknutý.

09.02.2021 3 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

Ani jsem to nedočetla, prostě mě to vůbec nebavilo. 1* za obálku.

12.10.2020 1 z 5

Město zrady Město zrady Martina Čekalová

Plně souhlasím s názorem Medaska, jedním slovem velké zklamání :-(

04.07.2020 2 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Milá oddechovka na léto. Připomělo mi to moje mládí a první lásky :-)

28.06.2020 4 z 5

Pan Pondělí Pan Pondělí Garth Nix

No tak tohle mě teda ukrutně nebavilo, dočetla jsem jen v rámci čtenářské výzvy a další díly číst fakt nebudu. Asi jsem na takovýhle žánr už fakt stará ;-)

01.06.2020 1 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Kromě vsuvek z minulosti mě to vůbec nebavilo, ale to ani pokračování celé série. Nejlepší byl první díl a ten zbytek už bych vůbec nemusela.

03.05.2020 2 z 5

Takhle jsem si to teda nepředstavovala Takhle jsem si to teda nepředstavovala Halina Pawlowská

Halinu miluju, ale tuhle knížku řadím mezi ty slabší. I tak nezklama a pobavila jsem se a proto dávám 4*.

26.04.2020 4 z 5

Probuzení bohové Probuzení bohové Sylvain Neuvel

No tak tohle byla jízda jinak to popsat nejde. Fakt doporučuji přečíst si celou sérii, hodně dlouho jsem nečetla takhle dobou sci-fi. Hned jdu na poslední díl. Jen ta obálka je fakt hrozná :-(

06.04.2020 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Naprostá BOMBA. Miluju Mary E. Pearson, má neskutečně čtivé a promyšlené příběhy. Super a těším se na další její sérii.

05.04.2020 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Jedním slevem - BOMBA!!

02.04.2020 5 z 5

Černobyl: Historie jaderné katastrofy Černobyl: Historie jaderné katastrofy Serhii Plokhy

Vcelku čtivě popisuje detaily před, při a po jaderné katastrofě, ale na mě až zdlouhavě a zbytečně do detailů pro mně nezajímavých.
Ze všech knih, které jsem o Černobylu četla, pro mě jedna z těch slabších, ale i tak 4*, byly tam i zajímavosti, které mě opravdu zaujaly.

20.03.2020 2 z 5

Každé srdce je bránou Každé srdce je bránou Seanan McGuire

Mám trochu rozporuplné pocity - na jednu stranu velice čtivé, ale začátek mi přišel dost zmatený a konec zase až moc uspěchaný. Ale celkově se mi kniha líbila, prostě jeden velký Divnosvět :-)

12.03.2020 3 z 5

Jeden temný trón Jeden temný trón Kendare Blake

Tak tenhle díl byl o dost lepší než první. Trochu mi vadil ten konec, ale alespoň se mám na co těšit v dalším díle.

21.02.2020 5 z 5

Zimní příběh Zimní příběh Mark Helprin

Tak u mě úplně obráceně - kniha hrůza dlouho jsem ji s přestávka četla, vůbec jsem se nemohla začíst, ale film mě nadchl.

11.12.2019 2 z 5

Podlý král Podlý král Holly Black

Tak za mě druhý díl horší než první. Nemohla jse se pořádně začíst, pořád se opakovali pasáže o Judině moci a Cardanově neschopnosti a na konci knihy najednou cvak - Cardan mocný král a Jude vyhoštěná do světa lidí. Celkově skoro až do konce knihy se nic moc nedělo a v posledních pár kapitolách strašně urychený konec. Škoda

05.12.2019 3 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Naprosto souhlasím s komentářem LiLLu za mě úplně stejné pocity. Škoda

24.11.2019 3 z 5

Snoubenci zimy Snoubenci zimy Christelle Dabos

Kniha mě v knihovně zaujala svojí obalkou a tak jsem si ji půjčila. Po přečtení asi 1/4 knihy mě to ale přestalo bavit a tak jsem knihu odložila. Asi po měsíci jsem se k ní vrátila, ale dočetla jsem jen asi do poloviny knihy a přestalo mě to bavit úplně. Nevím, třeba se k ní někdy vrátím, ale pochybuji, příběh mi přijde nudný a pro mě vůbec ne čtivý. Škoda :-(

09.11.2019 2 z 5

Hate List Hate List Jennifer Brown

Výborná knížka, přečteno za jeden den. Doporučuji.

03.11.2019 5 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Oproti předchozím dílům o dost slabší. Jako celek bych honotila 4,5* ale za tento poslední díl bohužel jen 3. Liv byla chvílemi na zabití (havně co se týká prvního sexu) a Henry mi přišel jako absolutní osel. Závěr dost urychlený a konec blogu Třesky Plesky - nejtrapnější část knihy.

25.09.2019 3 z 5

Klub sebevrahů Klub sebevrahů Rachel Heng

Tak bohužel třetí kniha kterou jsem nedočetla a to jsem si ji na základě anotace i koupila :-( Už asi na dvacáté straně jsem to vzdala, prostě to nešlo.

29.07.2019 odpad!